Към съдържанието

Снимка
* * * * * 4 гласа

Есета на всякакви теми -

• Заключена тема Тази тема е заключена
1718 отговора в тази тема

#1241 t3dy

t3dy

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 7 мнения

Публикувано 18 юни 2008 - 21:51

Моля ви помагайте,нямам си и напредстава какво да напиша :) :) :help: :help: :help: :help:

#1242 tuturutkata

tuturutkata

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 6 мнения

Публикувано 20 юни 2008 - 15:02

Имах проблем с написване на 2 есета - едното на английски, другото на български. Препоръчаха ми една фирма - Модулор. Обадих им се и за 1 ден ми ги написаха, не е много скъпо. Много добри. Сега се записах и на курсове там че ще се явявам на изпити. Препоръчвам ти ги. Сайта е www.modulor-ec.com
Успех!

#1243 w33zY

w33zY

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 25 мнения

Публикувано 21 юни 2008 - 12:51

Моля Ви ако някой е писал или знае от каде мога да си намеря есе на тема "Трудно се съчетават удоволствие и дълг " да пише.Моля ви много ми е спешно.Благодаря на всичко помогнали предварително! :speak: :speak:

Спешно ми трябва есе по психология на тема "Трудно се съчетават удоволствие и дълг". Ако някой може да помага. Благодаря предварително!

#1244 xay

xay

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 1 мнения

Публикувано 22 юни 2008 - 23:19

Здравейте много ми е СПЕШНО ., търся си есе на тема "защо модата говори толкова за дрехите"., благодаря на някой ако може до утре Публикувано изображение Публикувано изображение знам 4е е малко нагло ,но.. Публикувано изображение

Този пост е редактиран от xay: 22 юни 2008 - 23:20

#1245 cvetislavaa

cvetislavaa

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 26 мнения

Публикувано 24 юни 2008 - 14:47

хора моля помагаите много много много спешно ми трябва есе на тема "Бай Ганьо и чуждия свят" мол

#1246 cvetislavaa

cvetislavaa

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 26 мнения

Публикувано 24 юни 2008 - 15:32

утре трябва да я предам а от оценката която получа ми зажиси годишната оценка моля помогнете

#1247 margoto_vt

margoto_vt

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 1 мнения

Публикувано 21 юли 2008 - 12:27

Търся есе на тема, свързана с ролята на въображението в живота, науката и изкуството.

#1248 silver_rose

silver_rose

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 12 мнения

Публикувано 23 юли 2008 - 19:00

Трябва ми есе с тематика за езиците, нещо от сорта на "Езиците са един ключ за много врати", ще се радвам ако някой хелпне :cheers: мерси предварително

#1249 Galeto_

Galeto_

girl in the mirror

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5827 мнения
  • Град:някъде си
  • Интереси:никакви

Публикувано 23 август 2008 - 16:34

Трябва ми есе с тематика за езиците, нещо от сорта на "Езиците са един ключ за много врати", ще се радвам ако някой хелпне :) мерси предварително

Може би е късно, но все пак...
Есето е начинт да изразиш това, което мислиш ТИ по даден въпрос (тема). Просто си отпускаш въображението и хващаш химикалката (клавиатурата). Почти няма увод, както е при темите. Само едно-две изречения за встъпление и направо започваш да пишеш по същество. Все пак и обемът не е голям (2 до 3 страници, но не повече).
Темата, която имаш, не е никак лоша. Може да поразсъждаваш върху това, че езикът е начинът на хората да се разбират. Владеейки повече от един език, си отваряме много повече врати, не е ли така? Може да пишеш и каква асоциация си правиш с вратите и как точно езикът помага за отварянето им ;)
Накрая е хубаво да се вмъкне някое остроумно изречение
Трудното е не да направиш избор, а да живееш с избора си!

Публикувано изображение

#1250 wert

wert

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 1 мнения

Публикувано 02 септември 2008 - 21:57

може ли да ми помогнете с едно есе!

съчинение разсъждение на тема не всичко е пари приятелю!

#1251 wolk2

wolk2

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 54 мнения

Публикувано 09 септември 2008 - 15:07

Трябва ми есе на тема Ренесансът - пътят съм Несредновековна европа (по история) до края на септември.Ако някой може да помогне с нещо : поне с някакво начало,идея или план...

Този пост е редактиран от wolk2: 09 септември 2008 - 15:09

#1252 patatnik

patatnik

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 9 мнения

Публикувано 16 септември 2008 - 12:44

Някой може ли да ми намери есе на тема ,,Ний всички сме деца на майката земя'' Публикувано изображение

#1253 i_luf_you

i_luf_you

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 1 мнения

Публикувано 18 септември 2008 - 18:26

Здравейте! Спешно ми трябва есе на тема "Изкуство ли е умението да четем". Благодаря ви предварително :jumping11:

Този пост е редактиран от i_luf_you: 18 септември 2008 - 18:57

#1254 jane.doe

jane.doe

kaldata маниак

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3308 мнения

Публикувано 26 септември 2008 - 15:44

Я и аз да се изява като гадна кучка. Време й е на тази тема.
Искам да поясна, за хората, които не правят елементарната разлика или просто ги мързи да четат, че между бутона "Докладвай", който се намира от ляво под мнението на всеки потребител и бутона "Нов отговор" има голяяяма разлика.
То си пише, бе деца.
Бутона "Докладвай" се използва, когато искате да сигнализирате нарушение на модератор.
Бутона "Нов отговор" го използвате, когато искате да напишете пост в дадената тема.
И тъй като необяснимо защо, всички ЛС-та, който получих с подобни "доклади", не можах да отговоря на тях, защото въпросните потребители са си блокирали пощенските кутии, ще го направя тук.
Изясних ви разликата между двата бутона, сега ще ви изясня нещо друго.
Това е форум в който има правила, така, че няма да ви навреди да ги прочетете. Има една точка, в която пише, че писането на кирилица е задължително. На който не му изнася, форуми с друга политика бол.
И друго - това е раздел "Образование и обща култура", а като гледам на доста от хората, които пишат или са се опитвали да го правят им го няма нито образованието, нито общата култура. От сега нататък, всеки пост, който не е написан на кирилица (и дори да е, в него буквите "ч" и "ш" са заменени с 4 и 6) и постове написани без елементарен правопис ще се трият лично от мен! Имаме си както главни букви, така и кавички, ще помоля ако може да ги използвате, поне когато давате тема за есе.
Не са ви отговорили на рекуестите, защото темите ви за есета (поне от последните няколко страници) са елементарни! Изисква се по-малко мързел и лентяйщина и малко повече труд и нещата се получават. И да викате и да крещите за помощ, на никой вече не му се занимава да ви смиля всичко на готово. Когато темата е наистина трудна и от вашият пост не лъха на безхаберие и мързел, обещавам, че лично аз ако трябва ще намирам време да ви помагам.

Желая на всички лек ден и умната!

#1255 phipo14tm

phipo14tm

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 11 мнения

Публикувано 28 септември 2008 - 11:23

Много ви моля, трябва ми есе на тема "Знам какво НЕ направих това лято", като се има предвид, че бях наистина зает и не можах да прочета една книга.
Благодаря предварително

Този пост е редактиран от phipo14tm: 28 септември 2008 - 11:23

#1256 bojiTHEmaster

bojiTHEmaster

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 98 мнения

Публикувано 28 септември 2008 - 11:29

Много ви моля, трябва ми есе на тема "Знам какво НЕ направих това лято", като се има предвид, че бях наистина зает и не можах да прочета една книга.
Благодаря предварително

абе пич, аре вместо да си губиш времето в пускане на безсмислени теми, да вземеш да седенеш и да си напишеш есето. Кво толкова има да се пише. Пишеш как е трябвало да почетеш повече книги, да отидеш да видиш братовчедите си на село, да отидеш на екзкурзия в Италия както си планирал.... всякви неща можеш да пишеш

#1257 dimkata

dimkata

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 1 мнения

Публикувано 28 септември 2008 - 12:17

някой ако може да ми намери есе на тема - "Необходимо ли е възпитание на човека" ще съм много благодарен :cant believe:

#1258 jane.doe

jane.doe

kaldata маниак

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3308 мнения

Публикувано 28 септември 2008 - 13:22

някой ако може да ми намери есе на тема - "Необходимо ли е възпитание на човека" ще съм много благодарен :)

А, не, не му е необходимо на човек възпитание. И като маймуни можем да се държим в обществото.
Абе кой ви ги измисля и тия теми? Публикувано изображение

#1259 BoByS

BoByS

Почетен потребител

• Потребители
  • PipPipPipPip
  • 479 мнения
  • Град:София-Стара Загора
  • Интереси:Електроника, Компютри (Софтуер & Хардуер), Роботика, FastCubing, Кубче на Рубик

Публикувано 28 септември 2008 - 14:31

А, не, не му е необходимо на човек възпитание. И като маймуни можем да се държим в обществото.
Абе кой ви ги измисля и тия теми? Публикувано изображение

Ех, време... :P Също като есе на тема "Защо съм най-добрия". Публикувано изображение Избиха ме спомени от олимпиади и класни... :huh:
По темата: Ще ти го напиша, в случай, че ми остане малко време. Надявам се да не е особено спешно!
Поздрави!
Публикувано изображение

"Този, който е започнал нещо, наполовина го е свършил! Дръзни да бъдеш мъдър - почни!" Хораций

#1260 allnitess

allnitess

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 33 мнения

Публикувано 30 септември 2008 - 15:26

Здравейте !

Спешно ми трябва есе на тема "Цената на компромиса" (до 3.10.2008)
Предварително благодаря !

1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни

Google (1)