Към съдържанието

Снимка
- - - - -

Търся програма за качване на снимки от цифров фотоапарат

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да отговаряте в нея, но винаги можете да създадете нова ;)
22 отговора в тази тема

#1 hollywood_girl

hollywood_girl

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 28 мнения

Публикувано 03 януари 2009 - 12:52

Здравейте!Понеже съм нова и не знам дали тук трябва да пусна темата,но ще рискувам.Имам цифров фотоапарат Samsung s630,имам и USB кабел,но не става прехвърлянето на снимки.Когато включа кабела в компютъра нищо не излиза.Отидох в магазина и те ми казаха,че трябва да си инсталирам програма.Никъде в Интернет не можах да намеря такава,така че се обръщам към вас.Предварителни благодарности. ;)

#2 Ken

Ken

Blade runner

• VIP Потребител
  • 13263 мнения

Публикувано 03 януари 2009 - 13:01

Здравейте!Понеже съм нова и не знам дали тук трябва да пусна темата,но ще рискувам.Имам цифров фотоапарат Samsung s630,имам и USB кабел,но не става прехвърлянето на снимки.Когато включа кабела в компютъра нищо не излиза.Отидох в магазина и те ми казаха,че трябва да си инсталирам програма.Никъде в Интернет не можах да намеря такава,така че се обръщам към вас.Предварителни благодарности. ;)

Разпознава ли се фотоапарата от системата, като ново USB устройство ?
С каква операционна система си всъщност ?

Установено е, че желаещите да подчертаят своята нетрадиционна сексуална ориентация, пишат на български с латиница. Може ли това да се счита за пропаганда на хомосексуализма ?

#3 hollywood_girl

hollywood_girl

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 28 мнения

Публикувано 03 януари 2009 - 13:20

Ами не се разпознава,вобще нищо не излиза.Със WINDOWS XP съм.

#4 Ken

Ken

Blade runner

• VIP Потребител
  • 13263 мнения

Публикувано 03 януари 2009 - 13:33

Ами не се разпознава,вобще нищо не излиза.Със WINDOWS XP съм.

А изобщо някога разпознавана ли е ?
Пробва ли с друг USB порт, и друг кабел.

Установено е, че желаещите да подчертаят своята нетрадиционна сексуална ориентация, пишат на български с латиница. Може ли това да се счита за пропаганда на хомосексуализма ?

#5 hollywood_girl

hollywood_girl

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 28 мнения

Публикувано 03 януари 2009 - 13:42

Ами да имам цифров фотоапарат Practica.С него си работя без проблем,там не ми трябват никакви програми за качването на снимки,само вкарвам кабела в компютъра и става,имам и mp3-ка и с нея също нямам проблем,а с тоя цифров не става нищо,като вкарам кабела и нищо не излиза на компютъра.

#6 Ken

Ken

Blade runner

• VIP Потребител
  • 13263 мнения

Публикувано 03 януари 2009 - 13:50

Ами да имам цифров фотоапарат Practica.С него си работя без проблем,там не ми трябват никакви програми за качването на снимки,само вкарвам кабела в компютъра и става,имам и mp3-ка и с нея също нямам проблем,а с тоя цифров не става нищо,като вкарам кабела и нищо не излиза на компютъра.

Мисля, че проблема е в самата камера, и програма няма да ти свърши никаква работа.
По-добре си вземи един четец на карти и прехвърляй снимките през него.

#7 hollywood_girl

hollywood_girl

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 28 мнения

Публикувано 03 януари 2009 - 14:11

Аз точно това питах в магазина,ама те ми казаха,че нямам нужда от четец.Ако може да ми препоръчаш някаква програма,няма значение каква е само да я пробвам.

#8 Ken

Ken

Blade runner

• VIP Потребител
  • 13263 мнения

Публикувано 03 януари 2009 - 14:15

Аз точно това питах в магазина,ама те ми казаха,че нямам нужда от четец.Ако може да ми препоръчаш някаква програма,няма значение каква е само да я пробвам.

http://www.mobiledit.com/

#9 hollywood_girl

hollywood_girl

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 28 мнения

Публикувано 03 януари 2009 - 14:57

Мерси,ще я пробвам :rolleyes:

#10 djidjikata

djidjikata

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 11 мнения

Публикувано 03 януари 2009 - 15:00

Не ти трябва програма !!!
КАто вече почнеш да инсталираш ти излиза долу до звука и чесовк=ника дето ти е едно малко прозорцче от там си инсталира6 самото USB и там ти излиза ОК на фотоапарата като го натиснеш вече ти се появява прозорче на компа !
При мене така стана и при тебе трябва да се получи защото имаме еднакви фотоапарати !!!

#11 formati

formati

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 59 мнения

Публикувано 03 януари 2009 - 15:06

Изтегли си инструкциите за употреба на фотоапарата и драйвер от тук http://www.samsungca...in.asp?key=s630

Този пост е редактиран от formati: 03 януари 2009 - 15:54

#12 hollywood_girl

hollywood_girl

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 28 мнения

Публикувано 03 януари 2009 - 15:45

djidjikata на мен абсолютно нищо не ми излиза като включа кабела.На formati благодаря за инструкциите,много са полезни.А само да те попитам може ли да ми намериш такива интрукции на български и за iphone този модел http://uk.gizmodo.co...easurements.jpg
Донесоха ми го от Америка,уж знам английски ама ми е трудничко да го разгадая.Благодаря предварително.

#13 formati

formati

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 59 мнения

Публикувано 03 януари 2009 - 15:50

Изтегли си инструкциите за употреба на фотоапарата и драйвер от тук http://www.samsungca...in.asp?key=s630

драйвер=програма :)

Не съм си имал работа с Iphone, но можеш да провериш тук http://iphone-bulgaria.com/

Този пост е редактиран от formati: 03 януари 2009 - 16:00

#14 hollywood_girl

hollywood_girl

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 28 мнения

Публикувано 03 януари 2009 - 17:08

Благодаря!

#15 djidjikata

djidjikata

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 11 мнения

Публикувано 03 януари 2009 - 18:06

djidjikata на мен абсолютно нищо не ми излиза като включа кабела.На formati благодаря за инструкциите,много са полезни.А само да те попитам може ли да ми намериш такива интрукции на български и за iphone този модел http://uk.gizmodo.co...easurements.jpg
Донесоха ми го от Америка,уж знам английски ама ми е трудничко да го разгадая.Благодаря предварително.

Еми нали ти казвам ,като включиш всичко ти излиза на апарата ОК и други неща натисккаш ОК и вече ти се отваря на компа всичко
!!!!

Еми нали ти казвам ,като включиш всичко ти излиза на апарата ОК и други неща натисккаш ОК и вече ти се отваря на компа всичко
!!!!папка и снимки .

#16 hollywood_girl

hollywood_girl

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 28 мнения

Публикувано 03 януари 2009 - 18:26

Аз се оправих вече ;) Стана прехвърлянето.Благодаря на всички.

#17 Ken

Ken

Blade runner

• VIP Потребител
  • 13263 мнения

Публикувано 03 януари 2009 - 18:37

Аз се оправих вече ;) Стана прехвърлянето.Благодаря на всички.

Как стана ?

#18 hollywood_girl

hollywood_girl

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 28 мнения

Публикувано 03 януари 2009 - 19:49

Чрез програмата :speak:

#19 Ken

Ken

Blade runner

• VIP Потребител
  • 13263 мнения

Публикувано 03 януари 2009 - 19:52

Чрез програмата :speak:

mobiledit ли ? Нали апарата не се разпознаваше като устройство ?

#20 hollywood_girl

hollywood_girl

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 28 мнения

Публикувано 03 януари 2009 - 20:42

Еми да ти кажа стана някак си :rolleyes: И аз не знам как точно,ама важното е ,че ми качва снимките.