Към съдържанието

Снимка
* * * * * 2 гласа

Изгубен телефон проследяване

• Моля влезте за да отговорите
50 отговора в тази тема

#41 capnemo

capnemo

Експерт

• Глобални модератори
  • 32110 мнения
  • Град:Somewhere over the rainbow

Публикувано 20 август 2011 - 14:34

....

Главни букви

Но не се надявайте много, трябва да се разправяте с полиция, мобилни оператори.....

#42 Monka_bombonka

Monka_bombonka

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 5 мнения

Публикувано 20 август 2011 - 14:38

....
Главни букви

Този пост е редактиран от capnemo: 20 август 2011 - 14:38

#43 capnemo

capnemo

Експерт

• Глобални модератори
  • 32110 мнения

Публикувано 20 август 2011 - 14:39

....
Главни букви

Не, нищо не могат да ви наложат. Просто не се надявайте много

#44 Monka_bombonka

Monka_bombonka

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 5 мнения

Публикувано 20 август 2011 - 14:53

:D 4овек сам си е виновен особено днешната младеж като мен е доста нехайна кам вещите си ма тия работи стават то4но за урок .хора пазете си нещата 4е като ги изгубите ще разберете колко да ви били полезни

#45 d_mihaylov

d_mihaylov

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 2 мнения

Публикувано 13 декември 2011 - 18:45

и аз вчера си изгубих телефона ..... ходих в полицията нищо .... званях на глобул нищо ..... а телефона все още е включен и е свързан към интернет .... въпроса ми е има ли програма с която да мога да го проследя ... телефона е HTC Wildfire давайте мнение защото по мои сметки ще е включен до утре вечер .... БЛАГОДАРЯ !

#46 capnemo

capnemo

Експерт

• Глобални модератори
  • 32110 мнения

Публикувано 13 декември 2011 - 19:18

и аз вчера си изгубих телефона ..... ходих в полицията нищо .... званях на глобул нищо ..... а телефона все още е включен и е свързан към интернет .... въпроса ми е има ли програма с която да мога да го проследя ... телефона е HTC Wildfire давайте мнение защото по мои сметки ще е включен до утре вечер .... БЛАГОДАРЯ !

Не мисля, оператора може да ви каже (след съдебно решение) с точност до кръг с диаметър около 500 метра. Вие като звъняхте на доставчика не блокирахте ли картата си?
  • lz4jw харесва това

#47 d_mihaylov

d_mihaylov

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 2 мнения

Публикувано 13 декември 2011 - 19:34

разбира се блокирах я но само изходящите .... надеждата ми се крепи още в това че телефона е включен и все още дава сигнал но никой не вдига...... има и връзка към интернет и искам да предприема нещо каквото и да е докато все още има батерия ... какво да правя

#48 capnemo

capnemo

Експерт

• Глобални модератори
  • 32110 мнения

Публикувано 13 декември 2011 - 19:37

разбира се блокирах я но само изходящите .... надеждата ми се крепи още в това че телефона е включен и все още дава сигнал но никой не вдига...... има и връзка към интернет и искам да предприема нещо каквото и да е докато все още има батерия ... какво да правя

Не мисля че можете да направите нещо повече. Ако бяхте инсталирали софтуер за следене и имахте GPS можеше да получите координатите, но сега е късно за това

#49 Silvering

Silvering

пройдоха

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1587 мнения
  • Град:Варна
  • Интереси:незаинтересован

Публикувано 13 декември 2011 - 19:54

Не, че нещо, ама от къде на къде полицията ще се занимава с вашите изгубени телефони? Вашата безотговорност към собствените ви вещи не е престъпление, за да изисквате от тях да ви ги търсят, след като ги изгубите! Виж, ако ви шибнат два шамара и ви го откраднат вече можете да изисквате..

#50 Jossif

Jossif

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 3 мнения

Публикувано 04 януари 2012 - 18:32

За телефони с Android и активен достъп до интернет както в случая, трябва да влезеш в AndroidMarket да се оторизираш с данните си (гугъл акаунта си), с който използваш телефона си ( <potr.ime>@gmail.com и парола) и да инсталираш по този начин дистанционно приложението PlanB, което се използва за точно проследяване на смартфона СЛЕДКАТО вече е откраднат/изгубен. Програмата обикновено включва сама GPS функцията на устройството и до 2-3 минути изпраща сигнал под формата на email писмо в gmail.com пощата ти с карта от google maps и точната локализация на смартфона вмомента. И най-важното НЕ ТРЯБВА ДА СИ БЛОКИРАШ КАРТАТА, в противен случай интернета (DATA traffic) също ще е е с прекъснат достъп и всичко пропада...

И аз изпаднах в същата ситуация преди 3 дни, но "след дъжд - качулка". Докато разбера как да действам ми изключиха телефона и вече няма и следа от него.

Искрено се надявам поне за в бъдеще да съм помогнал на някого.

Този пост е редактиран от Jossif: 04 януари 2012 - 18:34

#51 AGgolqm

AGgolqm

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 186 мнения
  • Град:Варна
  • Интереси:Компютри, Спортуване, физика, Dr. Who, Игри, Момичета и коли :Д

Публикувано 04 юли 2013 - 15:36

Към човека, направил темата:
Какво стана???

50307.png

48911.jpg

"Живей Играй всеки ден като за последно!"
PC:
CPU: AMD FX-6300 @3,5GHz x6; Video Card: Sapphire Radeon r7 260X; RAM: GeiL 2x4GB @1866MHz; Motherboard: Asus M5A97 R2.0; CPU Cooler: Cooler Master Hyper 212 Evo + 1x XtraFlow in pull; Case: Cooler Master N300 KKN1; PSU: Cooler Master GX 450W Bronze; Fans: 2xCooler Master SickleFlow @2000rpm 1xThermaltake Red LED @1800 rpm;

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни