Към съдържанието

Снимка
* * * * - 9 гласа

Търся програма за разбиване на пароли, как да хакна сайт и т.н,

подслушвател през стена hack za skype hack hack skype skype parola Забравих паролата.

• Моля влезте за да отговорите
942 отговора в тази тема

#41 Q-tech

Q-tech

Quaint Technology

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 788 мнения
  • Град:Лънд(р)ън

Публикувано 26 август 2009 - 13:41

Забавни сте ... ама и това пусто НАСА - все им ги разбивам тия пароли и все ги сменят, като че ли кой знае какви неща пазят там

Те заради такива като тебе само трябва да забранят сериали като 24 и Лас Вегас...
Умния - вярва на половината от това което прочита, а гения - знае и на коя половина да вярва --- Бени Хил

Компютрите правят това, което им казваме да правят, а не това което искаме да правят...

#42 xR!s7o___

xR!s7o___

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 54 мнения

Публикувано 26 август 2009 - 22:56

Програма за разбиване на пароли,досега не сам срештал такава из нета.Ама и да има такава сигурно ште струва много $. Публикувано изображение

#43 xentia

xentia

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 113 мнения
  • Град:Варна

Публикувано 26 август 2009 - 23:15

Има такива програми, но факта че не сте ги открили означава че е по-добре да не ги използвате. Иначе не звучи почтено това - да си разбия паролата на скайп-а, като сте си я забравили, функцията забравена парола ще позволи да я ресетнете, но за целта ви трябва електронната поща от която е регистриран... пък ако не я знаете, значи и скайпа не е ваш...
Xentia in strange world!

#44 karatista92

karatista92

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 242 мнения
  • Интереси:Counter strike ;)

Публикувано 28 август 2009 - 14:53

Начин за разбиване на паролата на скайп ИМА- чрез кукитата на браузъра, но какъв е начина- остава ви за домашно
Специалист по разпознаване на лъжи :-) :)

#45 3dfx

3dfx

Телеком Специалист

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1221 мнения

Публикувано 28 август 2009 - 14:54

леш по масата сте :wors:

#46 multikom4o

multikom4o

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 164 мнения

Публикувано 28 август 2009 - 18:14

Хора...Доста си поиграх с Task Maneger и бутончето TAB + Стрелките за да спря тая гадна програмка менте на С++ Публикувано изображение
След множество несъгласия с capnemo реших най-накрая да излеза офицялно от сайта...Благодаря на тези, които ме подкрепяха...
Търсете ме на e-mail:multikom4o@mail.bg

#47 genatraikova

genatraikova

любопитнознателната:)

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 934 мнения
  • Град:у нас съм си
  • Интереси:рекламa, видео обработка,графична обработка, дизайн, продажби

Публикувано 28 август 2009 - 18:26

леш по масата сте :)

Ааа това ме накефи отвсякъде :speak:
Като търсят всички такава програма и все не я намират да вземат по един химикал,а ако нямат може и молив Публикувано изображение +голям лист от блок номер 4 Публикувано изображение и да почват да налучкват паролата,най-напред да започнат с рождената дата на абоната,обърнете я многократно ,ако не стане почвате хаотично да пробвате всички възможни комбинации,които ви идват на ум :sobbing: -все пак има хора печелят от тотото :wow: ,може и вие да налучкате желаната парола Публикувано изображение ,ако сте достатъчно търпеливи до 3 месеца/представете си колко листа от блок номер 4 трябва да са изписани :))))))/ ще хакнете скайпа на набелязания от вас \"нещастен човечец\"
Успех на хазартните личности :P

Този пост е редактиран от genatraikova: 28 август 2009 - 18:29

Не питай за цената на мечтата - бори се, литвай, падай и умирай!...

Носи я винаги напред - в ръката, възкръсвай: ставай, искай и намирай!

#48 beb4o112

beb4o112

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 1 мнения
  • Град:Стара Загора

Публикувано 30 август 2009 - 12:45

Кажи си скайпа , на който си забравил паролата и аз ще ти я кажа Публикувано изображение
Иначе НЕ

Някой ми разби паролата в скайп и не мога да вляза... пише на абонатите ми и разпространява някакви снимки и файлове... може ли някой да ми каже как мога да разбера новата парола за да си вляза в скайпа?

#49 RudeBoy

RudeBoy

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3751 мнения

Публикувано 30 август 2009 - 14:48

Някой ми разби паролата в скайп и не мога да вляза... пише на абонатите ми и разпространява някакви снимки и файлове... може ли някой да ми каже как мога да разбера новата парола за да си вляза в скайпа?

Като стартираш Skype и ти поиска да въведеш име и парола, цъкни на забравена парола. В страницата, която ще се отвори, напиши e-mail адреса, с който си регистрирал/а Skype акаунта си, и ще ти изпратят код, с който можеш да си смениш паролата (каквато и да е тя).

#50 nikolela

nikolela

kaldata маниак

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1128 мнения
  • Интереси:от всичко по-малко

Публикувано 30 август 2009 - 16:01

2.10

Този пост е редактиран от capnemo: 30 август 2009 - 16:40

#51 rpetkova78

rpetkova78

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 4 мнения

Публикувано 01 септември 2009 - 10:03

Кирилица!

Този пост е редактиран от capnemo: 01 септември 2009 - 10:22

#52 jana_yordanova

jana_yordanova

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 52 мнения

Публикувано 05 септември 2009 - 12:29

Keylogger записва паролите на вашият компютър.... Не е толкова трудно да се досети човек сам, щом напише в гугъл "записване на пароли" то си излиза.

Причината за такава популярност е, че програмата умее не само тайно да записва всички натиснати клавиши, но е способна да запаметява и специфични езикови символи (като умлаутите например), дата и час, в който даденият прозорец е бил стартиран, както и заглавието на същия прозорец. Free KGB KeyLogger комбинира две основни качества - съхранява всичко написано, така че при срив на компютъра информацията ви няма да бъде загубена. Продуктът позволява и да следите какви ги вършат вашите деца пред РСто или дали служителите ви не използват фирмените машини за персонални забавления.

Тази програма може да се инсталира и на друг компютър, без притежателят да знае (но тук вече трябва да си много навътре с компютрите). Може да я накараш автоматично да се стартира чрез autostart методи, да намериш регистър в Windows и да направиш един бат с определено съдържание...и пак трябва още една програма smtp send. Намираш сървър, където да се качва информацията, като правиш отново бат, където го пишеш това...
ТРУДНО Е И ОПРЕДЕЛЕНО НЕ Е ЗА НАЧИНАЕЩ ПОТРЕБИТЕЛ!!!! (то самото съдържание на тези бат-файлове е най-трудното) Дерзайте! :beer:

#53 palavata_tanq

palavata_tanq

Почетен потребител

• Потребители
  • PipPipPipPip
  • 400 мнения
  • Град:Русе

Публикувано 05 септември 2009 - 12:42

и пак трябва още една програма smtp send

Става и с VBS скрипт ЦЪК

#54 KiriL Cox

KiriL Cox

kaldata маниак

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1540 мнения
  • Град:Varna

Публикувано 05 септември 2009 - 13:05

и аз търся такава програма но да може да разбие моята парола за скаип щото е забравих ама и меила не знам къв ми е

Ето го моя човек,не си знае паролата,че и E-Mail-а забравил...
Ние тука си вадиме картофите с динамит братче...а ,и доматите с колците ги ядеме.
Направо пускай обява,че си търсиш някой хакер-наемник,за една бутилка водка и буркан краставички,да ти земе инфото на тоя дето искаш да му ползваш Skype акаунта :baby: :D

П.П.Повечето от писаниците в тая тема са за мойта любима тема...бисерите :rolleyes:

Този пост е редактиран от KiriL Cox: 05 септември 2009 - 13:08

Do not argue with an idiot. They will drag you down to their level, then beat you with experience.

#55 Николай Димитров

Николай Димитров

Почетен потребител

• Потребители
  • PipPipPipPip
  • 664 мнения
  • Град:Планетата Земя
  • Интереси:Всичко свързано с компютри и по-точно програмиране

Публикувано 06 септември 2009 - 02:31

Спомни си някой да не ти е сядал на компа, или ти да си влизал в пощата или скайпа си от комп на приятел.

PC1 Asus P5Е-VM DO, Intel Core 2 Quad Q6600 2.4Ghz, 3x2GB Kingston 800, 1X2TB, Fortron  CM500W (Използва се за SQL Server)
PC2 Asus P8P67, Intel Core i7 2600 3,4Ghz, 2X4GB+2x8GB KINGSTON DDR3 1600 HYPER X GREY, Ati Radeon HD6870 1GB DDR5, 1x320GB+1x2TB, Fortron Gold 850W
Laptop Dell Inspiron N5110, Intel Core i7-2630QM 2.0 Ghz, 2x4GB 1333Mhz, NVidia 525M 1GB, 120GB SSD Samsung.

#56 palavata_tanq

palavata_tanq

Почетен потребител

• Потребители
  • PipPipPipPip
  • 400 мнения
  • Град:Русе

Публикувано 06 септември 2009 - 04:23

Ние за keylogger и SMTP Send пишем ,а ти на telnet се метна :eek:

Така че ако Петърчо има парола, няма как да се влезе отвън в акаунта му освен - ако се знае паролата

Значи искаш да ми кажеш , че след въвеждане на съответните записи в регистъра , Иванчо нама да може да се свърже . Не мисля, че си прав :pancake:
Ключа в регистъра нали точно това прави . Позволява отдалечен достъп на потребителски акаунт без парола .

Този пост е редактиран от palavata_tanq: 07 септември 2009 - 19:39

#57 pingvin4eto

pingvin4eto

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 1 мнения

Публикувано 23 декември 2009 - 16:20

Публикувано 26 август 2009 - 02:28
За всички младежи - програма с която можете да хакнете скайп парола. Само пишете потребителското име и гУтоо :

skype_hack.exe

това нещо бъгва мишката не е никакъв хак за скайп :clap:

#58 den4o1

den4o1

Почетен потребител

• Потребители
  • PipPipPipPip
  • 613 мнения

Публикувано 24 декември 2009 - 10:42

Публикувано 26 август 2009 - 02:28
За всички младежи - програма с която можете да хакнете скайп парола. Само пишете потребителското име и гУтоо :

skype_hack.exe

това нещо бъгва мишката не е никакъв хак за скайп :gift:

Естествено, че ще е някой злонамерен софтуер. Ти да не си паднал от Слънцето с изпечен мозък? :mad:
Процесор: AMD Athlon LE-1600, 2200 MHz (11 x 200) Дъно: MSI K9N6PGM-F/FI (MS-7309) Рам: 1.93 GB, 2.21 GHz Hard Drive: SAMSUNG HD320KJ HDD: 320 GB Видео: NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430, 256MB Компютър: NEO Монитор: SyncMaster 2043NW/2043NWX [NoDB] Клавиатура: CANYON Мишка: HP Тон колони: Pleomax Камера: Pleomax Микрофон: Pleomax OS: Windows 7 Ultimate 32-bit
Публикувано изображение Публикувано изображение

#59 i3roda

i3roda

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 53 мнения

Публикувано 24 декември 2009 - 10:53

Пароли малко трудно се хакват, но затова пък хронологията много лесно може да се чете.

#60 killchain

killchain

начинающ

• Hardware Team
  • 5991 мнения
  • Град:127.0.0.1

Публикувано 24 декември 2009 - 12:52

Пароли малко трудно се хакват, но затова пък хронологията много лесно може да се чете.

Хаха, забавен. Хайде прочети моята. :whist:
"This is not the death I choose -
your Christian trials are wrong!"

Не обичам да общувам с неграмотници, или как да пишем правилно.
Кажи ми, за да ти кажа, или как да задаваме правилно въпроси

Не отговарям на технически въпроси на ЛС.

Други теми свързани с някоя от ключовите думи: подслушвател, през, стена, hack za skype, hack, hack skype, skype parola, Забравих паролата.

1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни