Към съдържанието

Снимка
- - - - -

Най-добрата програма за запис на дискове!

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да отговаряте в нея, но винаги можете да създадете нова ;)
63 отговора в тази тема

#1 g1boman

g1boman

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 81 мнения

Публикувано 14 септември 2009 - 14:43

Здравейте!Искам да ви попитам коя програма за запис на дискове е най-добра според вас?Моля пишете и защо я мислите за такава!Благодаря от сега!

#2 Даниел Стоянов

Даниел Стоянов

DaNieL

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1659 мнения

Публикувано 14 септември 2009 - 14:47

Еми за мен са Nero и Ashampoo като в момента използвам Неро. А защо? Еми в нерото има и доста добавки и освен запис на дискове могат да се правят много други неща. Интерфейса и е приятен. Лесна е за употреба ;)

#3 Aquaris

Aquaris

мод в сянка

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5806 мнения

Публикувано 14 септември 2009 - 14:55

тази която върши работа
кога ще разберете че, освен с малки изключения, "най-добър" .... софтуер няма - всичко зависи от индивидуалните предпочитания, нужди, навици и възможностти

Този пост е редактиран от Aquaris: 14 септември 2009 - 14:55

cat /dev/zero > /dev/null
.::Ab Alio Exspectes, Alteri Quod Feceris!!!::.

#4 krali

krali

Силистренец

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2891 мнения

Публикувано 14 септември 2009 - 14:57

Ако само записваш дискове без да се "заиграваш", не ти трябва Nero. Заема място колкото една операционна система.
Ползвам "Ashampoo Burning Studio".

#5 Даниел Стоянов

Даниел Стоянов

DaNieL

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1659 мнения

Публикувано 14 септември 2009 - 14:59

Ако само записваш дискове без да се "заиграваш", не ти трябва Nero. Заема място колкото една операционна система.
Ползвам "Ashampoo Burning Studio".

Баш па колкото операциона система. Не съм виждал операционна система 70 MB ;)

#6 stone_92

stone_92

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 130 мнения

Публикувано 14 септември 2009 - 15:06

Зависи за какво ти трябва мои човек ако записваш дискове всеки ден и въобще имаш много работа с записване на дискове Нерото(защото е създадена за професионална  работа)няма грешка, но ако си просто човек които си записал някое друг диск на седмица Ashampoo Burning Studio е решението.(защото е по лека)

#7 gyps

gyps

Exciter

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2480 мнения

Публикувано 14 септември 2009 - 15:09

Roxio Easy Media Creator-това е най-добрата програма за запис. Това е доказан софтуер,заема около 700 Мб.но пък може да прави всичко.

Винаги посрещай критиките с високо вдигнат среден пръст.

#8 gig93

gig93

-

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1559 мнения

Публикувано 14 септември 2009 - 15:20

Нерото е много тежка програма! Аз ползвам CDBrunerXP-много съм доволен-лесна за ползване, само 3MB и най-важното-напълно безплатна!
До сега съм нямал никакви проблеми с нея! Има само едно нещо което трябва за инсталацията-.NET Framework-можеш да го истеглиш от сайта на Microsoft!

Препоръчвам тази програма на всички!

Този пост е редактиран от gig93: 14 септември 2009 - 15:21

Публикувано изображение

#9 d_100

d_100

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 101 мнения

Публикувано 14 септември 2009 - 15:24

И аз да се включа.Ако търсиш нещо ефективно и малко изтегли ImgBurn. www.imgburn.com

#10 nikeman

nikeman

Почетен потребител

• Потребители
  • PipPipPipPip
  • 626 мнения

Публикувано 14 септември 2009 - 16:15

Ashampoo със сигурност е доста добра!

29814.gif

44473.png

#11 s-mille

s-mille

kaldata маниак

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1127 мнения

Публикувано 14 септември 2009 - 16:17

Nero, CDburnerXP. Но използвам най - често NERO. Доста добра програмка за записване на дискове. Нямам оплаквания от нея. CDburnerXP лека, удобна с приятен интервейс. Нея я иползвам по - рядко. Но лично аз залагам на тези две програмки.

CPU: AMD DualCore Athlon 64 x2, 2100MHz, 4000+
HDD: Seagate 500GB
GPU: AMD HD Radeon 6670 
RAM: 3GB DDRII 

#12 g1boman

g1boman

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 81 мнения

Публикувано 14 септември 2009 - 17:15

Благодаря ти palavata_tanq!Това Неро наистина е мн яко.Аз съм с Vista и наистина работи перфецтно!Много БЛГОДАРЯ!

#13 bratobg

bratobg

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 89 мнения

Публикувано 14 септември 2009 - 20:02

Както каза колегата gyps,за запис на CD-DVD по качествена от продуктите на Roxio не срещал до сега.Това си е мое лично мнение .Аз използвам Easy CD-DVD Creator 6 от няколко години и съм много доволен от нея.
Публикувано изображение

#14 Анинфид

Анинфид

Какво мислите за мен? Това е моята титла.

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1989 мнения

Публикувано 15 септември 2009 - 21:23

Харесвам Неро защото има бългърски записва в много формати както и прави записваемо ДВД като за филм прави *.iso и *.bin и други

ВАЖНО:

Ако в това съобщение съм нарушил "ЖЕЛАТЕЛНО" правило, по-точно 2.5, 2.8 или 2.9 - не ми пука, защото КИРИЛИЦАТА В ЧАТА Е ЖЕЛАТЕЛНА.

С други думи: ЩЕ НАРУШАВАМ 2.5, 2.8 и 2.9 до като няма промяна в ЧАТА !

Нищо лично към модераторите, това е към администрацията, и ако това се чете от модератор, или глобален такъв - моля, оставете това мнение лично на Кал, или друг член на администрацията, за да се погрижи!

Аз съм БЪЛГАРИН, и искам в чата да се пише на КИРИЛИЦА!

Този мой протест влиза в сила на 21/2/2012 в 22:30 часа (GMT +2 / Българско време) и ще "оспамя" всички нови теми в които мога да помогна, по-точно ще помагам, но също така ще правя забележи. Когато има промяна ще спра.

#15 R2D2

R2D2

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 41 мнения

Публикувано 17 септември 2009 - 09:53

Small CD Writer 1.4
Mалка програма за записване на CD и DVD дискове, няма половин мегабайт (с големината на картинка). Основната й разлика от другите програми от подобен тип е че е най-малката по размер и не изисква инсталация и място за кеширане на файловете. Програмата позволява записването на ISO образи, много-сесийни дискове, отчет за всяка една сесия, съхранява проекти в ISO образи, автоматично определя скоростта за запис, след края на записа проверява диска. И разбира се е freeware - напълно безплатна. Единствен недостатък се явява неумението да записва аудио-CD и HD-видео.

ОС - Windows

http://######/detail...1#startcomments

#16 tanz

tanz

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 9 мнения

Публикувано 17 септември 2009 - 10:25

Аз съм с ХР и ползвам Ashampoo Burning Studio 9. Много съм доволна, а има и български интерфейс.Имам и Nero, но по-често ползвам Ashampoo.

#17 Iztre6tel

Iztre6tel

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 329 мнения

Публикувано 17 септември 2009 - 15:29

Изцяло се съгласявам с мнението на Aquaris, и въпреки това ще подкрепя и останалите, поддържници на НЕРО. Просто този пакет има всичко необходимо, свързано с пренос на данни върху външни носители СД, ДВД и така нататакък. Ползвам от седмица Неро 9 е съм повече от възхитен от възможностите му.

#18 pataran

pataran

kaldata маниак

• Hardware Team
  • 5216 мнения

Публикувано 17 септември 2009 - 15:40

Easy CD Creator е много стара и надеждна програма, една от първите, които съм ползвал в средата на 90-те. Нерото си е големичка, но пък си може всичко. Разбира се има и по-стари версии като 6.6, 7 и олекотени версии на 8. Всичко е до навик и начин на работа, защото и тук важи основното правило - когато двама души правят едно и също нещо, това не е едно и също нещо.

21727409572.png

#19 crazyfrog

crazyfrog

kaldata маниак

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1160 мнения

Публикувано 17 септември 2009 - 15:42

ImgBurn - малка, безплатна, многофункционална, лесно и бързо се работи с нея.

Този пост е редактиран от crazyfrog: 17 септември 2009 - 15:45

#20 v2.0

v2.0

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3425 мнения

Публикувано 17 септември 2009 - 15:54

от години ползвам безплатната CDBurner и съм нямал проблеми
Стига толкова кал, дата... Местя се към по-сериозен форум, в който няма българи. Acid, умната ;)