Към съдържанието

Снимка
* * * * * 1 гласа

RQ: SMS до Vivatel през интернет

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да отговаряте в нея, но винаги можете да създадете нова ;)
18 отговора в тази тема

#1 Space

Space

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 10 мнения

Публикувано 21 декември 2005 - 20:31

Здравейте,

Знаете ли сайт за изпращане на sms през интернет към Vivatel. Ако някой знае бих бил много благодарен. :bye:

#2 ISSABELA

ISSABELA

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 301 мнения

Публикувано 21 декември 2005 - 20:41

Мисля че все още не са създали това което търсиш,ще мине доста време докато направат за испращане на смс на ВиваТел Публикувано изображение
Публикувано изображение

#3 Space

Space

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 10 мнения

Публикувано 21 декември 2005 - 20:58

От оператора май наистина ще почакаме. От един руски сайт се пращаше, но вече не може. :whist:

#4 steliyan

steliyan

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 356 мнения

Публикувано 21 декември 2005 - 21:08

Пробвай AgentSMS.

#5 Space

Space

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 10 мнения

Публикувано 22 декември 2005 - 11:35

Пробвай AgentSMS.

<{POST_SNAPBACK}>

По никакъв начин не мога да се регистрирам. Казва ми че номера не съществува, а иначе спазвам точно инструкциите. Благодаря ти за отговора :bye:

#6 Wankata

Wankata

kaldata пенсионер

• Модератори
  • 2208 мнения

Публикувано 22 декември 2005 - 12:30

e-call.ch
smspro.search.ch

Изпращане по един SMS на седмица до всяка точка на света безплатно, една регистрация на мейл.

#7 ISSABELA

ISSABELA

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 301 мнения

Публикувано 22 декември 2005 - 14:40

e-call.ch
smspro.search.ch

Изпращане по един SMS на седмица до всяка точка на света безплатно, една регистрация на мейл.

<{POST_SNAPBACK}>

Благодаря много за саита :wors:
Публикувано изображение

#8 ndi

ndi

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 10 мнения

Публикувано 14 януари 2006 - 17:19

Можеш да изпращаш по един смс на ден безплатно от http://infan.ru/send/ , но този където ще получава смс трябва да изпрати еднократен смс на тел: +79138977777 че
е съгласен да му изпращат от там съобщения. В текста ниама зна4ение какво ще пишеш, но пък текста който изпращаш от Infan е до триста символа (300) , няма нужда и да се регистрираш дори, стига на този дето му изпращаш смс да е пратил смс към сайта на посочения номер :-) Успех

#9 littleclown

littleclown

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 200 мнения

Публикувано 16 януари 2006 - 22:17

За разлика от вечен двигател има достатъчно сайтове за безплатни SMS-и, някои от които на самите оператори, като Mtel и Globul. Те са толкова безплатни, колкото и безплатен шамар, например. Също така от време на време се появяват и чуждестранни решения, които не винаги работят коректно, но със сигурност понякога вършат работа.
Публикувано изображение

#10 maicky

maicky

Ни чул , ни видял

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2714 мнения

Публикувано 16 януари 2006 - 22:55

Здравей ! Намери си програмката "SMS2Bulgaria" , инсталирай си я и пращай колкото си искаш съобщения ! Успех !
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#11 Филипов

Филипов

kaldata маниак

• VIP Потребител
  • 2351 мнения

Публикувано 18 януари 2006 - 12:36

Аз не пращам SMS. Предпочитам за същите пари да говоря с човека и да се разбера двустранно и по - бързо.
Доколкото зная за Mtel е безплатно, но SMS се получава от служебен номер, а не с номера на телефона на изпращащия. При Globul се получава от неговия номер, но товари и сметката, все едно е изпратен от телефона. Разликата е само в писане с удобна клавиатура. А за Vivatel не знам досега да са го реализирали, а темата е за това. И Мобиком имат SMS от сайта.
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една ябълка.
Ако двамата имаме по една идея или информация и ги разменим, всеки ще има по две!
Унищожителите на българската природа

#12 daxa

daxa

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 113 мнения

Публикувано 18 януари 2006 - 15:46

При Globul се получава от неговия номер, но товари и сметката, все едно е изпратен от телефона.

<{POST_SNAPBACK}>

Не е вярно,аз редовно си пращам съобщения от сайта не Глобул и кредита ми (на предплатената програма съм) не се променя.Изискването на Глобул е да имаш поне 0.20лв в сметката, но писането не се отразява на тях.
Виж за първоначалната регистрация ти искат да изпратиш съобщение до някакъв номер,струващо 60ст.с ДДС,но е еднократно.
:bye:

Ще бъда властелин на самотата своя, и може би ще избера покоя, пред хаоса на любовта...
...Някой ден, но не сега...

#13 vankata_6

vankata_6

Дори ако всички, аз НЕ!

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 739 мнения

Публикувано 11 август 2006 - 05:10

Може да пробваш и ТУК!
Сайтът е добър, но може да пратиш само 10 sms-a! Публикувано изображение

#14 Emiliqn

Emiliqn

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 21 мнения

Публикувано 20 август 2006 - 23:17

Здравей ! Намери си програмката "SMS2Bulgaria" , инсталирай си я и пращай колкото си искаш съобщения ! Успех !

Каде да я намерим никаде я няма плс дай линк.А ето и сайт но трябва да се регнеш ЦЪК

#15 Savich

Savich

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 25 мнения

Публикувано 20 август 2006 - 23:33

Каде да я намерим никаде я няма плс дай линк.А ето и сайт но трябва да се регнеш ЦЪК

http://www.download....dbaa9e8f27842f1

Тегли но мисля че неработи към ралични от мтел оператори :yanim:
Обособяването на зони за пушачи и непушачи в заведенията е нещо като зони за пикаещи и непикаещи в плувен басейн.

#16 iv4et0

iv4et0

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 4 мнения

Публикувано 01 септември 2006 - 02:04

http://www.no-invite.com/?aff=4653209 ето,дерзайте ;)

#17 SUN_CITY

SUN_CITY

Acer 5740g 434G64Mn

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1318 мнения

Публикувано 08 октомври 2006 - 15:24

http://www.no-invite.com/?aff=4653209 ето,дерзайте :P

И тука къде видя да може да се праща СМС до вивател от интернет? Публикувано изображение
INTEL CORE2DUO E8500 rev.E0 @4.04 Ghz :: ASUS P5K-E/WIFI-AP rev.1.03G :: 2x2GB@800 MHz DDR2 A-data @1020 Mhz :: GALAXY GeForce 9600GT DDR3 512 MB 256 bit :: SAMSUNG P2470HD - 24" :: 2x Seagate 250GB-7200-16MB

#18 lokofenka

lokofenka

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 2 мнения

Публикувано 04 януари 2007 - 13:24

Може да пробваш и ТУК!

ами всъщност не е така :angry: всеки ден може да се регваш по 2 пъти с твоя номер,но ника тряя да ти е различен и предполагам и майла :nono: и за всяка регистрация ти дава по 10смс което прави 20смс-а на ден.на другия ден пак 2 пъти може да се регнеш и такам :yanim: ай радвайте :down:

#19 cveteelina

cveteelina

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 310 мнения

Публикувано 03 октомври 2007 - 08:43

Може да пробваш и ТУК!

Някой може ли да ми обясни точно как става изпращането след като се регистрирам в този сайт ?
Живота е танц, живей го елегантно !