Към съдържанието

Снимка
* * * * * 2 гласа

Всичко за Need For Speed Underground 2

• Моля влезте за да отговорите
490 отговора в тази тема

#81 djyemo

djyemo

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 1 мнения
  • Град:Sofia

Публикувано 30 ноември 2004 - 01:42

Hi Здравейте. Аз искам да питам как си купуваш втората кола. Мого искам да си запазя тази за момента и да си взема друга на спонсора, но как става

10x благодаря

P.S.
Иначе играта е много яка само дето още не съм свикнал че всичко е в градче и си обикаляш но е маниашко

Този пост е редактиран от Tragedy: 17 декември 2004 - 09:51

#82 Maverick

Maverick

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 220 мнения
  • Град:Пред компютъра
  • Интереси:Много и различни :-)

Публикувано 30 ноември 2004 - 08:58

Баси тъпия завършек на тази игра. Стигнах едва до 70% и изиграх едно последно състезание и свърши посредата на нищото. Много тъпо Публикувано изображение Очаквах доста повече от това, но накрая останах силно разочарован. Пък и тези тъпи комиксови анимации. Нещо не съм на кеф Публикувано изображение

И мен нещо не ме кефят тези картинки, нопомнят ми на тъпото GTA3, всъщност всичко в играта напомня на GTА3, градът(е много по красив е но идеята не е първата), каратата(е това каточели са paste-нали кода направо). Графиката обаче ме кефи от всякъде, особено когато всичко е на мах Публикувано изображение Аз все още не бързам с превъртането, не и преди да си събера уникалните упрейди, според мен след време ще пуснат някакъв пач с още малко съзтезания и една две нови коли, само де направят като в GTA3 да почнат да пъскат нови градове и терени за съзтезанията, че тогава вече, ще им се разсърдя, остава само да почнеш да се разхждаш 3rd person ида пуцаш по невинните пешехоци, окъсваики има я ръка я крак с някое уръжие извадено от Терминатор 2! :)

П.п. Коалта си я взимаш от магазина за коли (очевидно!) една светло синя точка на картата.

Този пост е редактиран от Maverick: 30 ноември 2004 - 09:00

In view of the fact that God limited the intelligence of man, it seems unfair, that he didn't also limit his stupidity.

Always remember that you are unique. Just like everybody else.

#83 hristo93

hristo93

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 19 мнения
  • Град:Варна

Публикувано 05 април 2005 - 14:54

Хора. Публикувано изображение Искам да попитам от къде мога да си изтегля някакъв трейнер на NFS Underground 2. :rolleyes: Какъвото и да е ,но нека да работи защото каквото и да изтегля все не бачка. :huh:
Само Fast And Furious!
Само NFS Underground 2!
Само Mitsubishi Lancer!
Brian O'Conner Rules :)

Публикувано изображение

#84 steliyan

steliyan

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 356 мнения

Публикувано 05 април 2005 - 15:05

Пробвай от andr.net то по-принцип има кракове и сериали, но съм намирал някой друг трейнър... Може да имаш проблем, защото обърква ID-тата на файловете и... Публикувано изображение

#85 VolvoX

VolvoX

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 2 мнения

Публикувано 05 април 2005 - 19:00

Хора. Публикувано изображение  Искам да попитам от къде мога да си изтегля някакъв трейнер на NFS Underground 2. :rolleyes:  Какъвото и да е ,но нека да работи защото каквото и да изтегля все не бачка. :huh:

<{POST_SNAPBACK}>

Аз намерих един тренер обаче след като стартирам играта и си пусна да се състезавам ме изхвърля от нея заради тъпия тренер!!!Затова не ти предлагам да използваш какъвто и да е тренер.Само прецакват играта!!!

#86 hristo93

hristo93

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 19 мнения

Публикувано 06 април 2005 - 08:58

Може ли малко повече информация за кодовете на страница 2. :nono
Само Fast And Furious!
Само NFS Underground 2!
Само Mitsubishi Lancer!

Публикувано изображение

#87 Don_Toni

Don_Toni

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 31 мнения
  • Град:Лондон

Публикувано 09 април 2005 - 02:54

А аз имам отново проблем, знчи тегля си играта, инсталрвам я без проблем, стартирвам и от начало всичко се вижда, обаче като свършат всички въвеждащи глупости с мадамата и стигам до някъде където мишката ми представлява едно квадратче, и невиждам надписи, а само някакви размазани работи. И незнам какво става, в лаптопа ли е проблема, драйвърите ли не са ми както трябва, играта която съм свалил ли е прецакана?Машинката ми e 512 Рам, 64мб видео карта , процесора AMD Athlon XP-M 2600+ :)
Only God can judge me!

#88 Dobrqka

Dobrqka

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 342 мнения

Публикувано 09 април 2005 - 08:17

Някой може ли да ми каже от къде мога да си сваля крак за тая игра щото ми писна да ръгам CD-то!!!

#89 kaspersky

kaspersky

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 39 мнения

Публикувано 16 април 2005 - 09:12

Изтеглих си играта но немога да я инсталирам фаиловете които изтеглих ми ги дава като непознати питаме с каква програма да ги отваря.помогнете ако можете. Публикувано изображение

#90 CJ_Simo

CJ_Simo

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 58 мнения
  • Град:Пазарджик

Публикувано 16 април 2005 - 13:07

Изтеглих си играта но немога да я инсталирам фаиловете които изтеглих ми ги дава като непознати питаме с каква програма да ги отваря.помогнете ако можете. Публикувано изображение

<{POST_SNAPBACK}>

Предполагам че фаиловете които си изтеглил са с разширение bin и cue.
Затова си качи програмата Daemon Tools.След това кликни с десния бутон на мишката на иконката дето е долу до часовника(тя представлява нещо като гръмотевица) . От там нататък в появилото се меню избираш Virtual CD/DVD-ROM>Device>Mount image и зареждаш файла от директорията дето се намира.
P.S. Да знаеш че след като инсталнеш Daemon Tools щайгата ще иска рестарт.
Айде успех
Публикувано изображение

#91 mgs

mgs

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 20 мнения

Публикувано 16 април 2005 - 13:36

Някой може ли да ми каже от къде мога да си сваля крак за тая игра щото ми писна да ръгам CD-то!!!

<{POST_SNAPBACK}>

Ми запиши диска в имеидж и с демон или алкохол120 няма да ръгаш СД-то
I may not perfect. #
But i'm sure i got somethine excellent

Когато пръста сочи рая глупака гледа пръста!

#92 CJ_Simo

CJ_Simo

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 58 мнения
  • Град:Пазарджик

Публикувано 16 април 2005 - 14:11

Ето NO-CD крак
http://ftlbg.com/Tos...20CD/speed2.exe
Публикувано изображение

#93 DARK_DOG

DARK_DOG

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 25 мнения

Публикувано 22 юни 2005 - 01:31

Ми имам един проблем, значи имам компютър и лаптоп и сам ги свързал в мрежа. И на двата компа имам Need For Speed Underground 2 и когати се опитам да направя мрежова игра не става и немога да разбера къде е проблема. Мрежата работи със сигурност защото с други игри става. Ползвам IP-та 10.0.0.1 и 10.0.0.2 с маска 255.255.255.0 самоче нямам Gateway а и несъм сигурен трябва ли ми всъщност. Ако някои има идея къде е проблема нека да помогне please. Благодаря ви предварително.
HARDTECHNO FOREVER!!!

#94 Bfaf

Bfaf

Developer

• VIP Потребител
  • 1120 мнения

Публикувано 22 юни 2005 - 07:34

Точно така трябва ти Gateway. Нещо подобно на 1.1.1.1 . После като пуснеш играта и дадеш LAN влизаш в lobby и правиш игра. Преди да влезнеш в lobby можеш да си избереш кола от select car. Have fun!!!

optimizator_logo.jpg

#95 hristo93

hristo93

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 19 мнения

Публикувано 23 юни 2005 - 21:19

Искам да попитам трябва ли да си създам някаква нова кариера за да тръгнат кодовете, защото нещо не ми тръгват. :yanim:
Само Fast And Furious!
Само NFS Underground 2!
Само Mitsubishi Lancer!

Публикувано изображение

#96 Nuclear

Nuclear

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 31 мнения

Публикувано 24 юни 2005 - 22:28

Пробвай така :

Ip Adress : 10.0.6.1
Subnet Mask : 255.255.255.0
Default Gateway : 10.0.6.1
Preferred DNS server : 10.0.6.1
Wins server : 10.0.6.1

На втория компютър същото само че смени Ip Adress-a на 10.0.6.2

И кажи резултат Публикувано изображение

#97 blizzard

blizzard

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 43 мнения

Публикувано 14 юли 2005 - 17:04

Къде се пишат кодовете на NFSU2 ?
Сухо стройтелство - гипсокартон ->>> http://mad.max.bul.to

#98 ruslanka

ruslanka

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 2 мнения

Публикувано 16 юли 2005 - 18:55

Ей, хорица, айде малко хелпче ... днес си дръпнах игричкатар отворих я с DEAMON TOOLS, инсталирах я .... всичко беше ОК, обаче като искам да играя ми изписва please insert the correct CD-ROM, select Ok and restart application ... аз ли съм много зле или просто некаде нещо пропускам, а? мнооооооого ви се моля helppppppppp !

#99 Profruit

Profruit

микрохирург-гладиатор

• Hardware Team
  • 3582 мнения

Публикувано 16 юли 2005 - 19:16

Ей, хорица, айде малко хелпче ... днес си дръпнах игричкатар отворих я с DEAMON TOOLS, инсталирах я .... всичко беше ОК, обаче като искам да играя ми изписва please insert the correct CD-ROM, select Ok and restart application ... аз ли съм много зле или просто некаде нещо пропускам, а? мнооооооого ви се моля helppppppppp !

<{POST_SNAPBACK}>

Tрябва да тургаш крак.На английски е "сrack".На руски е "кряк".На иврит е "мафтей ах".Разполагам го и на четирите езика и ако укажеш удобно за теб място мога да трансферирам на удобния за теб език.Изгодна е офертата на http://www.webfile.ru .Тя направо ще го налее тук във форума и ще бъде активен 168 часа.
Щях да забравя.Като чуя "DEAMON TOOLS" се поливам със светена вода, кича стените с чесън и лея сребърни куршуми.Дяволът е лукав и само дървен кол забит в сърцето на вампира може да го убие.

Come with me, I will show You the way.
DI | blog

#100 ruslanka

ruslanka

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 2 мнения

Публикувано 16 юли 2005 - 20:25

Удобно място ... това какво ще ре4е ?

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни