Към съдържанието

Снимка
- - - - -

Гледане на БГ телевизия през интернет.

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да отговаряте в нея, но винаги можете да създадете нова ;)
15 отговора в тази тема

#1 castro

castro

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 62 мнения

Публикувано 05 януари 2006 - 18:22

Специално за българите в чужбина малко полезно инфо от мен.
Това е линк към новините на 1 програма.Излъчват се по 3 пъти на ден със 30 мин. закъснение, така че на практика си гледате новините без сателит.Нужна ви е само Winwdows Media или Real Player. Приятно гледане!

http://news.bnt.bg/c...video_emissions

Castro :bye:
MAY THE FORCE BE WITH YOU

#2 ostavime

ostavime

чорбар

• Глобални модератори
  • 3333 мнения

Публикувано 05 януари 2006 - 18:33

А гледай тук какво има :)

BTV

I'm not scared of dying, I just don't want to.
I'm back, good!

#3 castro

castro

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 62 мнения

Публикувано 05 януари 2006 - 19:05

Как се работи с това? Моля за малко инфо! :)

#4 sfmf

sfmf

Fed Up With The Lies

• Потребители
  • PipPipPip
  • 316 мнения

Публикувано 05 януари 2006 - 19:48

Виждам, че се отнася до Български основно но искам да дам няколко международни.Ако има спортни фенове които искат да гледат мачовете чрез тези програми е много удобно защото кастват спортните канали за без пари и що годе на добро качество.

Например SopCast и още 2 3 японски или китайски ползвам.ако някои е заинтересован мога да обясна повече.

Другото интересно е, че с SopCast можеш да си направиш сървер и да стримваш ти някоя програма, радио или каквото си решиш, настройките са повече от елементарни и върши прилична работа.
Не се завръщай, недей!Отдавна любовта напусна този дом!Не се завръщай, недей!Намерила е другаде подслон!Не се завръщай, не,не,не, недей!Та аз отдавна свикнах да живея сам!Не се завръщай, не, недей!Ще мога ли да ти простя не знам!

#5 g00g0

g00g0

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 174 мнения

Публикувано 05 януари 2006 - 20:15

Виждам, че се отнася до Български основно но искам да дам няколко международни.Ако има спортни фенове които искат да гледат мачовете чрез тези програми е много удобно защото кастват спортните канали за без пари и що годе на добро качество.

Например SopCast и още 2 3 японски или китайски ползвам.ако някои е заинтересован мога да обясна повече.

Другото интересно е, че с SopCast можеш да си направиш сървер и да стримваш ти някоя програма, радио или каквото си решиш, настройките са повече от елементарни и върши прилична работа.

<{POST_SNAPBACK}>

Обясни моля те как точно могат да се гледат тези спортни канали
Публикувано изображение

#6 Castigado Pantockrator

Castigado Pantockrator

Почетен потребител

• Потребители
  • PipPipPipPip
  • 526 мнения

Публикувано 05 януари 2006 - 22:04

Специално за българите в чужбина малко полезно инфо от мен.
Това е линк към новините на 1 програма.Излъчват се по 3 пъти на ден със 30 мин. закъснение, така че на практика си гледате новините без сателит.Нужна ви е само Winwdows Media или Real Player. Приятно гледане!

http://news.bnt.bg/c...video_emissions

Castro :bye:

<{POST_SNAPBACK}>

Здрасти,
Можеш ли да ми кажеш какво точно правиш , че да тръгват новините с Real Player вместо с Winwdows Media. Нещо не се сещам :eek:
Благодаря!

#7 Юнак

Юнак

Почетен БЪЛГАРИН

• Потребители
  • PipPipPipPip
  • 426 мнения

Публикувано 05 януари 2006 - 22:11

Файлчето дето го показва е с разширение .wmv
Вариант е да изтриеш уиндоус медия плейъра. Интересно е, че при мен стартира някаква архаична версия...

Castigado Pantockrator - друго се сетих - може и да стане с промяна на настройките на браузъра. Аз съм с Опера и там може да избираш програмата с която да се отварят определени файлове.
Публикувано изображение

#8 Castigado Pantockrator

Castigado Pantockrator

Почетен потребител

• Потребители
  • PipPipPipPip
  • 526 мнения

Публикувано 05 януари 2006 - 22:24

Да и аз затова се зачудих и опитах с Реал, Уинамп и какво ли не ама не става. Опитах да отворя url адреса ама не става. С WMP нещо ми забива и исках да опитам с друг плеър.

#9 Юнак

Юнак

Почетен БЪЛГАРИН

• Потребители
  • PipPipPipPip
  • 426 мнения

Публикувано 05 януари 2006 - 22:28

На мен ми отваря версия 6.4.09.1125 на медия плейъра. Върви перфектно. Свали си я.
Публикувано изображение

#10 Castigado Pantockrator

Castigado Pantockrator

Почетен потребител

• Потребители
  • PipPipPipPip
  • 526 мнения

Публикувано 05 януари 2006 - 22:34

То вярно , че причините да забива могат да са десетки, ама исках да опитам и с друг плеър. ОК, ще пробвам с 6.4.09.1125 .

#11 Castigado Pantockrator

Castigado Pantockrator

Почетен потребител

• Потребители
  • PipPipPipPip
  • 526 мнения

Публикувано 19 февруари 2006 - 15:22

Нов ТВ стрийм канал наживо ХИТ ТВ. Поне аз до сега не знаех за него. При мен работи перфектно с Real Player.

#12 castro

castro

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 62 мнения

Публикувано 19 февруари 2006 - 16:14

[На мене не ми отваря линка.Да няма забрана от чужбина? Ако имаш друг линк, моля даи го.

#13 Castigado Pantockrator

Castigado Pantockrator

Почетен потребител

• Потребители
  • PipPipPipPip
  • 526 мнения

Публикувано 19 февруари 2006 - 16:42

Не няма забрана. Аз също съм вън от БГ. Като кликнеш би трябвало да ти се отвори някой от плеърите - най често Real Player. Ако това не става прекопирай самия линк и го пусни с някой плеър ръчно - чрез функцията Open URL ...
Ако и така не става кажи с кой плеър опитваш да помагаме . :yanim:

#14 Rub4o

Rub4o

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 260 мнения

Публикувано 19 февруари 2006 - 16:47

При мен върви с VLC но със следния синтаксис на линка
mms://stream.djtacho.com/hittv

#15 castro

castro

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 62 мнения

Публикувано 19 февруари 2006 - 17:17

При мен върви с VLC но със следния синтаксис на линка
mms://stream.djtacho.com/hittv

<{POST_SNAPBACK}>

извинявам се много. Пре-инсталирах си уиндоуса и съм забравил да кача риал плеара.Мерси за линка.Супер е!

#16 Lord Steve

Lord Steve

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 9 мнения

Публикувано 19 февруари 2006 - 17:27

<{POST_SNAPBACK}>

Може ли малко по-подробно да обясниш как става номера?! :yanim: