Към съдържанието

Снимка
- - - - -

Тарся универсална лека програма за скенер

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да отговаряте в нея, но винаги можете да създадете нова ;)
5 отговора в тази тема

#1 alex89_m

alex89_m

kaldata приятел

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 817 мнения

Публикувано 11 януари 2006 - 22:15

Тарся универсална лека програма за скенер. В смисъл моят оригинален софтуер е много тежък и искам нещо по - леко. Аз съм със скенер HP ScanJet 3770.

Благодаря ви предварително!!!

#2 lordjohn

lordjohn

Човек

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1020 мнения

Публикувано 11 януари 2006 - 22:30

Тарся универсална лека програма за скенер. В смисъл моят оригинален софтуер е много тежък и искам нещо по - леко. Аз съм със скенер HP ScanJet 3770.

Благодаря ви предварително!!!

<{POST_SNAPBACK}>

Е с този пост направо уби коня :clap:
Какво значи универсална? Какво значи лека ? Какъв ти е оригиналния софтуер? Какъв ти е компютъра? Каква ти е операционната система ? За какво смяташ да използваш основно скенера - за картинки, за текст ? Колко често - по 3- 4 часа на ден, веднъж дневно, веднъж седмично, по - рядко ?
ТЪРСАЧКАТА не е мръсна дума

#3 alex89_m

alex89_m

kaldata приятел

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 817 мнения

Публикувано 11 януари 2006 - 22:34

Е с този пост направо уби коня 
Какво значи универсална? Какво значи лека ? Какъв ти е оригиналния софтуер? Какъв ти е компютъра? Каква ти е операционната система ? За какво смяташ да използваш основно скенера - за картинки, за текст ? Колко често - по 3- 4 часа на ден, веднъж дневно, веднъж седмично, по - рядко ?

Първо значението на думите универсална и лека можеш да ги намериш в речника. От тук единственото, което мисля че си заслужава да отговоря /защото другите въпроси са излишни/ е че съм с WIN XP SP2.

Сори, приех го доста на вътре!... това за коня

Този пост е редактиран от alex89_m: 11 януари 2006 - 22:36

#4 lordjohn

lordjohn

Човек

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1020 мнения

Публикувано 11 януари 2006 - 22:38

Не искам да прозвучи грубо, но можеш да се спасяваш и сам, както виждам. Явно нямаш нужда от помощ.
Само бих ти препоръчал преди да питаш да използваш и търсачката щом си такъв многознайко.
Със здраве
ТЪРСАЧКАТА не е мръсна дума

#5 alex89_m

alex89_m

kaldata приятел

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 817 мнения

Публикувано 11 януари 2006 - 22:43

Не искам да прозвучи грубо, но можеш да се спасяваш и сам, както виждам. Явно нямаш нужда от помощ.
Само бих ти препоръчал преди да питаш да използваш и търсачката щом си такъв многознайко.
Със здраве

Мерси все пак! Нямаше нужда да се заяждаш. Регистрирах се в тоя форум, защото смятах, че ще има хора, с които ще си помагаме взаимно, а не да се обиждаме. Щом не можеш да ми помогнеш не ми отговаряй мой човек. Все някой друг ще се намери, който да знае!

Айде, лека и доходна!!! :bye:

#6 Topper

Topper

Внимавай, хапе ;)

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2655 мнения

Публикувано 11 януари 2006 - 23:33

Със здраве

Мерси все пак! Нямаше нужда да се заяждаш. Регистрирах се в тоя форум, защото смятах, че ще има хора, с които ще си помагаме взаимно, а не да се обиждаме. Щом не можеш да ми помогнеш не ми отговаряй мой човек. Все някой друг ще се намери, който да знае!

Айде, лека и доходна!!! :bye:

<{POST_SNAPBACK}>

споко пич тук в тоя форум са една ебана секта и пълни аматьори ето пробвай с тоя софт Adobe Photoshop Album Starter Edition 3.0 аз съм доволно и немам грижи с него.и не им обръщай внимание на тия малоумници.редко пиша вече тука щото нема смисъл да си образувам нерви от нещастници като тия сектанти тука.

<{POST_SNAPBACK}>

Този пък от къде са го пуснали ???
alex89_m можеш да ползваш всякакви универслани програмки за преглед/редакция на графични файлове. Кажи речи всички имат поддръжка на скенери. Дори вземи безобидната (а вече и мощна) IrfanView - щракаш Acquire и ако ти е TWIN съвместим скенера, а се съмнявам да има вече такива, които не са - вече си с решение на проблема ти

Все пак и аз се учудвам - ползвам няколко скенера на HP, не ми е идвало на ум да им сменям софтуера, защото си работи без проблеми. Да не се бъркаш с времето за загряване на лампата ?

Успех
Грамотен ли си?!
"Не всеки въпрос заслужава отговор" Аксиома на Сайръс
"Може да се отговори на всеки въпрос, ако е зададен правилно" Платон

Без коментар за съдържанието, правописът е на преуспял бизнесмен в чужбина:

ПРЕДУПРАЖАВАМ ТЕ че ако още веднъж имаш смелостта да ми се подиграеш - ще те докладвам на хора от по високи инстанций, които ще ти потърсят отговорност за обида в интернет! Вече осъдих един като теб миналата година и спечелих делото !