Към съдържанието

Снимка
* * * * - 6 гласа

Ужасии! Кой е най-страшния филм, който сте гледали?

• Моля влезте за да отговорите
311 отговора в тази тема

#121 psycho_666

psycho_666

AMD фанатик

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3472 мнения
  • Град:Русенски университет
  • Интереси:Black metal, икономически стратегии, барабани, хардуер и софтуер, web програмиране...

Публикувано 23 май 2007 - 15:15

най-добрия hellraiser винаги е бил и си остава Hellraiser5 - INFERNO! link

Моята конфигурация: дъно, процесор, 2 плочки рам, ссд, хдд, кутия, 3 вентилатора, кутия, захранване, топено сирене, варено пушен колбас и кисели краствички...

#122 talro

talro

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 12 мнения
  • Град:Stara Zagora

Публикувано 29 май 2007 - 17:52

Според мен сащо е як и Константин

#123 ki_ka

ki_ka

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 14 мнения
  • Град:България :)

Публикувано 30 май 2007 - 17:58

Извинявайте но бихте ли ми казали къде са теммата и линковете към комедиите....понеже съм нова във форума Публикувано изображение

#124 gridim

gridim

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 159 мнения

Публикувано 31 май 2007 - 08:38

Как можете да гледате такива филми!

#125 Sp_awn

Sp_awn

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 268 мнения
  • Град:Hell

Публикувано 31 май 2007 - 18:21

Извинявайте но бихте ли ми казали къде са теммата и линковете към комедиите....понеже съм нова във форума Публикувано изображение

комедиите..
Публикувано изображение

Не се страхувай от съвършенството - никога няма да го достигнеш. Салвадор Дали

#126 ki_ka

ki_ka

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 14 мнения
  • Град:България :)

Публикувано 03 юни 2007 - 11:59

Здравейте! Значи гледах трейлър в нета на филма Wrong turn2.Някой знае ли нещо по въпроса и може ли да пусне линк към самия филм понеже аз никъде немога да го намеря.....или може би все още никъде не е излязъл?

#127 TV_fenka

TV_fenka

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 3 мнения

Публикувано 12 юни 2007 - 22:21

Аз съм за "Тексаско клане" ... После 2 седмици със огромен страх минавах около строежите до нас, като чуех резачка и замръзвах ;) ;) :no-no:
Публикувано изображение Публикувано изображение

Съгласна съм. Тексаско клане е наистина ужасяващ филм. Сестра ми като го взима на ДВД( тя го взима два пъти). Първия път като го гледах и се отказах след като оня психопат отряза крака на Анди с резачка. Втория път се сдържах да изгледам края на филма. Жалко за Анди, той ми беше любимец, а пострада най-зле от всички Публикувано изображение Но най-ужасното беше, че филма е сниман по действителен случай.

#128 Hanibal_Lektar

Hanibal_Lektar

Помагача

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 9745 мнения
  • Град:гр.Айтос

Публикувано 20 юни 2007 - 11:20

Гледъм че много хора са поставили " ТО " като един от най - страшните филми . Донякъде съм съгласен с вас ...... НО донякъде . ЗАЩО ... прочетете книгата и после гледайте филма - просто разликата е КОСМИЧЕСКА ! Същото важи за " Сиянието " , " Зеления път " и др. филми по книги по Ст. Кинг ! А да не говорим за НАЙ - ГОЛЯМАТА ИЗМИСЛИЦА в киното - филмът " Ханибал " питам се каква бе тази измислица в края на филма / където Ханибъл Лектър държи в плен Кларис Стърлинг , тя му слага белезници и той си одряза ръката / направо ми идваше да изляза от киносалона като видях тази сцена ! Такава измислица !!! В романа на Т. Харис краят е съвсем различен ...... НО няма да ви го издам :lol6: , прочетете романа !
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#129 minchakis

minchakis

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 57 мнения

Публикувано 20 юни 2007 - 17:23

Много хора казват че филма ТО е бил много страшен ха та това си е чиста анимация незнам кое му е страшното онзи клоун ли?На мен лично ми беше забавен.Явно още не сте гледали филма The shining по Стивън Кинг.Този е най-страшния който съм гледал.Препоръчвам ви го ако искате да се уплашите.Гледайте го и ще разберете за какво говоря

#130 Hanibal_Lektar

Hanibal_Lektar

Помагача

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 9745 мнения
  • Град:гр.Айтос

Публикувано 20 юни 2007 - 17:29

Гледaм че много хора са поставили " ТО " като един от най - страшните филми . Донякъде съм съгласен с вас ...... НО донякъде . ЗАЩО ... прочетете книгата и после гледайте филма - просто разликата е КОСМИЧЕСКА /а и филмът е достъ старичак , сега ако направят римейк с тези спецялни ефекти , или че стане супер филм или поредната боза / ! Същото важи за " Сиянието " , " Зеления път " и др. филми по книги по Ст. Кинг ! А да не говорим за НАЙ - ГОЛЯМАТА ИЗМИСЛИЦА в киното - филмът " Ханибал " питам се каква бе тази измислица в края на филма / където Ханибъл Лектър държи в плен Кларис Стърлинг , тя му слага белезници и той си одряза ръката / направо ми идваше да изляза от киносалона като видях тази сцена ! Такава измислица !!! В романа на Т. Харис краят е съвсем различен ...... НО няма да ви го издам :yanim: , прочетете романа !
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#131 бръм-бръм

бръм-бръм

girl in the mirror

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5827 мнения
  • Град:някъде си
  • Интереси:никакви

Публикувано 21 юни 2007 - 11:08

А да не говорим за НАЙ - ГОЛЯМАТА ИЗМИСЛИЦА в киното - филмът " Ханибал " питам се каква бе тази измислица в края на филма / където Ханибъл Лектър държи в плен Кларис Стърлинг , тя му слага белезници и той си одряза ръката / направо ми идваше да изляза от киносалона като видях тази сцена ! Такава измислица !!! В романа на Т. Харис краят е съвсем различен ...... НО няма да ви го издам ;) , прочетете романа !

Ех, как така? Значи ще трябва да се чете...Яд ме е като променят така историите във филмите Публикувано изображение А иначе и мен ме беше страх на "Предизвестена смърт" (май повече на първата яаст) и на "Тексаско клане", а като малка ме беше страх и на сериала "Туин пийкс" :)
Трудното е не да направиш избор, а да живееш с избора си!

Публикувано изображение

#132 elisladkata

elisladkata

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 7 мнения

Публикувано 21 юни 2007 - 13:11

Най-страшните филми които съм гледала са много .Ето някои от тях:
"Знам какво направи миналото лято"
"Градски легенди"
"Слийпи хълол"
и др. за повече подробности пишете ми!

#133 black jesus

black jesus

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 16 мнения
  • Град:враца

Публикувано 26 юни 2007 - 14:00

Гледам супер много ужаси, но досега не е имало филм, който да ме впечатли, освен един, който гледах преди 10 години и не знам дали е възможно да се намери някъде - "Гроб в къщата"

Този пост е редактиран от black jesus: 26 юни 2007 - 14:01

"ПОКОЯТ ЗА ТЕЗИ, КОИТО СИ ОТИВАТ, НЕ НОСИ ПОКОЙ НА ТЕЗИ, КОИТО ИДВАТ СЛЕД ТЯХ..."

#134 dindi

dindi

идиотофоб

• Модератори
  • 4054 мнения

Публикувано 26 юни 2007 - 14:06

"Стопаджията"...лично аз днес мисля да си го припомня...

А от поредицата Ханибал само "Мълчанието на агнетата" - струва....останалите части особено "Ханибал" са чисти комерсиалки....

Този пост е редактиран от dindi: 26 юни 2007 - 14:13

Публикувано изображение

#135 electric

electric

Ветеран

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1468 мнения

Публикувано 26 юни 2007 - 14:22

Преди много години гледах един филм с извънземни,които е автентичен и е заснет с любителска камера.Та идват извънземните и нападат едно семейство в къщата им,много страшен Публикувано изображение.Не помня името,но 2-3 дена само извънземни кошмари сънувах... Публикувано изображение
Extremis malis extrema remedia...

#136 jane.doe

jane.doe

kaldata маниак

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3308 мнения

Публикувано 26 юни 2007 - 14:34

"Веществото" - като малка го гледах, бахти тоя филм ме е травмирал за цял живот :)

#137 DobitY

DobitY

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 2 мнения

Публикувано 26 юни 2007 - 20:44

1-ят филм който гледах от този жанр мани мани беше The ring 1.Тфа без никакви угризения мога да го нарека ужас!!!!!!
{{{Koito me e karal da pla4a vinagi si e tragval razplakan,Koito me e karal da pla4a vinagi e plakal za men!}}}}

#138 WhiteHart

WhiteHart

Изкукуригал

• Модератори
  • 5562 мнения
  • Град:Търново/София
  • Интереси:От нищо по много

Публикувано 26 юни 2007 - 20:47

Като бях малък,даваха "То" на Стивън Кинг по телевизията - само като видех ухиления гаден клоун,и ме втрисаше... :) Публикувано изображение

Състояние на пълна простота.
(То струва всичко — и нищо по-малко от това.)

#139 Zabavkata

Zabavkata

Sinner

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 716 мнения

Публикувано 26 юни 2007 - 20:52

За мен страшни филми няма Публикувано изображение

#140 LEART

LEART

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 54 мнения

Публикувано 27 юни 2007 - 00:58

Определено Гняв. След като гледахме филма изпращах един приятел до тях.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни