Към съдържанието

Снимка
- - - - -

Как да направя, че сайта ми да излиза в Гугъла

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да отговаряте в нея, но винаги можете да създадете нова ;)
4 отговора в тази тема

#1 asenv

asenv

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 45 мнения

Публикувано 24 януари 2006 - 18:56

Здравейте,
Моля за Ви за съвет, как да направя сайта си, респективно съдържанието му или част от него, да излизат при търсене на определени ключови думи в Гугъла?
Благодаря Ви.

#2 kirichev

kirichev

От всичко по малко

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1105 мнения

Публикувано 24 януари 2006 - 19:13

http://www.google.co...ontinue=/addurl

http://www.google.co...it_content.html
Публикувано изображение

#3 stoyanovs

stoyanovs

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 103 мнения

Публикувано 24 януари 2006 - 20:21

Чудесно написано обяснение на български.

host.bg help

Препоръчвам да се прочетат всички секции.
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#4 asenv

asenv

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 45 мнения

Публикувано 24 януари 2006 - 22:02

Благодаря Ви!
Ще се справя.

#5 virtual.phantom

virtual.phantom

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 114 мнения

Публикувано 20 март 2006 - 15:19

Освен всичко описано по-горе от типа на... метатаговете за робот машиите на търсачките, и за ключовите думи, най-голямата тънкост е да закачиш хипер линк от началната страница на твоя саит към някой често посещаем саит или под формата на въпрос във някой по-известен форум да си сложиш и линка към твоята страница... ( в повечето случай когато се отнася за форуми от типа на ...може ли да ми видите сайта, че да ми кажете какво Ви е мнението...) исинската причина е,че се цели да се "Възбуди" интереса на робот машините ... Като цяло ако има добр саит с добър реитинг в гугала и вече са се закачили периодично да го ровят търсачките и вас ще ви издърпат в предни позиции .. самата логика е че се следват всички връзки на саита "Майка" а от там се стига и до вашия... Защо си мислите, че е цялата тази размяна на банери .. или защо има сайтове които Ви дават да си правите реклама ... прото да са в по предни позиции в търсачките а от там и да искат по големи комисионни за реклама при тях. Освен всичко важно е и точното подбиране на ключовите думи в мета таговете .. но не прекалявайте .. 5-7 са достатъчни ... Аз имах един саит които какво ли не правих за да излезе дори в по задни позиции на гугала .. На други търсачки се показваше и то в челните .. явно гугал машините търсят по друг критерии... Докато не попаднах на един руски форум и там братята руснаци обясниха да се закача на известен саит или форум ... Това и направих под формата на реклама или на форуми с въроси които винаги се задават в подобни ситуации исках мнение .. Естествено не всички мнения ми харесваха .. но целта бе да има интерес към линка .. и за 10-тина дни се показах на челните редици в гугала при задаване естествено на думи които пуснах в метатаговете... Сега този саит използвам за да закачам други линкове на сайтчета които правя.. За мен формулата проработи ...

Този пост е редактиран от virtual.phantom: 21 март 2006 - 10:16

Един изтрел ... един юзер