Към съдържанието

Снимка
- - - - -

Търся драйвер за Web Camera Privileg TL-VC122

• Моля влезте за да отговорите
4 отговора в тази тема

#1 boyanov

boyanov

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 3 мнения

Публикувано 31 януари 2011 - 20:57

Здравейте приятели немога да намеря драйвъри за тази уеб камера Web Camera Privileg TL-VC122 ще съм ви благодарен ако ми предоставите линк търсих доста из нета но не успях да намеря абсолютно нищо ако някой има същата ще се радвам да ги сподели с мен благодаря предварително.

Прикачени файлове

• Прикачен файл  62098.jpg   4,7KB   15 Брой сваляния

Този пост е редактиран от boyanov: 31 януари 2011 - 21:48

#2 boyanov

boyanov

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 3 мнения

Публикувано 01 февруари 2011 - 14:14

успях да намеря драйвърите ако някой има проблем с тоя модел ето ги и тях

http://m.privileg.bg...eg TL-VC122.zip

#3 Eli Radkova

Eli Radkova

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 2 мнения

Публикувано 30 март 2011 - 14:23

успях да намеря драйвърите ако някой има проблем с тоя модел ето ги и тях

http://m.privileg.bg...eg TL-VC122.zip

Този пост е редактиран от Eli Radkova: 04 април 2011 - 19:02

#4 lz4jw

lz4jw

Kaldata маняк

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7394 мнения
  • Град:Велико Търново
  • Интереси:HI-FI,aудио, видео и комуникационна техника!

Публикувано 30 март 2011 - 21:22

Имам същата камера, но използвайки този линк не мога да си инсталирам драйвера.Дали аз не правя нещо правилно...Имам нужда от помощ..

Деинсталирате драйверите! Знаете навярно как? После почиствате компютъра и регистрите. След това вкарвате диска или там, където ги имате записани и почвате нова инсталация. камерата не трябва да е закачена към компа. Когато завърши инсталацията, може да ви поиска да включите камерата. Правите рестарт на компа и после включвате камерата в USB порта.долу ниско вдясно, трябва да ви се появи икона, че компютъра е намерил ново хардуерно устройство. изчаквате, докато получите съобщение, че Вашата камера е инсталирана и готова за работа. Това е в общи линии. Драйвери не се трият, а се инсталирват и ДЕИНСТАЛИРВАТ!!!

#5 Eli Radkova

Eli Radkova

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 2 мнения

Публикувано 31 март 2011 - 19:49

Деинсталирате драйверите! Знаете навярно как? После почиствате компютъра и регистрите. След това вкарвате диска или там, където ги имате записани и почвате нова инсталация. камерата не трябва да е закачена към компа. Когато завърши инсталацията, може да ви поиска да включите камерата. Правите рестарт на компа и после включвате камерата в USB порта.долу ниско вдясно, трябва да ви се появи икона, че компютъра е намерил ново хардуерно устройство. изчаквате, докато получите съобщение, че Вашата камера е инсталирана и готова за работа. Това е в общи линии. Драйвери не се трият, а се инсталирват и ДЕИНСТАЛИРВАТ!!!

Проблемът е,че нямам диск за инсталация.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни