Към съдържанието

Снимка
- - - - -

Музикален плеър

музика плеър програма най-добър търся

• Моля влезте за да отговорите
12 отговора в тази тема

#1 Nikolay Hristov

Nikolay Hristov

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 273 мнения
  • Град:София

Публикувано 20 август 2011 - 13:21

Здравейте, търся си музикален плеър! Държа най-много на визията и интерфейса. Разбира се трябва да поддържа и доста формати. Преминал съм през най-различни - Джет Аудио, КМ плеър (този използвам най-вече за филми), Уинамп, Уиндоулс медия плеър, Зуум плеър, АйТунс и много, много други! Но все още не съм намерил това което търся, а то е - много красив и функционален музикален плеър. Моля за предложения...
Публикувано изображение

#2 mahamadurche

mahamadurche

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 89 мнения
  • Град:Плевен

Публикувано 20 август 2011 - 13:38

Единият от разработчиците на WinAmp след излизането на 3-ката и разочарованието си от нея прави свой проект.
AIMP. Ако си свикнал с уинампа няма да ти е проблем да се оправиш с него. Визита е жестока. Огромен избор от скинове и иконки и даже имаш готова програма да си правиш кожи сам. Най-готиното е поддръжката от плейлисти, които са разделени на табове.

Официален сайт

Линк за сваляне

"Нека вятърът плиска в лицето ми дъжд.

Няма нищо по-хубаво от лошото време."

#3 Nikolay Hristov

Nikolay Hristov

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 273 мнения

Публикувано 20 август 2011 - 14:07

Благодаря, ще пробвам АИМП.
П.П Прочетох, че има нещо като допълнение - iZotope Ozone e известия плъгин създаден за Winamp, който с успех се интегрира и в AIMP. Това е пълната версия на добавката - регистрирана и вмъкната в ексето на плейра. За тези, които не са пробвали iZotope Ozone искам да поясня, че това нещо прави истинско чудо с качеството на музиката. Има стотици варианти, които могат да се използват - освен вградените филтри, може да се задават и лични настройки и да се запаметяват!

Това хубаво ли е да го слагам и ако да как?

Все пак съм отворен и за нови предложения. ;)

Този пост е редактиран от Nikolay Hristov: 20 август 2011 - 14:02

Публикувано изображение

#4 quickJO

quickJO

Треснат с тухла

• Глобални модератори
  • 11862 мнения
  • Интереси:Hardware, MTB, Застраховки, Коли и Жени, Студена биричка и градивният спор

Публикувано 20 август 2011 - 15:09

Пробвай SongBird и Foobar 2000 и Spider Player.
Desktop: AsRock 880GXH/USB3>AMD Athlon II X4 640 3.0 GHz>Ati 425>2x2 GB Kingston HyperX Blue 1600 MHz>WD Blue 500 GB + WD Green 2 TB>CM 430 Black with 500W PSU>3x120 mm + fan controller>BenQ G2222HDL>Windows 7 Ultimate x64
Laptop: HP Compaq 615>Windows 7 Ultimate x86
GSM: Sony Xperia C>Android 4.2.2
Foto: Nikon D3100 + 18-55 mm VR>Sample
Правила на KALDATA
Помнете откъде сте почнали!
„Много закъса българското образование“... си мърмореше дядо Генчо, докато триеше надписа „ХОЙ“ от стената си...
Ода за Speedy-NET - бягай надалеч!
Една думичка "Благодаря" значи много за колегите. Не я забравяйте когато са Ви помогнали. Също и като си вземете машина, предложена от нас - дайте едно мнение за нея и дали Сте доволни. Значи много за нас!
Ако имате нужда от застраховка или някакви въпроси, може да се свържете с мен на личният ми мейл: от тук.
Фенове на Doctor Who - Най-великият сериал!!! Гледайте го!!! Наслаждавайте му се!!! Обожавайте го!!!

#5 Nikolay Hristov

Nikolay Hristov

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 273 мнения

Публикувано 20 август 2011 - 21:45

Нищо не ми грабна окото. :) Май съм много претенциозен, все пак ако се сетите нещо, моля за предложения. Харесват ми такива от тип на Айтунс, свързани с интернет или не знам там как се водят, ама малко по-интересен дизайн. Айтунс не е нищо особено откъм дизайн и визия...

Този пост е редактиран от Nikolay Hristov: 20 август 2011 - 21:47

Публикувано изображение

#6 miazmatik

miazmatik

The Winds of Winter

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1783 мнения
  • Интереси:Многостранни

Публикувано 20 август 2011 - 22:50

Ако никой от изброените не ти харесва май ще трябва да създадеш свой :*
  • lz4jw харесва това

#7 spielberg

spielberg

Почетен потребител

• Потребители
  • PipPipPipPip
  • 697 мнения

Публикувано 20 август 2011 - 23:46

Това според мен е най-пълният откъм функции плейър http://amarok.kde.org/, нo има един проблем за Линукс е. Има и неофициална Уиндоус версия, ако ти се рискува и играе може да я пробваш на свой риск, предполагам, че още ще е далеч от Линукс-кият вариант. Можеш да я пробваш сега или да го имаш в предвид и когато(ако) излезе официална версия да си го инсталираш. Да имаш предвид, че цялата инсталация за да тръгне на Уиндоус заема малко над 2 гб.

#8 mergy_1

mergy_1

kaldata маниак

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1480 мнения
  • Град:सोफिया

Публикувано 21 август 2011 - 01:08

Пробвай Songbird,той е нещо подобно на Amarok за линукс.

#9 sliderum

sliderum

copyright®

• Hardware Team
  • 17305 мнения
  • Интереси:now member of Killas, IO world v6 BG 18
    new condition: I am member of Keep_Calm

Публикувано 21 август 2011 - 01:42

Здравейте, търся си музикален плеър! Държа най-много на визията и интерфейса. Разбира се трябва да поддържа и доста формати. Преминал съм през най-различни - Джет Аудио, КМ плеър (този използвам най-вече за филми), Уинамп, Уиндоулс медия плеър, Зуум плеър, АйТунс и много, много други! Но все още не съм намерил това което търся, а то е - много красив и функционален музикален плеър. Моля за предложения...

Намери си плеър, който те задоволява като функционалност и си харесай някой от скиновете.за него. Повечето платени плеъри и много от безплатните на техните сайтове има богат избор от кожи, включително такива с които няма да познаеш външният вид че е същата апликация...

Публикувано изображение

#10 Nikolay Hristov

Nikolay Hristov

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 273 мнения

Публикувано 21 август 2011 - 14:22

Ще пробвам СонгБирд...

А откъде мога да си дръпна допълнителни скинове?
Публикувано изображение

#11 vladolinko

vladolinko

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 89 мнения

Публикувано 21 август 2011 - 14:42

Опитаи Windows Media Center или Zune Player знам какво имаш в предвид и това са двата най-красиви пеъра :)

#12 Puppet Master

Puppet Master

kaldata маниак

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1093 мнения
  • Град:Dark side of the Moon

Публикувано 21 август 2011 - 14:53

Има цяло море от скинове за winamp.http://www.winamp.com/skins

ultimate_sig_07-1.jpg

#13 Nikolay Hristov

Nikolay Hristov

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 273 мнения

Публикувано 21 август 2011 - 15:02

търся скинове за Сонгбърд, не за Уинамп

Аааа намерих си! Благодаря много за предложенията :) спрях се на Сонгбърд и си намерих и най-различни скинове (http://addons.songbi...gory=appearance) и съм много доволен! :wow: :wow: :wow:

Този пост е редактиран от Nikolay Hristov: 21 август 2011 - 15:06

Публикувано изображение

Други теми свързани с някоя от ключовите думи: музика, плеър, програма, най-добър, търся

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни