Към съдържанието

Снимка
- - - - -

Как да сваля снимките от телефона в компютъра?

• Моля влезте за да отговорите
15 отговора в тази тема

#1 sisa

sisa

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 14 мнения

Публикувано 23 март 2006 - 14:19

Взех си телефон Самсунг Е330.Няма блуту и затова взех дата-кабел.Сигурна съм,че кабела е инсталиран правилно.Някой може ли да ми каже как да сваля снимките от телефона в компютъра?Моля пишете обясненията като за новаци! Благодаря предварително!

#2 Българче

Българче

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 252 мнения
  • Град:Габрово
  • Интереси:Kъм всичко живо и човешко!<br />Нещо като девиз:Вярвам че въображението е по-могъщо от знанието, че митът е по-могъщ от историята, че мечтитe са по-силни от фактите!

Публикувано 23 март 2006 - 16:17

Взех си телефон Самсунг Е330.Няма блуту и затова взех дата-кабел.Сигурна съм,че кабела е инсталиран правилно.Някой може ли да ми каже как да сваля снимките от телефона в компютъра?Моля пишете обясненията като за новаци! Благодаря предварително!

<{POST_SNAPBACK}>

Еми и аз съм малко босичък по тая тема ма мисля,че трябва да си има и някаква програмка за свалянето на снимките! :eek:

#3 djagi

djagi

.

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4287 мнения
  • Град:София

Публикувано 23 март 2006 - 17:02

С каква ОС си? ХР, 98...? Към телефона дали ли са ти някакъв диск с драйвери? Ако тоя кабел се включва към USB порта, мисля че не би трябвало да имаш проблем просто да откриеш телефона в My Computer, да отвориш папката където са снимките, и да ги копираш някъде на харда. Възможно е и да ползва някакъв софтуер за целта, но в такъв случай сигурно пак е дошъл в комплект с телефона или виж на страницата на Самсунг. За всеки случай виж в Device Manager дали има некакъв проблем - въпросителна или удивителна до някое от устройствата.

#4 Lorenzo

Lorenzo

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 209 мнения
  • Град:Септември

Публикувано 23 март 2006 - 17:06

Нз какъв е този модел Самсунг но аз съм с Panasonic X800 и знам за мн други нокии,сони ериксон и др. че за целта да прехвърлят нещо е нужно PC SUITE.

#5 djagi

djagi

.

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4287 мнения

Публикувано 23 март 2006 - 17:13

Нз какъв е този модел Самсунг но аз съм с Panasonic X800 и знам за мн други нокии,сони ериксон и др. че за целта да прехвърлят нещо е нужно PC SUITE.

<{POST_SNAPBACK}>

За Самсунга може и да е така, защото май ползва софтуер на Нокиа, но аз съм със Sony Ericsson и през блутута за да прехвърля нещо от телефона на компютъра или обратното, не ми е нужен софтуер, а само драйверите на блутута

#6 todor76

todor76

kaldata маниак

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1146 мнения

Публикувано 23 март 2006 - 17:29

<{POST_SNAPBACK}>

Ми ако си абонат на Глобул и ползваш ММС-услуга ги пращаш на 1717 нали е безплатно и после си ги запаметяваш където пожелаеш!

#7 sisa

sisa

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 14 мнения

Публикувано 23 март 2006 - 19:32

С каква ОС си? ХР, 98...? Към телефона дали ли са ти някакъв диск с драйвери? Ако тоя кабел се включва към USB порта, мисля че не би трябвало да имаш проблем просто да откриеш телефона в My Computer, да отвориш папката където са снимките, и да ги копираш някъде на харда. Възможно е и да ползва някакъв софтуер за целта, но в такъв случай сигурно пак е дошъл в комплект с телефона или виж на страницата на Самсунг. За всеки случай виж в Device Manager дали има некакъв проблем - въпросителна или удивителна до някое от устройствата.

<{POST_SNAPBACK}>

ОС е ХР.Драйвери ми дадоха към дата-кабела.Качих всичко посредством Уизърда.Отваря възможност за прехвърляне на указателя,органайзера,разрешава писане на съобщения,мелодии,и следи регистъра на обажданията.До снимките обаче не мога да се добера.
Между другото какво означава APN Name?

Благодаря на всички за отговорите! :nono: :) :bye:

#8 Българче

Българче

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 252 мнения
  • Интереси:Kъм всичко живо и човешко!<br />Нещо като девиз:Вярвам че въображението е по-могъщо от знанието, че митът е по-могъщ от историята, че мечтитe са по-силни от фактите!

Публикувано 24 март 2006 - 21:47

:eek: Хора и аз имам проблемче ... искам да си пратя от компютъра mp3-ки или некфи снимки с ИЧ порт ама нещо немога да си намеря програмка за тая далавера!Айде ако некой може да ми хелпне да ми пише!ОС ми е ХР
Благодаря предварително! ;)

#9 tsetso

tsetso

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 72 мнения
  • Интереси:авто,компютри,музика,спорт и мн.други

Публикувано 24 март 2006 - 23:14

приятели ,използвайте търсачката тези теми са дъвкани отдавна.
за всяка марка телефон си има програми /фирмени и не/ те са със дравери за съответния телефон,но най-добрите програми са руските.
на този линк -http://www.amobile.ru/soft/lg/ -има програми за почти всички марки,
а на този -http://samsungpro.ru/programms/?content=browse&id=8 --само за самсунг
със здраве и използвайте търсачката. Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение
FLAX е българска ГНУ/Линукс дистрибуция.
http://flax.i-space.org[SIZE=7]
Мой синко,да запаметиш,че хората са с чуден нрав!
Ще ти простят,ако сгрешиш. Тежко ти ако бъдеш прав!!!

#10 Българче

Българче

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 252 мнения

Публикувано 25 март 2006 - 10:28

Tsetso благодаря за линкчетата надявам се да имам успех :help: :baby:

#11 Lorenzo

Lorenzo

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 209 мнения
  • Град:Септември

Публикувано 25 март 2006 - 10:46

За Самсунга може и да е така, защото май ползва софтуер на Нокиа, но аз съм със Sony Ericsson и през блутута за да прехвърля нещо от телефона на компютъра или обратното, не ми е нужен софтуер, а само драйверите на блутута

<{POST_SNAPBACK}>

Да прав си и така става имам приятел които има блуту и инфраред и през двете префърля без проблем без никъкви програми. Но имам и друг приятел които не искаше да дава излишни пари за блутуу и инфраред и затова си намери PC SUITE и кабел и му свиршу същата работа само дето малко по бавно прехвърляна данните(но това зависи блутуу и инфраред колко пари струва защото колкото по скъпо толко по бързо).

#12 sam

sam

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 56 мнения

Публикувано 25 март 2006 - 11:12

<{POST_SNAPBACK}>

Стартираш тази икона от десктопа:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Натискаш, иконата със стрлки нагоре и на долу.

Публикувано изображение

Избираш My photos.
Избираш снимката от прозореца горе в дясно.
Натискаш иконата със стрелка надоло.Публикувано изображение

Папката за прехвърляне на снимки от Samsung по подразбиране е тази:

Публикувано изображение

но можеш да я промениш.

УСПЕХ!

Този пост е редактиран от sam: 25 март 2006 - 11:27

#13 sisa

sisa

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 14 мнения

Публикувано 27 март 2006 - 11:51

Стартираш тази икона от десктопа:

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Натискаш, иконата със стрлки нагоре и на долу.

Публикувано изображение
Избираш My photos.
Избираш снимката от прозореца горе в дясно.
Натискаш иконата със стрелка надоло.Публикувано изображение

Папката за прехвърляне на снимки от Samsung по подразбиране е тази:

Публикувано изображение

но можеш да я промениш.

УСПЕХ!

<{POST_SNAPBACK}>

Най-после нещо конкретно и добре обяснено!Сташно съм ти благодарна! :wors: :wors: :wors: :) :) :P :clap: :bye: :bye:

#14 sam

sam

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 56 мнения

Публикувано 27 март 2006 - 18:58

МОЛЯ!!

Пак заповядай!! Публикувано изображение :bye:

#15 moni17

moni17

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 1 мнения

Публикувано 03 януари 2011 - 21:44

:rolleyes: Хора и аз имам проблемче ... искам да си пратя от компютъра mp3-ки или некфи снимки с ИЧ порт ама нещо немога да си намеря програмка за тая далавера!Айде ако некой може да ми хелпне да ми пише!ОС ми е ХР
Благодаря предварително! ;)

И аз имам проблем имам един кабел (така да се каже) и на него има нарисувано картинка като за USB .. след като го вкарам обаче телефона започва да се зарежда ;DD .. а го вклщчвам в компа. Това означава, че това не е USB ли? Забравих да спомена .. телефона ми е Samsung Star S5230

Този пост е редактиран от moni17: 03 януари 2011 - 21:45

#16 RudeBoy

RudeBoy

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3973 мнения
  • Град:Варна

Публикувано 03 януари 2011 - 22:11

И аз имам проблем имам един кабел (така да се каже) и на него има нарисувано картинка като за USB .. след като го вкарам обаче телефона започва да се зарежда ;DD .. а го вклщчвам в компа. Това означава, че това не е USB ли? Забравих да спомена .. телефона ми е Samsung Star S5230

Явно телефонът ти има функция да се зарежда през USB. Какъв е всъщност проблемът?

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни