Към съдържанието

Снимка
- - - - -

3D и Панасоник Виера

• Моля влезте за да отговорите
4 отговора в тази тема

#1 CNA69

CNA69

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 3 мнения

Публикувано 20 март 2013 - 10:23

Имам Панасоник Виера 3 д телевизор и имам следния проблем. При пускане  на филм през компа и HDMI кабел 3Д ефект няма /пускам с КМ плеар/ тествани са няколко кабела ефект няма.

Вината според мене е в кабела в България се продават боклуци.Ще помоля все пак ако някой е тествал видеоплеар за 3Д да ми пише.

Като пусна филма през флашка или DLNA сървър 3Д е перфектно но нанайси субтитри. Пробвах какво ли не и не тръгват. Помогнете със съвет как да пусна качествено 3д през компа , какъв кабел и плеар да ползвам? Видеокартата ми е ATI 7770 HD.

#2 Филипов

Филипов

kaldata маниак

• VIP Потребител
  • 2241 мнения
  • Град:Плевен

Публикувано 20 март 2013 - 10:33

Хлапетиите, хайде по-полека с квалификациите че продаваните неща като кабели са боклужи. Има и такива, обикновено са най-евтините, но ефекта е друг. За плеър - Stereoscopic player
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една ябълка.
Ако двамата имаме по една идея или информация и ги разменим, всеки ще има по две!
Унищожителите на българската природа

#3 nikolela

nikolela

kaldata маниак

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1128 мнения
  • Интереси:от всичко по-малко

Публикувано 20 март 2013 - 11:16

Имам Панасоник Виера 3 д телевизор и имам следния проблем. При пускане  на филм през компа и HDMI кабел 3Д ефект няма /пускам с КМ плеар/ тествани са няколко кабела ефект няма.

Вината според мене е в кабела в България се продават боклуци.Ще помоля все пак ако някой е тествал видеоплеар за 3Д да ми пише.

Като пусна филма през флашка или DLNA сървър 3Д е перфектно но нанайси субтитри. Пробвах какво ли не и не тръгват. Помогнете със съвет как да пусна качествено 3д през компа , какъв кабел и плеар да ползвам? Видеокартата ми е ATI 7770 HD.

След като имаш проблем само от компютър, ще трябва да отговориш на малко въпроси. И аз 2-ва дена си блъсках главата с този проблем. KM plear финал пуска 3D. По старите версии цъ.

Фона на работен плод с иконките, пълнили цялата рамка на тв-то или има празна черна рамка?  След пускането на филм, настройки за 3D на плеара не се пипат- плейва се в две картини и от телевизора събираш образа.

Пробвах с два кабела, единия е на 4-5години от старо ДВД и с двата кабела работи отлично. Ако до тук всичко ти е на ред, провери в тв-то има ли настройка на 3D за (ляво,дясно-дясно,ляво). При едното има дълбочина, при другото всичко изпъква и освен, че няма видим ефект, се разваля и качеството. Почва да дразни на очите при продължително гледане.

#4 CNA69

CNA69

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 3 мнения

Публикувано 20 март 2013 - 12:10

Николета благодаря за помоща!Проблема се оказа софтуерен.Остава да намеря добър плеер и всичко ще е ОК!

Хлапетиите, хайде по-полека с квалификациите че продаваните неща като кабели са боклужи. Има и такива, обикновено са най-евтините, но ефекта е друг. За плеър - Stereoscopic player

На 42 години са ме наричали всякък но не  и хлапе ;)

Този пост е редактиран от CNA69: 20 март 2013 - 12:11

#5 doko0123

doko0123

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 5 мнения

Публикувано 22 март 2013 - 15:57

Николета благодаря за помоща!Проблема се оказа софтуерен.Остава да намеря добър плеер и всичко ще е ОК!

На 42 години са ме наричали всякък но не  и хлапе ;)

спука :д

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни