Към съдържанието

Снимка

Как се форматира хард диск?

windows harddisk hard disk win xp win7

• Моля влезте за да отговорите
2 отговора в тази тема

#1 kirilsp2

kirilsp2

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 2 мнения

Публикувано 27 март 2013 - 23:21

Здравейте ,изчетох няколко теми относно как да форматираш хард диск, обаче там е обеснено по такъв начин по, който немога да разбера нищо.. думи като биос или партишън не ми говорят нищо..искам да си форматирам диска, за да премина от windows 7 на xp ,но като вкарам диска и цъкна инсталирай ми излиза съобщение и се казва ,че неможе да се извърши ,защото има по нова серсия на windows..моля помагайте ,че положение е много зле

#2 luckyboy

luckyboy

Злоупотребител

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4582 мнения
  • Интереси:Никога не е късно да откажеш цигарите и да минеш на Линукс!

Публикувано 27 март 2013 - 23:23

Здравейте ,изчетох няколко теми относно как да форматираш хард диск, обаче там е обеснено по такъв начин по, който немога да разбера нищо.. думи като биос или партишън не ми говорят нищо..искам да си форматирам диска, за да премина от windows 7 на xp ,но като вкарам диска и цъкна инсталирай ми излиза съобщение и се казва ,че неможе да се извърши ,защото има по нова серсия на windows..моля помагайте ,че положение е много зле

Инсталиране и преинсталиране на Win 7

30269.jpg

#3 Emokostov

Emokostov

kaldata маниак

• Модератори Хардуер
  • 12060 мнения
  • Град:Pleven
  • Интереси:Интернет,Компютърни игри и програми. WEB design

Публикувано 27 март 2013 - 23:33

Положението е да извикаш някой да ти го направи. След като не си навътре в нещата не се захващай. Първо трябва да се почете малко, да се пита за нещата, които не са ти ясни и после да правиш каквото ще правиш. Не е нужно да форматираш хард диска, за да минеш на XP. И защо трябва да минеш на XP след като имаш инсталирана седмица?

ПРИВЕТ

Други теми свързани с някоя от ключовите думи: windows, harddisk, hard, disk, win, xp, win7

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни