Към съдържанието

Снимка
- - - - -

Търся хостер за minecraft сървър

хост minecraft server pari pe4alba ram ghz host 24/7

• Моля влезте за да отговорите
13 отговора в тази тема

#1 BOBARA333

BOBARA333

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 28 мнения

Публикувано 16 ноември 2013 - 22:19

Здравейте търся хостер за minecraft сървър замяна ще получава 80 % от печалбата изисквания:

CPU:Над 2,40 Ghz 2 core

Ram:16 GB DDR3 (12 GB ще бъдат дадени само за сървъра)
HDD:45 GB (за сървъра)
Интернет: над 85mbps при upload и dowload  да сте с реално ип

Да хоствате : 20/7 

Ако отговаряте на тези изисквания пишете тук и на лс или skype:bobara333

БЛАГОДАРЯ ВИ !!!

#2 rado99

rado99

Почетен потребител

• Потребители
  • PipPipPipPip
  • 660 мнения

Публикувано 16 ноември 2013 - 22:42

За колко народ ще е този сървър? 1000 за рамта и харда пък 20 за процесора? С другите изисквания процесора трябва да е поне Intel Xeon.

Този пост е редактиран от rado99: 16 ноември 2013 - 22:43

PC1:CPU:Amd Althon 64 3000+ RAM:(2x1GB) A-data MB: AsRock K8NF6G-VSTA video:nvidia geforce 6100 nforce 4 (integrated),WIN7

PC2: CPU: Amd Althon XP 1900+ 1GB RAM A-data MB: ECS l7vmm2 OS:WIN XP

notebook: Acer Aspire V3-571G CPU: Intel Core I5 3210M RAM: 6GB (2GB Corsair + 4GB Hyundai) Video: Nvidia GT 630M 2GB DDR3 OS:WIN7 x64

#3 BOBARA333

BOBARA333

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 28 мнения

Публикувано 17 ноември 2013 - 12:02

За колко народ ще е този сървър? 1000 за рамта и харда пък 20 за процесора? С другите изисквания процесора трябва да е поне Intel Xeon.

Ами сървъра ще бъде за 500 слота и съм виждал други сървъри с 600 слота с intel i7 ако намеря хостер с два процесора Intel Xeon тогава няма да има грам лаг на играчите и със  толкова вида на игра (Survival,PvPSurvival,Prison-JailBreak,SkyPvP,Minigames-16games)това ще бъде най добрия сървър на minecraft направен за Българските фенове на играта.

#4 sliderum

sliderum

copyright®

• Hardware Team
  • 17313 мнения
  • Интереси:now member of Killas, IO world v6 BG 18
    new condition: I am member of Keep_Calm

Публикувано 17 ноември 2013 - 12:10

Колегата вече е посочил, че явно не сте добре запознат с разпределението на ресурсите и нужният хардуер. Седнете прочетете още малко. Възможно е да се стигне до идеята да си набавите хардуера и сам да хоствате това което искате. Намират се втора ръка сървъри повече от достатъчно покриващи изискванията, при това на прилично ниска цена. Никой не би се наел да си дава машината, срещу 80% от неизвестно каква сума. Ами ако вместо в печалба инвестицията се окаже на загуба.Тогава, вместо да му давате, ще му вземате ли?

Този пост е редактиран от sliderum: 17 ноември 2013 - 12:10

#5 rado99

rado99

Почетен потребител

• Потребители
  • PipPipPipPip
  • 660 мнения

Публикувано 17 ноември 2013 - 12:18

Аз бих ви предложил като за начало нещо такова или такова и когато се види че има интерес да се мине на по-сериозна машина. Като sliderum е напълно прав за намека ми.

Този пост е редактиран от rado99: 17 ноември 2013 - 12:20

PC1:CPU:Amd Althon 64 3000+ RAM:(2x1GB) A-data MB: AsRock K8NF6G-VSTA video:nvidia geforce 6100 nforce 4 (integrated),WIN7

PC2: CPU: Amd Althon XP 1900+ 1GB RAM A-data MB: ECS l7vmm2 OS:WIN XP

notebook: Acer Aspire V3-571G CPU: Intel Core I5 3210M RAM: 6GB (2GB Corsair + 4GB Hyundai) Video: Nvidia GT 630M 2GB DDR3 OS:WIN7 x64

#6 BOBARA333

BOBARA333

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 28 мнения

Публикувано 17 ноември 2013 - 18:49

Колегата вече е посочил, че явно не сте добре запознат с разпределението на ресурсите и нужният хардуер. Седнете прочетете още малко. Възможно е да се стигне до идеята да си набавите хардуера и сам да хоствате това което искате. Намират се втора ръка сървъри повече от достатъчно покриващи изискванията, при това на прилично ниска цена. Никой не би се наел да си дава машината, срещу 80% от неизвестно каква сума. Ами ако вместо в печалба инвестицията се окаже на загуба.Тогава, вместо да му давате, ще му вземате ли?

Прав си но аз дори да си взема една от машините изобщо не разбирам от тях нищо и как да си къча сървъра и да го  пусна. И  ако вие минало през главата кой човек ще си хване да хоста на 13 годишно дете сървър дето не знае  че има сървъри с два процесора . Преди 7 месеца намерих такъф човек и не беше дете а възрастен дори и форум направи но  аз напуснах и до сега го държи ето и форума www.ironcraft-bg.com .

#7 sliderum

sliderum

copyright®

• Hardware Team
  • 17313 мнения

Публикувано 17 ноември 2013 - 18:59

Е, сам си отговаряте на въпроса, дали някой освен тук във форума, за раздумка, би Ви обърнал сериозно внимание, при описаните обстоятелства.

#8 Djani_Varna

Djani_Varna

VW Golf 4 Фен! No Smoke TDI No Fun!

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 888 мнения
  • Град:Варна
  • Интереси:VW,Компютри,VW,Колоездене,VW,C++,казах ли TDI Engines?

Публикувано 18 ноември 2013 - 11:47

Аз съм бил хостер на Minecraft сървър миналата година с моя компютър не е толкова трудно :) Имах места 50 и всеки ден играеха по 30 човека :) Хостер бях 4,5 месеца от Ноември месец до Април месец, в момента също хоста сървър на Live For Speed не ми пречи още един сървър ако си навид пиши, но проблема, е че много хора не оцеляват това което правят хостерите...На мен нищо не ми пречи да пусна още един сървър,навит на 80%  :lol6:   :)

Живо,Здраво!

Този пост е редактиран от Djani_Varna: 18 ноември 2013 - 11:48

Кучетата си лаят-голфа си върви! :D  Life is SHORT,drive HARD Голф-а!
Магии по митници, кирии с началници, после няк'ви неща в раници, багажници  :top secret: 
Няма Джаро,няма Маро, напрежението е адско бягай.. Виж колко ти гори извънградско..
Не съм сам,с моята чета - твойта ям!

#9 sliderum

sliderum

copyright®

• Hardware Team
  • 17313 мнения

Публикувано 18 ноември 2013 - 12:10

Става въпрос за съвсем различен, очакван брой потребители ;)

#10 Djani_Varna

Djani_Varna

VW Golf 4 Фен! No Smoke TDI No Fun!

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 888 мнения
  • Град:Варна
  • Интереси:VW,Компютри,VW,Колоездене,VW,C++,казах ли TDI Engines?

Публикувано 18 ноември 2013 - 12:39

Ако изкарате редовни 100 човека в този сървър аз ще ви дам 100 лева  :lol6: малко не ми се вярва....

Кучетата си лаят-голфа си върви! :D  Life is SHORT,drive HARD Голф-а!
Магии по митници, кирии с началници, после няк'ви неща в раници, багажници  :top secret: 
Няма Джаро,няма Маро, напрежението е адско бягай.. Виж колко ти гори извънградско..
Не съм сам,с моята чета - твойта ям!

#11 AlkatrazBG

AlkatrazBG

kaldata маниак

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3046 мнения

Публикувано 18 ноември 2013 - 13:26

Интернет на оптика (задължително) 2 процесорна машина сървър съответно и място за нея защото много бучи  :)  Само интернета,тока и инвестицията в сървъра ще ви стъпят на 600 лева  та  не знам колко месеца трябва да бичи  тоя сървър да се върне само първоначалната инвестиция !!! Хостването на игри не е като да продаваш близалки и дъвки  в голямото междучасие . 

Gigabyte GA-P45-DS3L
Intel Core 2 Duo E6700
Kingston 4 GB DDR2 800Mhz
Samsung 250GB SATA2 7200rpm 8MB- Windows 64bit./ Ubuntu 12.04
Seagate 500GB SATA2 7200rpm 16MB- Data
Dell UltraSharp 2001FP
SPARKLE GeForce 9600GT 512MB DDR3

#12 BOBARA333

BOBARA333

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 28 мнения

Публикувано 18 ноември 2013 - 14:57

Ако изкарате редовни 100 човека в този сървър аз ще ви дам 100 лева  :lol6: малко не ми се вярва....

А бе аз  при стария хостер ваканцията средно от gametracer за 31 дни пишеше 231 човека а всяка вечер  300  фул беше сървъра ама го напуснах форума му www.ironcraft-bg.com

Ако сървъра го направя само за премиум ак ще може minecraft да ме спонсорира малко но вече мисля да си взема сървър.

#13 Sydie

Sydie

¡Vámanos!

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1518 мнения
  • Град:In The GW
  • Интереси:Windows, Games, Момичета, Basketball

Публикувано 18 ноември 2013 - 19:04

А бе аз  при стария хостер ваканцията средно от gametracer за 31 дни пишеше 231 човека а всяка вечер  300  фул беше сървъра ама го напуснах форума му www.ironcraft-bg.com

Ако сървъра го направя само за премиум ак ще може minecraft да ме спонсорира малко но вече мисля да си взема сървър.

В Minecraft няма "премиум" и "непремиум". Купуваш си играта и играеш? А, чакай малко, имаш предвид, че биха те спонсорирали, при положение, че би направил небеизвестния си сървър само за хора, закупили си играта? Абсурден си.

#14 BOBARA333

BOBARA333

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 28 мнения

Публикувано 06 декември 2013 - 07:27

За минекрафт сървър 100 човека влизат ако сървъра си струва но не знам как преди 8 месеца с  първият ми сървър който са влизали повече от трима играчи и до ден днешен си работи с 300 слота и няма смс услуга а хостера си го държи още но ако намеря един такъв човек ще мога 300 играчи да има вечерта но всички сте прави за издръжката на сървъра Благодаря ви се пак !

За минекрафт сървър 100 човека влизат ако сървъра си струва но не знам как преди 8 месеца с  първият ми сървър който са влизали повече от трима играчи и до ден днешен си работи с 300 слота и няма смс услуга а хостера си го държи още но ако намеря един такъв човек ще мога 300 играчи да има вечерта но всички сте прави за издръжката на сървъра Благодаря ви се пак !

Други теми свързани с някоя от ключовите думи: хост, minecraft, server, pari, pe4alba, ram, ghz, host, 24/7

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни