Към съдържанието

Снимка
* * * * * 1 гласа

За какво си мислите в момента (Сезон пред-Коледен)

• Заключена тема Тази тема е заключена
1982 отговора в тази тема

#1001 BMW Маниак

BMW Маниак

kaldata маниак

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6130 мнения
  • Град:Реп. Доминикана
  • Интереси:Speed Test,Kitesurf

Публикувано 08 декември 2013 - 18:01

Мани катеричките.....гледам на една врата пише Жени, влизам и......оказа се кенеф....баси.....

Изневерил ти е късмета значи. Нямаше да ревеш ако беше нудистки плаж за жени предполагам.

#1002 Препикану мушкату

Препикану мушкату

С голямата патка

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2399 мнения
  • Град:СтараЗагора
  • Интереси:Да правя бррррррр....

Публикувано 08 декември 2013 - 18:03

Кат речете хигиена....а става въпрос, за ла**ата на пчелите, щото тва е меда.....може да не е мит буркана със сода каустик, ама поне меда си е чист/в повечето случаи/ а ако станеш постоянен клиент на някой пчелар, поне ще знаеш, че ще ядеш истински мед, а не разни Е-та......Забелязали ли сте, че купешкия мед си седи все течен, кво да говорим повече....

По-добре малък,свой и отпред-отколкото голям,чужд и.....отзад.

Публикувано изображение

#1003 algor

algor

калдата ароматизатор

• Модератори
  • 5145 мнения
  • Град:София

Публикувано 08 декември 2013 - 18:03

Комбинацията в правилно съотношение и правилно дозиране при ползуване, в зависимост от индивидуалните особености на реципиента, води до повишаване имунитета и останалите жизнени показатели. Има и пряко лечебно действие. Регулация на ензими, хормони и микроелементи. Нямам мнение относно съдържанието на фабрично пакетираните опаковки. Доколкото обаче съм имал досег на продаван в магазините "пчелен" мед, в чието съдържание е описано: чист пчелен мед 60% +%-ти, еди каква си химия или дори 40% чист пчелен мед +....... Тук хигиената може да е спазена на добро ниво, но...Така че, ако положението и при посочената от теб  оферта има нещо от рода...Направо на твое място бих предпочел, да си уговоря сделка с познат пчелар.

Относно познат пчелар нямам нищо против, защото той (ти, примерно) ще ми забърка всичко и ще получа готовия продукт.

Изразих по-горе лично мнение и не претендирам всеки да е съгласен с него, както и не мисля, че въпросните продавачи са мърльовци, продуктите им са некачествени и т.н.

Просто казах какво мисля.

Давай да се пазарим направо, да ми забъркваш правилните пропорции, да ти пращам парите както ти е удобно и да ми пращаш нещата с един куриер.

Примерно...

Не е нужно да работиш в аптека, за да бъдеш заобиколен от капути!

#1004 Препикану мушкату

Препикану мушкату

С голямата патка

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2399 мнения

Публикувано 08 декември 2013 - 18:04

Изневерил ти е късмета значи. Нямаше да ревеш ако беше нудистки плаж за жени предполагам.

Абе зависи от жените дет са опнали рибиците си на припек.......понякога гледката си е за реване :help wanted4:

Публикувано изображение

#1005 algor

algor

калдата ароматизатор

• Модератори
  • 5145 мнения

Публикувано 08 декември 2013 - 18:05

Кат речете хигиена....а става въпрос, за ла**ата на пчелите, щото тва е меда.....може да не е мит буркана със сода каустик, ама поне меда си е чист/в повечето случаи/ а ако станеш постоянен клиент на някой пчелар, поне ще знаеш, че ще ядеш истински мед, а не разни Е-та......Забелязали ли сте, че купешкия мед си седи все течен, кво да говорим повече....

А бе много неща забелязвам, ама липсата на обща култура по въпроса ме кара да се въздържам от мнения, баси.

Не ми се чете по форуми на тази тема, защото не знам кой какъв го вади и да не станат нещата в стил БГмама - тоест ограмотен неправилно.

#1006 Препикану мушкату

Препикану мушкату

С голямата патка

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2399 мнения

Публикувано 08 декември 2013 - 18:09

Бях чувал, че се пробвало любителски чистотата на меда с химически молив...Ако като го топнеш в меда и се образува петно, значи има примеси, а ако е чист няма....Аз лично не употребявам често мед, за съжаление.....ем зная, че е убу, ама кво да направя, кат не ми се услажда....

Публикувано изображение

#1007 sliderum

sliderum

copyright®

• Hardware Team
  • 17290 мнения
  • Интереси:now member of Killas, IO world v6 BG 18
    new condition: I am member of Keep_Calm

Публикувано 08 декември 2013 - 18:10

Относно познат пчелар нямам нищо против, защото той (ти, примерно) ще ми забърка всичко и ще получа готовия продукт.

Изразих по-горе лично мнение и не претендирам всеки да е съгласен с него, както и не мисля, че въпросните продавачи са мърльовци, продуктите им са некачествени и т.н.

Просто казах какво мисля.

Давай да се пазарим направо, да ми забъркваш правилните пропорции, да ти пращам парите както ти е удобно и да ми пращаш нещата с един куриер.

Примерно...

Невъзможно. Мед имам, но не вадя прашец. Мога обаче да те насоча примерно какво да се търси.

Пчеларя към който трябва да се насочиш, трябва да е настанил пчелина си в предпланините...Около 500-800метра надморска височина. Не повече, защото в този пояс е най-голямата разнообразие от билки.

Да ги отглежда по биологичен метод. Т.е. да не ги подхранва със заводска бяла или кафява захар, глюкоза, готови храни от типа на "Пробуда". Не трябва да третира пчелите с антибиотици. Пчелинът не трябва да е в район в близост до предприятие, и до мини и рудници, също и до сметища. Добре ще е да е и далеч от големи населени места.

Този пост е редактиран от sliderum: 08 декември 2013 - 18:11

#1008 Препикану мушкату

Препикану мушкату

С голямата патка

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2399 мнения

Публикувано 08 декември 2013 - 18:16

А ефект има ли? :rolleyes:

BUMP! :whist:

Публикувано изображение

#1009 algor

algor

калдата ароматизатор

• Модератори
  • 5145 мнения

Публикувано 08 декември 2013 - 18:17

Невъзможно. Мед имам, но не вадя прашец. Мога обаче да те насоча примерно какво да се търси.

Пчеларя към който трябва да се насочиш, трябва да е настанил пчелина си в предпланините...Около 500-800метра надморска височина. Не повече, защото в този пояс е най-голямата разнообразие от билки.

Да ги отглежда по биологичен метод. Т.е. да не ги подхранва със заводска бяла или кафява захар, глюкоза, готови храни от типа на "Пробуда". Не трябва да третира пчелите с антибиотици. Пчелинът не трябва да е в район в близост до предприятие, и до мини и рудници, също и до сметища. Добре ще е да е и далеч от големи населени места.

Благодаря за насоките, но аз не виждам начин как да си намеря такъв производител.

Ти нямаш ли някой познат/приятел/колега или знам ли и аз как да го нарека, към който да ме упътиш и да дадеш координат?!?!

#1010 skalata_73

skalata_73

Eдинакът

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2397 мнения

Публикувано 08 декември 2013 - 18:17

Някой ползвал ли е и доволен ли е (като имуностимулатор и заздравяване имунната система на организма) комбинацията мед+пчелен прашец?!?!

421.jpeg

Примерно това.

Продават се и из пазарите, но аз към непакетиран в стерилна обстановка продукт, който стои по щайгите на атмосферни условия или в найлонови пликчета, нещо съм предубеден.

Има ли смисъл от тази комбинация или е прах в очите?!?!

Преди време съм си купувал ампули женшен точно а тази коминация-мед и пчелен прашец.(по 10 са в кутийка-по една сутрин и една вечер)

Ползвах го в продължение на месец и според мен си имаше ефект.Но не очаквай чудеса разбира се :)

Ако не ме познаваш, не говори глупости зад гърба ми.Ако ме мразиш, просто отмини.И никога не враждувай с мен.Запомни, никога не хапи този, който може да те изяде.На този принцип живеят не само лъвовете, на този принцип живея и АЗ!

#1011 Препикану мушкату

Препикану мушкату

С голямата патка

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2399 мнения

Публикувано 08 декември 2013 - 18:21

Ползвах го в продължение на месец и според мен си имаше ефект.Но не очаквай чудеса разбира се :)

Маза си пишката ли ? Мойта без да я мажа, пак е сладка :whist:

Публикувано изображение

#1012 emmi

emmi

гаднярка

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1897 мнения
  • Град:тук съм, за сега
  • Интереси:брауновото движение

Публикувано 08 декември 2013 - 18:22

Аз пък откровено съм си откъртила и сега тепърва ще излизам. Явно никой не е спазил плановете си... :whist:

бая се охарчих обаче......

Жената-Скорпион трябва да се обича дълго и много, в най-лошият случай - скъпо.

#1013 skalata_73

skalata_73

Eдинакът

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2397 мнения

Публикувано 08 декември 2013 - 18:23

Маза си пишката ли ? Мойта без да я мажа, пак е сладка :whist:

Ти още ли си тук ве-бегай в гората-там ти е мястото :D

Ако не ме познаваш, не говори глупости зад гърба ми.Ако ме мразиш, просто отмини.И никога не враждувай с мен.Запомни, никога не хапи този, който може да те изяде.На този принцип живеят не само лъвовете, на този принцип живея и АЗ!

#1014 algor

algor

калдата ароматизатор

• Модератори
  • 5145 мнения

Публикувано 08 декември 2013 - 18:24

Но не очаквай чудеса разбира се :)

Не знам за какви чудеса говориш, но съм наясно, че това са неща, които няма как да се случат за два дни и то с едно махване на вълшебна пръчка.

Въпросната субстанция като се допълни към прясно изстискани сокове, плодове и зеленчуци, риба и още куп храни подходящи - това е идеята на повишаване имунната система на организма.

Системния прием на изброеното е добре да се прави непрекъснато, а не само, когато човек тръгне да се разболява.

#1015 Препикану мушкату

Препикану мушкату

С голямата патка

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2399 мнения

Публикувано 08 декември 2013 - 18:25

Ти още ли си тук ве-бегай в гората-там ти е мястото :D

Утре по росата......ако оживеем де ;)

Публикувано изображение

#1016 emmi

emmi

гаднярка

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1897 мнения

Публикувано 08 декември 2013 - 18:25

Някой ползвал ли е и доволен ли е (като имуностимулатор и заздравяване имунната система на организма) комбинацията мед+пчелен прашец?!?!

Примерно това.

Продават се и из пазарите, но аз към непакетиран в стерилна обстановка продукт, който стои по щайгите на атмосферни условия или в найлонови пликчета, нещо съм предубеден.

Има ли смисъл от тази комбинация или е прах в очите?!?!

кажи за какво ти трябва

за теб ли, за детето ли, профилактично ли

ще питам и ще ти кажа

Този пост е редактиран от emmi: 08 декември 2013 - 18:26

#1017 algor

algor

калдата ароматизатор

• Модератори
  • 5145 мнения

Публикувано 08 декември 2013 - 18:27

кажи за какво ти трябва

за теб ли, за детето ли, профилактично ли

ще питам и ще ти кажа

За цялото семейство - и за малки и за големи.

Малко имунната система да вдигнем с различни природни продукти и начини.

Не съм фен от години на тия разтворими витамини, а организма трябва да набавя отнякъде.

#1018 skalata_73

skalata_73

Eдинакът

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2397 мнения

Публикувано 08 декември 2013 - 18:28

Не знам за какви чудеса говориш, но съм наясно, че това са неща, които няма как да се случат за два дни и то с едно махване на вълшебна пръчка.

Въпросната субстанция като се допълни към прясно изстискани сокове, плодове и зеленчуци, риба и още куп храни подходящи - това е идеята на повишаване имунната система на организма.

Системния прием на изброеното е добре да се прави непрекъснато, а не само, когато човек тръгне да се разболява.

Ами и аз това имах впредвид.Казах ти-ползвах го месец. То се е точно като вид добавка за повишаване на имунната система.Иначе има един женшен с екстрат от някакви черни мравки беше-и той е много добър.Ползвал съм не един и два пъти такива продукти!

#1019 Препикану мушкату

Препикану мушкату

С голямата патка

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2399 мнения

Публикувано 08 декември 2013 - 18:30

И аз тъй съм чувал, че меда е храна, ама......предпочитам мръвките и някой зарзават за украса....Ползвам понякога мед за марината, преди години си бях купил няколко буркана от един пчелар....Ама не зная дали  гледа още пчели и дали е жив, щото още тогава беше бая дърт....Иначе меда хубав беше, той за семейството си го правел и както рече слайда, не си хранел гадинките с шекер, а им давал зимата да ядат от меда....Иначе гледам продават по пазарите, ама на търговци нямам вяра...трябва си намериш някой познат, да ти дава чист мед....Ще поразпитам познати, ако чуя за някой щи кажа.

• algor харесва това

Публикувано изображение

#1020 emmi

emmi

гаднярка

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1897 мнения

Публикувано 08 декември 2013 - 18:30

За цялото семейство - и за малки и за големи.

Малко имунната система да вдигнем с различни природни продукти и начини.

Не съм фен от години на тия разтворими витамини, а организма трябва да набавя отнякъде.

ясно

звъннах

питах

много осторожно с пчелното млечице защото прави алергии

освен това има много фалшификати на пазара

• algor харесва това

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни