Към съдържанието

Снимка
* * * - - 2 гласа

11-13 годишни си играят на секс и видео пред мобилните телефони

• Моля влезте за да отговорите
82 отговора в тази тема

#1 johnyhotshot

johnyhotshot

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 3 мнения

Публикувано 29 април 2006 - 09:39

11-13 годишни си играят на секс и видео пред мобилните телефони
КРАСИМИР КРУМОВ ГЕРГАНА КОСТОВА

Оралната любов е хит сред децата. Хлапета от 4-и - 5-и клас си играят на секс и видео, а после качват филмчетата и си ги разменят из интернет.
Аматьорските записи от столичната гимназия по електроника "Джон Атанасов" не са прецедент в живота на българските ученици. Поредната находка, в която деца са продуценти и актьори в джиесем-кино представя момче и момиче, по гласовете може да се съди за възрастта им - около 11-13 годишни.
Момчето е и актьор и оператор, държи мобилния телефон с насочена камера към основното действие - малка дама на негова възраст е клекнала пред него с ярък маникюр и минава към орален секс. Наоколо се чуват още детски гласове. Кадри от филмчето и водения диалог публикуваме отделно.
"Не намирам нищо чак толкова шокиращо в този клип. Децата на тази възраст от край време са склонни да подражават на това, което виждат от възрастните. В случая, най-вероятно целта е била да се възпроизведе нещо, видяно по еротичните канали или еротичните филми, които всеки може да източи от интернет", каза пред "Монитор" известният сексолог Румен Бостанджиев.
"В сцената, която е заснета, няма никакви белези за насилие или нещо, поради което е необходимо да се правят "разследвания". Друг е въпросът до колко такива прояви са израз на висока сексуална култура, но да упрекваме децата за липсата й, при положение, че в училище все още твърде малко се прави по този въпрос, е нелепо", каза докторът.

Част от разговора между ТОЙ И ТЯ!!!
Той: Айде давай, давай, давай…
Тя: Махни го това ве /явно джиесема - той май лъже, че играе, а тя не знае, че я снима/…
Той: Хубу ве, ади ве, така ми е добре, аз искам пък да свети.. Ииих, мама му стара.
Тя: То свърши вече времето ти.
Той: Нищо не е свършило времето.
Тя: Свърши.
Той: Не е свършило.
Тя /поглежда го в очите/: Свършило е.
Той /ядосан/: Таньо, не е свършило, давай, по-бързо.След още 20 секунди орални занимания:Тя: Айде свърши ти времето ве…
Той: Аве стига, ей, моля ти се. Моля ти се, ай по-бързо давай и ще свърша след малко.
Тя: Е кога ще свършиш? /поглежда часовника на джиесема си/ Добре, още една минута ти давам.
Той: Айде, давай, още една минута!

За да видите цялата статия, прочетете вестник МОНИТОР!!! Ето ТУК http://www.monitor.b...m...d=1&eid=664

#2 peps

peps

Почетен потребител

• Потребители
  • PipPipPipPip
  • 448 мнения
  • Град:Шумен,на майната си,България

Публикувано 29 април 2006 - 09:58

"Аз съм шокиран"-нееееее, нищо подобно!
Виждал съм как момичета на по 12-13 години слагат презерватиеи с уста, момчета на същата възраст го слагат за 4 секунди, 11 гоишни се оплакват че са девствени....... абе ще се въздържа от мнение!
Amicus certus in re incerta cernitur.

#3 Fifa

Fifa

Луд за връзване

• Глобални модератори
  • 8403 мнения
  • Град:София

Публикувано 29 април 2006 - 09:58

Старичко е туй
Иначе коментар - ми мислят се за големи и велики, а са още деца
Не отлагай нищо за утре, ако можеш да го отложиш за вдругиден.
Марк Твен

#4 tigertron

tigertron

Нежно котенце и кръвожаден звяр!

• Модератори
  • 2357 мнения
  • Град:Пазарджик
  • Интереси:Вируси и пароли ;)

Публикувано 29 април 2006 - 12:53

ми мислят се за големи и велики, а са още деца

Напълно съм съгласен с теб, това е и моето мнение.

#5 Night_Raven

Night_Raven

Corvus Corax Nocturna

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2990 мнения
  • Град:душевно: Azarath
  • Интереси:Хардуер, софтуер, анимация, игри, филми, анимация, музика, качествен звук, анимация. Само да не изтърва нещо... анимация споменах ли?

Публикувано 29 април 2006 - 13:56

От високо падането боли повече.
Няма ненаказано добро.
-----

#6 Profruit

Profruit

kaldata маниак

• Hardware Team
  • 3511 мнения

Публикувано 29 април 2006 - 15:13

Да, Треза Орловска е безсмъртна.Фантазия ми недостига, когато тези амури станат на 33 години.
DI | blog

#7 Cvetelina_sim

Cvetelina_sim

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 63 мнения
  • Интереси:Интересувам се от всичко!<br />

Публикувано 29 април 2006 - 15:14

:) Без коментар! :speak:

#8 infinity1305

infinity1305

kaldata маниак

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2953 мнения

Публикувано 29 април 2006 - 15:17

Незнам аз ли съм старомодна но..11-13 не е ли малко рано за такива игри?

#9 tigertron

tigertron

• Модератори
  • 2357 мнения

Публикувано 29 април 2006 - 15:32

Не малко, даже прекалено рано за такива. Просто днешните деца живеят в различна среда и време и не се възпитават добре. Абсурдно е просто 11-13 годишни доди да си мислят за секс, камо ли за игри :)

#10 roseto_2007

roseto_2007

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 10 мнения

Публикувано 29 април 2006 - 15:45

Това е въэмутително Публикувано изображение
Публикувано изображение

#11 haidukpikaso

haidukpikaso

Душа-камбана

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 17707 мнения
  • Град:София, 15 етаж под звездите и до Бог
  • Интереси:енигматика езотерика

Публикувано 29 април 2006 - 16:05

Леле накъде отива тоя свят :)
Ако искаш да разсмееш Господ,
кажи му че си имаш планове...

Публикувано изображение

#12 Profruit

Profruit

kaldata маниак

• Hardware Team
  • 3511 мнения

Публикувано 29 април 2006 - 17:15

Игри са да се храчиш по стълбовете и в това време да залягаш като германец, за да не те открият.Да събираш празни кутийки от цигари подхвърлени от иностранци.Да удрусаш на баба Митра сливата още зелена.Говоря за сливата дърво! Да натрупаш камара от автомобилни гуми и да ги запалиш, а после да ги прескачаш като Сандокан малайския тигър, за да не се напикаваш.Да отидеш в хоремаг и да си придърпаш стол с железни крака.От краката да си направиш тъпкач. 24 клечки от кибрит, бургийте на баща ти за куршум и в училищния двор.После да стреляш през стъклата на класните стаи по портретите на Менделеев, Маркс, Ленин.За капак да дойде Радо Читака.Доказан инвентор на пиротехнически бластери, трескова търсещ формулата на тринитротолуола с всевъзможни комбинации от достъпни за времето си химикали.Всички от неговата организация са нахапани по лицето лично, за да се разпознават.Като последовател на Нобел, Радо е донесъл нова разработка.Дръжка от мотиката на баба му в края на която с тиксо е залепена тристепенна бомба от миниум и бронз, натъпкана със съчми от лагер.Тактическият weapon се изпробва в тоалетната за учители.Последва развъртане като чукохвърляч.Взрив и тътен от три последователни ударни вълни отнасят жалкото WC.Адреналинът се повдига като прилежно се закрепят огромни бобчета от стоманени лагери върху жп линията Пловдив-София.Нощно време те летят като куршуми нажежени до огън.Ефектът се подсилва, ако по влака се стреля с кутии натъпкани с карбамид.Не веднъж композицията е спирала след поредни три взрива.Кантонерски сигнал, че линията е извън строя.След подобни набези на "весготите", следваше ремонт, а болната линия се отпращаше в "Кремиковци".Ако боепсрипасите на "ленинградчани" свършваха, те се превъплътяваха в "геройте на Шипка".Каменобойните технологии надделяваха стъклените.Машинистите винаги минаваха на ръчка с вой на класона през бермудския триъгълник.
Лидерите не бяха спокойни и след като си закупихме индийски прожектори от 2.2лв се решиха на нова игра.Нощно време се редеха огромни камъни напряко на пътя.Наближаващата кола биваше заслепявана на фокус и шашардисаният шофьор продължаваше на автопилот.Хамъри нямаше.Трабанчета, вартбурзи, шкода 105, москвич 407.За тях това си бе натурален краш тест.
Последвалите представители на Детска Педагогическа заклеймяваха подобни антипионерски постъпки.Тимур отстъпвал в автобуса, така че за един отряден председател е непристойно да се нарече тимуровец и да носи руска рубашка.
Това са игри. Публикувано изображение
DI | blog

#13 Crazy_Alf

Crazy_Alf

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 272 мнения
  • Град:София
  • Интереси:Риболов,музика,и разбирасе жени

Публикувано 29 април 2006 - 18:21

Просто БЕЗ КОМЕНТАР :clap: :nono: :nono:
Най-великият сайт kaldata.com

#14 Sladi4ak

Sladi4ak

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 368 мнения

Публикувано 30 април 2006 - 01:01

Малее пази боже!!!Като погледнах онемях!!!И аз казвам:[/color][color=#FF0000]БЕЗ КОМЕНТАР
Най-известният сайт-www.kaldata.com
Най-известният отбоор-ЛЕВСКИ
Наи-известният спорт-ФУТБОЛ
ПРАВИЛАТА!!!

#15 Novkov

Novkov

Scouser

• Потребители
  • PipPipPipPip
  • 604 мнения
  • Град:Варна

Публикувано 01 май 2006 - 08:58

Като си спомня аз на 12,13 какво правих, а тези диваци сега какво правят направо Публикувано изображение Баси извратените лапета Публикувано изображение

Публикувано изображение
Публикувано изображение

#16 Wassap

Wassap

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 114 мнения

Публикувано 01 май 2006 - 09:20

просто тук наистина нямам какво да кажа само ми е чудно тия деца като пораснат ко ще стане с тях според мене свястен човек от тях вече не става

Този пост е редактиран от Wassap: 01 май 2006 - 09:21

#17 infinity1305

infinity1305

kaldata маниак

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2953 мнения

Публикувано 01 май 2006 - 15:25

просто тук наистина нямам какво да кажа само ми е чудно тия деца като пораснат ко ще стане с тях според мене свястен човек от тях вече не става

Е-не ги съди така.Все пак са деца.Ще се научат от собствените си грешки.

#18 tigertron

tigertron

• Модератори
  • 2357 мнения

Публикувано 01 май 2006 - 15:31

Е-не ги съди така.Все пак са деца.Ще се научат от собствените си грешки.

Не е сигурно дали ще се научат от грешките си, но поне ще осъзнаят какво са правели (надявам се) и ще разберат, че са малки за такова нещо. Според мен като пораснат ще се срамуват от това, което са правели като малки.

#19 peps

peps

Почетен потребител

• Потребители
  • PipPipPipPip
  • 448 мнения
  • Град:Шумен,на майната си,България

Публикувано 01 май 2006 - 16:13

Не е сигурно дали ще се научат от грешките си, но поне ще осъзнаят какво са правели (надявам се) и ще разберат, че са малки за такова нещо. Според мен като пораснат ще се срамуват от това, което са правели като малки.

Не разчитай!От гледната им точка в момента те се мислят за пораснали и за "голяма работа" и не се замислят какво вършат, а щом не се замислят в момента няма да им пука и после.Било е и толкоз- това ще си кажат и до там!А ние като странични наблюдатели колкото и да ги съдим няма да им повлияем по никактъв начи- това си е инстинк, приятно им е да го правят и няма да престанат!
Не са първите, няма да са и последните!
Amicus certus in re incerta cernitur.

#20 desert_rose

desert_rose

Безумно влюбена в живота

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 899 мнения
  • Град:Страната на чудесата
  • Интереси:Всичко, което ми доставя удоволствие...

Публикувано 01 май 2006 - 16:29

Склонна съм да се съглася с peps, цялата психика се обърква на тази възраст. Всички сме минали през определен период, когато сме искали да сме "като големите" (нямам предвид само в сексуален аспект). Но когато на 11-13 години нямаш никакви морални задръжки, много се съмнявам, че ще се придобият с годините.
Не бива, но ако много ти се иска, може!

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни