Към съдържанието

Снимка
- - - - -

Търся празна бланка за CV

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да отговаряте в нея, но винаги можете да създадете нова ;)
6 отговора в тази тема

#1 dragozow

dragozow

майор

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8457 мнения

Публикувано 16 юни 2006 - 21:39

Здравейте,кандидатствам за една работа и ми искат CV за което нямам представа какво е.От познат разбрах че е автобиография ама на един вид готова бланка във файл на Word предполагам.Та въпроса е дали на някой му се намира някаква примерна такава която само да попълня.Предварително благодаря!

#2 PlamenPc

PlamenPc

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 89 мнения

Публикувано 16 юни 2006 - 21:45

http://www.mostbotev...prilojenia.html

Би трябвало да ти свърши работа.
Успех с работата

#3 cecov

cecov

kaldata маниак

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1827 мнения

Публикувано 16 юни 2006 - 21:49

http://www-it.fmi.un...unities/cv_.htm
Съществуват 10 вида хора. Такива, които знаят какво е двоично число, и такива които не знаят.

#4 dragozow

dragozow

майор

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8457 мнения

Публикувано 16 юни 2006 - 21:52

Благодаря и на двама ви,намерих си.

#5 j-o-c-k-e-r

j-o-c-k-e-r

Почетен потребител

• Потребители
  • PipPipPipPip
  • 413 мнения

Публикувано 16 юни 2006 - 21:57

Здравейте,кандидатствам за една работа и ми искат CV за което нямам представа какво е.От познат разбрах че е автобиография ама на един вид готова бланка във файл на Word предполагам.Та въпроса е дали на някой му се намира някаква примерна такава която само да попълня.Предварително благодаря!

Ето ти на английски. Евентуално, ако работата е свързана със CV на англ. Аре и от мен успех и стискам палци. :ph34r:
Цъкни ме
ЧОВЕК Е ДЪЛГО ИЗРЕЧЕНИЕ НАПИСАНО С МНОГО ЛЮБОВ И ВДЪХНОВЕНИЕ АЛА ПЪЛНО С ПРАВОПИСНИ ГРЕШКИ!!!!!!!

#6 maicky

maicky

Ни чул , ни видял

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2714 мнения

Публикувано 16 юни 2006 - 22:00

В http://www.jobs.bg/ Там има и съвети как да се държиш , какво да приказваш и как да изтъкнеш положителните си качества на интервю при кандидатстване за работа . Успех !
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение

#7 Profruit

Profruit

kaldata маниак

• Hardware Team
  • 3511 мнения

Публикувано 16 юни 2006 - 22:20

Поетият път към Европа ще доведе и до други неща освен CV при кандидатстване за работа.Говоря за психотест.Не го свързвайте с доктори психиатри.Пред вас за определен период от време ще ви се поставят задачи, отговорите на които трябва да дадете вие.Пъзели, логически задачи, избор на цветове по предпочитание и подобни.Целта е да ви определят интелектуалния потенциал и личностна нагласа.Ще ви карат да напишете сбит преразказ и да нарисувате картина.По почерка и картината ще анализират характерат ви.Когато ме караха да нарисувам семейство, аз на листа хартия рисувах бременна жена с емблемата на green peace качена на ролкови кънки с синджир и куче дакел.До нея дърво, а на дървото птицекатропус хранещ с червейче кукувичка.Бременната имаше син и той бе с gsm.Мъжа рисувах като солист на Kiss.Изводите са, че когато рисувате в детайли технически джаджи и картината е пълен абсурдд, вие имате въобръжение и запас от знания.Като цяло, това си е работа на анализаторите.
Също се стискам за палците и прехапвам устни в очакване майора да го изберат.
DI | blog