Към съдържанието

* * * * * 1 гласа

Вера Кочовска - Светът на необяснимото

• Моля влезте за да отговорите
88 отговора в тази тема

#1 Гост_lili-zora_*

Гост_lili-zora_*
  • Гости

Публикувано 17 юли 2006 - 11:03

Вера Кочовска - разгневеният ангел
Бог сигурно има още нужда от нас, щом чрез нея ни помага да оцелеем

Вера Кочовска
Румен Леонидов
Да се добереш до Вера Кочовска е почти невъзможно. Опашката от очакващите да бъдат приети е огромна. Повечето са най-обикновени хора, надяващи се на помощта й, закъсали със здравето си. Предимно търсят съвет за заболявания на децата си или лек за други свидни същества. Търсят я всякакви - и млади, и стари, и богати, и бедни, и бедни духом, вярващи и невярващи, както и здрави, но болни за пари бизнесмени, и болни за власт най-обикновени политически шушумиги и палячовци.
Обаче кога и кой ще влезе при Вера решава само тя. Характерът й е чепат, не търпи възражения. Невъзможно е друг да я накара да стори каквото и да е против волята й. Горда и властна като горгона,

не цепи на никого басма
отпращала е и отпраща най-високопоставени бизнесдами, отказвала е срещи със съпруги, командващи партийни командири, чакали са я без да я дочакат и президентски прими, иначе добре посрещнати в аристократичните дворове на Европа.
Няма по-първа от Вера. Само Ванга бе по-първа по поява и вангелизация. А преди Ванга - преподобна Стойна, единствената българска сестра на св. Георги Победоносец, която съвсем естествено за България, е напълно забравена от църквата, от държавата, от обществото, от повечето българи и българки. Но феномени като Ванга и Вера няма как да я забравят, защото и трите са част от една общност. Която е чужда на жалките жители на живота, съизмерващи земните цели единствено с проклятието на американизираните мечти за преуспяване.
Вера вярва в човешкото у човека, колкото и наоколо то да се среща много рядко, колкото и то да е осакатено, извратено, озверено. Тя лекува снагата, но подобно на Преподобието дава знак към болния и към неговите близки, че душата му е болна. Че всички болести са от греховете ни, които удрят за жалост и по децата. И по децата на техните деца.
Българинът е много прост, но и много прозрачен човек -вярва на очите си, не вярва в невидимото
Но ако види чрез всевиждащите очи на Вера, Ванга и Преподобна Стойна прелестта на примера, ако някой му отвори очите и му покаже, че пътят е в нас и ние сме в пътя, тогава и най-простият простак понякога проглежда и вижда оного, за когото се твърди, че никой жив не го е виждал.
Вера е служителка на Бога и работи за негова полза. За ползата от неговата любов.
Господ отдавна не се осланя само на верните си брокери - свещениците, а праща между хората и свои човекоподобни воини, мъжествени ангели, достойни за мисията си и земните си мъчения жени, който ни дават даровете на доброто, на доверието. Което обикновено най-обикновените хора не притежават. Тези приземени ангели ни помагат сами да си помогнем.
Вера Кочовска е разгневеният ангел, наказан да помага на българите в момент, когато все повече българи не искат да бъдат българи. И мразят да бъдат (с) българи. Силите, които ни пазят, помагат и предупрежданат за опасностите, вече са вдигнали ръце от нас. Духовната ни територия намалява за сметка на блатото в душите н.
Ванга я прибраха. Вера я оставиха да гърми с гръмкия си глас,

да тръби с йерохонската си тръба
че Содом и Гомор не са приказки от сънищата на някой навъртял се до калимавката поп, а част от сбъдналата се история, част от религията да вярваме, че не сме случаен плод, а предсказуемо прозрение на Световния разум.
Вера има право на свещен гняв. Тя боледува повече от всеки, защото поема повече от разрешената й поносимост, повече от разрешената й непоносимост.
Вера отдавна не може да се примири с бездарната агресия на злото, което ни прави нездрави, неблагодарни и лицемерни. Вера е готова да ни нахока, защото вижда безполезността на цялата си женска и майчинска нежност, на която е способна. И ни гълчи все по-често, защото лошотията не разбира от добра дума, а само по-силният може да я озаптиса. За това за мнозина е кисело грозде, което не могат да достигнат. От Вера не се плашат само онези, чиито грехове са човешки грешки.

Останалите обаче ги е страх
че наднича в душевните им пещери, където делата им са складирани, а мислите им са стаени като тайни, до които Вера има свободен достъп. Подобно на Ванга и Предоподна Стойна.
В този живот Вера е чедо на Балканите, притежава чудодейната енергия на егейска жрица, на пророчица от пределите на Елада, но лечебната сила на камъка от библейските стени на Ерусалим. В този смисъл Вера е временно и българка, дошла да ни захрани с генератора си за генетични биотокове. Вера е доверено лице на Вярата като доказателство. Самата Вера е доказателство, че Земята е провинциална планета в общия парад на космическите столици. Последното й свидетелство е описано още в неиздадената книга на Лиляна Серафимова, приятелка и довереница на Кочовска:

Вера знае може би. Ако е пожелала да попита. Едва ли й остава време за безхаберие при толкова огън около себе си, при толкова людоедство около нея, при толкова люде за изцеление и души за спасение.
Ако послането е вече дошло по неведомите пътища на енергийна поща до мозъчния монитор на Вера, тя ще ни го прочете. Но дали има смисъл да ни отваря очите, да ни зове да спрем, за да помислим, да ни моли да се молим за здравето на Бога. Вера редовно ни разчита Евенгелието на Юда, но не щем да вденем, че

не сребролюбието, а човеколюбието ще спаси света!

#2 агни

агни

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 308 мнения
  • Град:ида от древността-отивам в бъдещето !
  • Интереси:moto-man.

Публикувано 25 ноември 2006 - 17:11

доста статии и книги съм прочел за нея тя е била вдигната и изменена,физически и генетически,за инфо има гръбнак като на делфин.
Една от мечтите ми в този живот е да се срещна с нея,ама е много трудно.

Този пост е редактиран от агни: 25 ноември 2006 - 20:03

“Живей с истината и не се страхувай! Тя не ти обещава наслада. Но рано или късно тя тържествува и ако трябва, тя ще те оправдае.”

#3 infinity1305

infinity1305

kaldata маниак

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2953 мнения

Публикувано 25 ноември 2006 - 17:48

"Вера Кочовска"от Лиляна Серафимова

Какво съм всъщност аз? Сред мъртвите жива, сред живите - самотна, чудновата неразбрана...

Вера Кочовска е родена на 27 юли 1945 г. в гр. Перник. Детството й е тъжно и самотно. Баща й Крум Балкански умира рано и момичето постъпва постъпва в дома за сираци в Кочериново, "един тъжен остров на детската самота", както го нарече тя след време.

На 12 години претърпява автомобилна злополука и получава тежки травми по тялото и главата. Лекуват я в миньорската болница в Перник,където поти 2два месеца прекарва в кома. След това цяла година лежи неподвижна в гипсово корито.

По време на клиничната смърт Вера има всички онези видения, за които пише в книгата си "Живот след смъртта" известният американски анестезиолог-реаниматор д-р Реймънд Муди. Най-напред вижда как "отгоре" и "отстрани" собственото си физическо тяло и работещия реанимационен екип.

След това преминава през дълъг бял тунел и попада в друг, непознат, ослепително красив свят, където вижда духове на свои близки и непознати същества, изтъкани от светлина. В следващите дни постепенно установява, че с нея е станало нещо необикновено и много смущаващо: вижда вътрешните органи на хората в обем, цвят и функциониращо състояние.

След месец открива, че може да чете чужди мисли и знае какво ще се случи на следващия ден. Лекарите и близките й откриват нещо друго, не по-малко странно, че очите й от кафяви са станали...теменужено сини.

Много книги има, много гадетелки, много разгневени ангели.Още една шарлатанка или поредния феномен?

#4 агни

агни

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 308 мнения

Публикувано 29 ноември 2006 - 00:04

"Вера Кочовска"от Лиляна Серафимова
Много книги има, много гадетелки, много разгневени ангели.Още една шарлатанка или поредния феномен?

Хм,в никакъв случай шарлатанка,хората и в Япония и в Русия я приеха,повярваха и,само ние българите се чудим и мотаем вместо да си послужим за добро с дарбата и.
Ама то си е написано:"Никой не е пророк в собствената си родина."
“Живей с истината и не се страхувай! Тя не ти обещава наслада. Но рано или късно тя тържествува и ако трябва, тя ще те оправдае.”

#5 infinity1305

infinity1305

kaldata маниак

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2953 мнения

Публикувано 29 ноември 2006 - 00:53

Хм,в никакъв случай шарлатанка,хората и в Япония и в Русия я приеха,повярваха и,само ние българите се чудим и мотаем вместо да си послужим за добро с дарбата и.

Също като Ванга...

#6 cecov

cecov

kaldata маниак

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1827 мнения
  • Град:Габрово

Публикувано 29 ноември 2006 - 08:29

Здравей !
Любопитен съм как според теб трябва "да си послужим за добро с дарбата и" ?
Благодаря !
Съществуват 10 вида хора. Такива, които знаят какво е двоично число, и такива които не знаят.

#7 Trichocephalus

Trichocephalus

просто луд

• Глобални модератори
  • 16202 мнения
  • Град:на 148.17 км от Русе
  • Интереси:Non conditamus, ergo nihil sumus

Публикувано 29 ноември 2006 - 08:39

Още по-малко в собстевения си град,Agni ,още по-малко там :wors: Сестра ми беше в един клас със сина и,знам и майка му за какво използва "дарбата" си .(ако въобще може да се нарече дарба) :wors:

Трите най-важни правила в живота: не отивай в магазина гладен, на среща - възбуден, и не пиши статуси пиян........

#8 агни

агни

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 308 мнения

Публикувано 29 ноември 2006 - 22:24

[quote name='cecov' post='383199' date='29.11.2006г. в 08:29']Здравей !
Любопитен съм как според теб трябва "да си послужим за добро с дарбата и" ?
Благодаря ![/quote]

Не знам до колко си чел и гледал за Вера Кочовска,но тя заедно с руски доктори и изследователи ще правят клиника в България,за присаждане на стволови клетки и не българите а руснаците пак и помогнаха.Защо ние веднъж не поемем инициативата ?
Да вече някои започнаха и да помагат,но в тях малко или много се виждат користни цели,разбира се не във всички.
[quote]
Проф. Брюховецки, директор на клиниката ”Нейровит” в Москва: Убеден съм, че Вера Кочовска ще построи храм на здравето

ВИЗИТКА

Проф. Д-р Андрей Степанович Брюховецкий е директор на клиниката за възстановителна интервенционна неврология и терапия "Нейровит" в Москва, където завежда и катедра Възстановителна клетъчна медицина, където се прилага лечение посредством стволови клетки. В началото на април 2004 г. проф. Брюховецки прави научното откритие, че българката Вера Кочовска е уникална, че в света няма друга като нея. Феноменът е документиран чрез магнитнорезонансни томографски снимки. Томографът снима срезове на мозъка. До нивото на очите картината е нормална. Когато обаче учените правят по-долен срез, откриват чудото - апаратурата запечатва светещо поле. В областта на очите и отзад, на тила. Светлината е силна, прилича на светлинен облак, на ореола на светиите. Структурата, която апаратът отчита, е извън тялото, но има същата плътност. Първата мисъл на лекарите е, че това е грешка на техниката и те правят повторни изследвания - резултатите са идентични. Около главата на Вера Кочовска свети ореол, който не може да бъде обяснен с медицинска терминология, защото в медицинската литература няма описано подобно явление. Самият Брюховецки до този момент е бил скептик по отношение на чудесата в човешката природа: "Разберете ме, в клиниката се занимаваме с архисериозна научна работа, с най-съвременни подходи при реконструкцията на повредени участъци от мозъка. Самият аз, някъде дълбоко в себе си, не вярвах в никакви феномени. Аз съм земен човек, материалист, но сам се убедих..."
Вера Кочовска описва процедурата по заснемането така: "Сблъскаха се две магнитни полета - моето и на апаратурата. Започнаха да хвърчат искри, излязоха първите снимки, а после - само голямо, светещо поле." Свидетели на "фойерверките" стават професори, които мълчаливо наблюдават чудото

Този пост е редактиран от агни: 30 ноември 2006 - 14:31

#9 агни

агни

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 308 мнения

Публикувано 25 декември 2006 - 14:16

Интервю с Вера Кочовсака,взето преди Коледа може да намерите тук:Защо
Вече пуснах линка в темата "България винаги плаче преди Коледа",но мисля че тук няма да е излишно.

#10 tendresse

tendresse

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 7 мнения
  • Град:У къщи

Публикувано 15 януари 2007 - 14:49

Още по-малко в собстевения си град,Agni ,още по-малко там :doh: Сестра ми беше в един клас със сина и,знам и майка му за какво използва "дарбата" си .(ако въобще може да се нарече дарба) :cheers:

Интересно ми е...да науча нещо за нея от хора,които малко или много са имали възможността да се докоснат до самата нея и до това,с което се занимава тя...За какво използва "дарбата" си..?
Remember this time ever...

#11 Гост_lili-zora_*

Гост_lili-zora_*
  • Гости

Публикувано 15 януари 2007 - 16:01

Публикувано изображение
Казват, че феномени като Вера Кочовска се появяват веднъж на 50 000 души. Трудно е да кажеш какво едновременно е тя - екстрасенс, ясновидка, гадателка, лечител. Някои я сравняват с Ванга. Но това е все едно да сравняваш Нютон и Наполеон, казва проф. Андрей Брюховецки от клиниката "Нейро вита", който пръв изследва уникалните способности на българката. Способностите си тя не е получила по рождение, а е придобила след тежки травми. Сега също не се движи много след прекарано заболяване. Предпочита да разговаря в полулегнало състояние. Родена е на 27 юли 1945 г. в Перник, но живее в Плевен.
Когато човек се среща със свръхестественото, то винаги му се струва прекалено естествено. Вярата и емоциите не подлежат на логика. За Вера Кочовска съм слушал много. Но зная малко. Тя най-напред ми отказа среща. Когато влизам в хотелската стая, първото ми впечатление е за жена, чиято възраст е трудно да определиш. Маниерът на общуване е доста прям, но не изпитваш неудобство. Питам мога ли да записвам нашия разговор. А ще можеш ли, пита ме тя и взема диктофона в ръка. След това той наистина не може да записва. Питам я за свои близки. Безпогрешно назовава ситуации, хора. Може ли да се влияе на съдбата? Човек единствено не може да се върне там, откъдето е излязъл, казва тя. С първия вик от утробата на майката започва прераждането. Човек влиза в живота със своята предопределеност. Той може да видоизменя нещата, но не много, защото се движи като в лабиринт. Може да скъсява или да удължава пътя, но не може да влияе на съдбата си.
Човешкият живот е ешафод, казва Кочовска. Доброто не е глупост и наивността не е порок, повтаря тя налколко пъти. Всеки човек е отделен свят, отделна вселена. В тъмнината той може да стане чужденец за самия себе си.
Говорим си за политика, за ситуацията у нас, за Русия. Нашите корени, нашите духовни връзки са тук, отбелязва Вера. Путин е между Ленин и Сталин, казва тя. Кочовска е против военната операция в Ирак. Това е мястото на древния Вавилон, една от най-старите човешки цивилизации и затова там не бива да се стъпва с оръжие, със сила.
Дарбата си да лекува и предсказва Вера получила след тежка катастрофа на 12 години, когато камион минал през тялото й. Какво изпитва човек, подложен на влияние? Как влияе Кочовска - с ръце, от дистанция, на какви разстояния? Застани в ъгъла с гръб към мен. Затвори очи, нарежда тя. Заставам с гръб към нея. Започвам да изпитвам огромно напрежение по силуета на цялото тяло. Все едно че някой ме тресе, а аз се опитвам с усилие да остана на място. Погледни ръцете си, казва тя. Виждам това, което виждат и всички около нас - те са силно червени, като на варен рак, както при високо кръвно. Вера ми показва болката в ръката, даже споменава за шарнира на автомобила, който не е в ред и ме предупреждава да се пазя от произшествия. Същият ден се оказва, че сме забравили газта на котлона включена. Случайност, предчувствие?...Питам я за баща ми, който боледува. Назовава заболяването, мястото на счупения крак и бърза да позвъни на опитен хирург-травматолог в Плевен. Дава рецепта за болестта. След това ми казва, че ме болят очите и дава препоръка и за мен.
Как вижда образите - цветни, черно-бели, как чува гласовете, може ли да действа и вижда ли образите на големи разстояния? Виждам цветно живите, а мъртвите като силует, разговарям с тях. Разстоянието няма значение. Баба Ванга е жива, казва Вера Кочовска. Тя бе сляпа, но виждаше всичко. Вера е видяла с очите си много, посетила е десетки страни. Показва ми снимки, правени в Япония. Ясно се вижда аурата над главата й, сиянието над главата на пациента. На снимките от магнитнорезонансни томографски анализ ясно се вижда очертанието на загадъчното трето око. Фонтанелата - на темето и отзад на главата на лечителката са меки. Искаш ли да пипнеш? Да, отговарям почти механично. - Много си любопитен, отбелязва веднага. Фонтанелата и черепът отзад наистина са отворени, като гмени..
Петолъчката не е социалистически символ, казва тя. Това са петте континента. Евреите измислиха шестия лъч, звездата на Давид и разсърдиха бога. Затова той ги разпръсна. Те го предадоха.

Защо над сградата на Народното събрание пише "Съединението прави силата"? Единението, а не съединението прави силата, казва Вера Кочовска.

Прави ми впечатление, че тя не обича да остава сама. Не обича и когато настояваш за някакъв отговор. После тя ще е върне към въпроса, но когато реши. Бог да се пази, завършва тя винаги разговора си. Казва че вижда бог като сияние и само сандалите му могат да се различат. Вътрешните органи на човека вижда в цвят и обем.
В Русия Вера Кочовска идва за съвместната работа с руския невролог проф. Андрей Брюховецки. В неговия център за възстановителна неврология и терапия "Нейро вита" се присаждат собствени стволни клетки на човека. Те възстановяват функциите и подмладяват организма. Именно Брюховецки е открил навремето третото око на Кочовска със снимките на ядреномагнитния томограф. Вера показва снимките на които се вижда и гръбнакът й - като на делфин.
Разговорът ни продължи дълго, поне на мен така ми се стори. Опитвам се да го възстановя, но не е възможно да се запомни всичко. Напиши, каквото решиш, ми казва тя. Мъча се да бъда максимално пестелив. Хората понякога обичат да спорят за това, което не познават или не могат да си обяснят. Може би е права Вера Кочовска. Ние сме зрящи слепци. Може би така е удобно. Защо да узнаваш неща, които няма да ти дадат покой

http://www.mediapartner.ru/?n=339
................................................................................
...............................
Кочовска ще възкресява мъртви край Плевен
Учени от Русия й помагат за постигане на Възкресението

Кочовска ще възкресява мъртви край Плевен
Учени от Русия й помагат за постигане на Възкресението

Вера Кочовска заедно с екип от световноизвестни учени ще провежда експерименти за постигането на безсмъртието, съобщава нейният московски колега проф. Андрей Брюховецки. Информацията бе публикувана на сайта на благотворителния фонд на името на българската пророчица. Тази седмица от Москва дойде новината за създаването на фонда, който ще бъде учреден в близко време. Според официалната версия край Плевен ще се лекуват безплатно или на пренебрежимо ниски цени хора, изпаднали в беда, бедни, или пък пенсионери. Парите щели да идват от постъпления от чужбина.
Фондът ще прилага едно от най-перспективните направления в съвременната медицина – невролечение със стволови клетки. С тяхна помощ се лекуват тумори в мозъка, прекъсване на гръбначния стълб и парализа. Методът помага и на хора с церебрална пареза и детски паралич. Според последните изследвания на Института по човекознание в Москва с помощта на стволовите клетки

може да се удължава животът.

Проф. Брюховецки, който е директор на клиника “НейроВита”, инжектирането на въпросните клетки даже може да възкреси хора от мъртвите. При него Вера Кочовска е отишла на лечение, след като прекара куп болести в България. Там на нея й дошла и идеята да се създаде фонд, а и клиника в плевенската местност “Кайлъка”, в близост с която светицата живее.
Направените миналата година снимки на третото око на Вера Кочовска в московската клиника “НейроВита” са били част от фундаментален научен експеримент за откриване на вечния живот! Точно с това се занимава директорът на клиниката проф. Андрей Брюховецки, който е приел нашенката за изследвания, след като години наред тя му се е молила да го стори. Защо? Самата тя признава, че е болна и това й пречи да гледа.
Руснакът е бил главен невропатолог на руския военноморски флот и ръководел програма на министерство на отбраната за лечение с ембрионални клетки. Той от 10 години прави опити да лекува наранени гръбнаци на мишки и котки с ембрионални клетки. Това са праклетките, които се образуват в човешкия ембрион при съединяването на сперматозоида и яйцеклетката. Според професора те са универсалната ремонтна бригада на човешкия организъм. Възстановяването ставало само защото от костния мозък тези клетки отиват в зоната на поражението и там регенерират и възстановяват. С възрастта броят на ембрионалните клетки намалява и така постепенно се стига до смъртта на човешкия организъм. Вкарани в тялото, те лекуват, твърди руският учен. Програмата, по която работи обаче, е свързана не толкова с усилията на науката да лекува тялото, а

да се търси път за вечен живот.

Използването на ембрионални клетки разкрива невероятни възможности за тъканното инженерство на органите. Казано на прост език, пътят към вечния живот е постлан с ембрионални клетки. Ако проф. Брюховецки овладее енергията на тези клетки и Кочовска, която той изследва, бъде подложена на тази терапия успешно, възможно е нейният живот да бъде удължен с още един цикъл, а, може би, кой знае, току виж така се достигнат библейските измерения на човешкия живот от 950 години, колкото поне е преживял дядо Ной.
“Получихме разрешение да приложим технологията върху хора и вече успяхме с първия пациент” – признава докторът пред пресата. Кочовска му помага. Тя казва кой от пациентите му ще живее, кой ще умре. Склонила да й направи електромагнитно-резонансна томография на мозъка и на сърцето. На снимките се вижда светлинен облак на тила й и флуидите на сърцето й. Феноменално е, но не е
уникално.
Поне шест са българските феномени със сила на третото око, способни да въздейства на околните, показва практиката. Защо само Кочовска обаче е в тази клиника и защо само нейните способности се изследват във връзка с програмата за лечение с ембрионални клетки, питат наблюдателите? Истината е, че Вера Кочовска е загубила способностите си да гледа и да лекува, и иска с помощта на медицината да си ги възвърне. Професорът твърди, че в неговата клиника за възстановителна интервенционна неврология и терапия българката върши чудеса. А навън не може вече. Поне в Плевен, в прословутия си блок, не приема пациенти по здравословни съображения, както тя се оправдава.

Има проблеми със сърцето и с нервите.

Твърди, че не я ловят нито упойки, нито отрова. Спи по два часа на денонощие и е потънала в кълбо от космичесдка енергия, което я души.
В клиниката на проф. Брюховецки обаче с нейна помощ проходил парализиран от три години мъж. Тя се зарежда там с енергия, не го крие. “Ходете поне веднъж месечно в болница” – е нейният съвет към хората, които имат нужда от енергия. За себе си тя е намерила изход поне засега – надеждата за чудесата, които могат да извършат ембрионалните клетки поддържат здравето и живота й. Професорът уверява, че още при първия му разговор с плевенчанката тя се е съгласила, че бъдещето на медицината през този век ще върви по пътя на ембрионалните клетки. Дали Вера Кочовска няма да се окаже феноменът, доживял годините на Ной с тяхна помощ!?
Ето какво казва самата Кочовска по този повод:

“Бог избра специалистите от "Нейро-Вита"

в Москва. Те могат да извличат от пъпната връв при раждането на човек ембрионални клетки. Да ги съхраняват и да ги имплантират, когато организмът заболее. Моята роля там беше да сканирам до милиметри мястото, където трябва да вкарат ембрионалните клетки. Така и проходи парализираният пациент, паднал от 9-ия етаж. Намесих се и професорите вече само повтаряха: "Както кажете вие, Вера Крумовна, така ще направим." Ние тук, в България, можем да станем вторият в света водещ център на медицината на бъдещето, ако се направи клиниката за присаждане на стволови клетки. Затова и се върнах. Те не ме пускаха. След 4 месеца пак ще съм при проф. Брюховецки обаче. Чакат ме най-трудните случаи.” Кочовска всъщност е продала цялата си покъщнина, за да може да се лекува в Москва. “Продадох си покъщнината, за да се лекувам в Русия, в клиниката “НейроВита”, дето ми изследваха третото око. И там не можах да "изключа" рентгеновите си очи и да спра да сканирам хората. Това е ужасен товар. Въпреки това започвам да си реализирам идеята в България да се направи клиника за присаждане на стволови клетки - това е новата ера в развитието на медицината.
Искам да помогна на хората, пък ако помогна и на себе си, берекет версин. По-добре аз да живея вечно, отколкото някой високопоставен убиец с пари. Ще ви кажа това, което винаги съм го казвала: Аз съм жива сред мъртвите и мъртва сред живите. Бог ми е дал дарбата моят гръбначен мозък да е едновременно като на делфин и като на птица. Това са установили изследванията.”
Ствалови клетки са присаждани и на самата пророчица. Това се е наложило заради тоталната й отпадналост след прекарания инсулт. “Когато ми присаждаха стволови клетки изрично пожелах да са от моя организъм, точно затова, защото всеки носи отговорност за себе си и сам се товари с енергия, казва в интервю за ЧУДЕСА.НЕТ Кочовска. Правя курбан точно на Гергьовден. За вярата е курбан това. Така поиска от мен св. Георги.
Георги КАЛЕНДЕРОВ
===ДОСИЕ===
* Вера Кочовска все още е феномен №1 на България, въпреки че вече не преглежда пациенти заради здравословни проблеми. При гостуването си в Япония през 1999 година тя смая тамошните учени със способностите си и бе поканена от императорското семейство, където предсказа годежа на принц Хирохито. Нашенката обра точките на своите домакини и с друго точно попадение - позна къде се намира древната столица на владетелката Химико.
* Наскоро феноменът Вера Кочовска отново разбуни духовете по света и у нас със снимките на третото си око. Освен японците вече са я изследвали китайци и руснаци. Милиони отчаяни люде чакат помощ от нея. Никой не желае да приеме слуховете, че вече е загубила способността си да лекува в извънболнична среда. В Плевен, родния й град, я посрещнаха като месия. Тя обаче има други амбиции - да прави клиника.

Автор: Георги Календеров

Кочовска: Америка ще нападне Русия до десет години!
Апокалипсисът е сега, твърди наследничката на Ванга

КОЯ Е ТЯ
Вера Кочовска е родина на 27 юли 1945 година в Перник. След ранната смърт на баща си Крум тя постъпва в дома за сираци в село Кочериново. Когато пострадва при катастрофа, лежи почти два месеца в кома в пернишката миньорска болница. След това цяла година е в гипсово корито. По това време придобива и феноменалните си способности. Другото, будещо учудване е, че по това време очите й от кафяви станали теменуженосини.

Когато професор Брюховецки открива и заснима “третото око” на Вера, той искрено възкликва: “Такова чудо няма по света, това е уникално, това е феномен”, пише в биографичната книга за Кочовска "Вера - мисия феномен". Тази седмица жената, която е най-близо до гения на Ванга празнува рожден ден. Наистина ли обаче в света не съществуват или не са съществували хора, притежаващи “трето око”? Със задачата да разбули тази загадка се нагърбва руският професор, доктор по медицина и директор на Общоруския център за очна и пластична хирургия –

офтамологът Ернст Мулдашев

Той развива теорията, че по очите на човека се познава добър ли е той или лош, волева натура ли е или е слабохарактерен и дори поставя диагноза на заболяването му. След задълбочени проучвания Мулдашев открива, че върху тибетските храмове има изображения на гигантски по размерите си очи, а по средата им , малко над веждите, е изрисувана точка. Тя напомня на точките, които индийките си слагат на челата, за да покажат към коя каста от обществото принадлежат, но е по-различна. Мулдашев и колегите му правят възстановка на чертите на лицето на тайнствения човек, чиито очи “гледат” от пагодите. Оказва се, че външността му е странна.

Той хем прилича на останалите хора,

хем коренно се различава от тях. Носът му например наподобява спираловидна завъртулка, устата му е малка, а челото високо и изпъкнало. Професорът, който години наред изследва човешките очи, предприема експедиции в Индия, Тибет и Хималаите, за да разбере съществували ли са хора с подобна външност и ако е наистина е имало такива – кои са те и защо са изчезнали. Той констатира, че “практически всеки човек в тези страни е убеден в наличието на “трето око” и в основната му функция – looking inside /да гледаш навътре/. Това, което открива обаче надхвърля и най-смелите му очаквания. Оказва се, че и в Индия, и в Тибет, и в Хималаите съществуват пещери, в които в състояние на медитация, която

местните жители наричат “сомати”,

се намират телата на хора, представители на цивилизации, предшестващи нашата. Той описва преживяното в книгата си “От кого сме произлезли”: “Не съм си представял, че освобождаването на организма от негативната психична енергия може да доведе до чудото сомати – до “консервирането” на живо човешко тяло при запазване на жизнеспособността му за хиляди и милиони години”, пише офтамологът.
В състояние на сомати, според сведенията на Мулдашев,

душата напуска човешкото тяло,

но остава свързана с него чрез “сребърна нишка”. Тялото свежда до минимум жизнените си функции и на практика в него не се извършва обмяна на веществата. Така то остава в консервирано състояние за период от пет, десет, сто, хиляда и дори милиони години, според свами Дарам. Връщането на душата в тялото пък става по волята на Висшия разум. Вера Кочовска например твърди, че

ясновидската й дарба е израз на Висшия разум,

който й “съобщава” за минали и предстоящи събития. От написаното дотук става ясно, че състоянието на сомати напомня на клинична смърт. “Да пребиваваш в състояние на сомати е много полезно, тъй като човек опознава друг живот – животът на душата, осъзнава ролята на Висшия разум и, връщайки се в тялото, става по-духовен, неагресивен. Ако хората пребиваваха по-често в състояние на сомати, на земята би се възцарил мир”, казва свами Дарам. “Хората са зрящи слепци. Чувствата и емоциите са преходни явления, те отминават, а духовността е тази, която остава. Висшият разум е над всичко, но хората забравиха Бога, охулиха го и така станаха причина за всички беди, които днес се стоварват върху тях – природни катаклизми, войни, глад и мизерия”, често повтаря Вера Кочовска. Според нея

Ванга също е претежавала “трето око”,

чрез което е контактувала директно с Висшия разум. Вера била осенена от екстрасензорната си дарба след тежка катастрофа. 12-годишното момиче оцелява, но за цял живот е можело да остане приковано към инвалидната количка. Свръхестествените сили обаче се намесват и след два месеца кома тя отваря очи. И - о, чудо! От кафяви те са станали теменужено сини! Оттогава цели 45 години Вера насочва силата на взора си към хората и разгадава от раз и най-скритите им болежки. За пръв път Кочовска прилага осенилите я свише способности към мъж, който пристигнал в дома й да дири съвет за бизнеса си. Вместо съвет обаче той чул страшните думи: “Не си дошъл за бизнеса си! Виновен си за убийство!” Той яростно отричал две-три минути, но ясновидката му описала с най-големи подробности какво се е случило

“бизнесменът” изхвръкнал, облян в студена пот,

от къщата й и даже се опитал да смени града, в който живеел.
Въпреки че общува главно със светове, паралелни на нашия, наследницата на петричката Касандра се гордее с връзките си с елита. По всяко време на денонощието могат да й се обадят по телефона Йордан Радичков, Светлин Русев, Нешка Робева, Иван Татарчев, Николай Чирипов… Голямата й страст са часовниците - в дома й цъкат над 300 уникални експоната, дар от прочути и “редови” “пациенти”.
Аз спя по един час в денонощието, разказва за себе си самата Вера. Затова гледам да си легна в един, в два…Какво правя в другите часове на нощта ли? Слушам космическите камбани. Това, което виждам и слушам и през деня, и през нощта, др,г никога не може да издържи, да не дава Господ!

Мъртвите не са на едно и също място там горе,

разказва за пътуванията си в отвъдното тя. Често са около нас. Помагат ни, особено ако ги помолиш. Но тези сенки от другия свят много често остават при мен още дълго, след като човекът си е тръгнал. Тежко ми е. Следват ме от стая в стая и мълчаливо ме гледат.
Според нея Апокалипсисът е сега. Все го чакат, все го прогнозират, а той е залял вече света, прелива на улицата, влиза в къщите, често повтаря Кочовска. Всеки ден убиват толкова хора. Безброй са жертвите на изнудване и предателство. Всеки миг могат да те окрадат. Жените масово се отказват да бъдат майки и раждат най-много едно от децата си. Вера Кочовска не е оптимист за бъдещето на човечестото. Русия ще се разпадне на отделни държави през 2015 г, пророкува тя. През 2017 г Америка ще я нападне. Кочовска не признава други “колеги” освен Нострадамус и Ванга. “По делата им ще ги познаете”, казва тя за контактьорите. Според нея истинският феномен върши необикновени неща, няма полов живот и децата му са осиновени.

ДОСИЕ

Вера Кочовска все още е феномен №1 на България, въпреки че вече не преглежда пациенти заради здравословни проблеми. При гостуването си в Япония през 1999 година тя смая тамошните учени със способностите си и бе поканена от императорското семейство, където предсказа годежа на принц Хирохито. Нашенката обра точките на своите домакини и с друго точно попадение - позна къде се намира древната столица на владетелката Химико.
Освен японците вече са я изследвали китайци и руснаци. Милиони отчаяни люде чакат помощ от нея. Вече близо половин век Вера насочва силата на взора си към хората и разгадава от раз и най-скритите им болежки. С една малка подробност - след прекарания в края на 80-те инсулт наследницата на Ванга “обръща” посоките. Ако имате болка в лявото слепоочие, Вера я “вижда” в дясното и т.н.
По време на сеанс феноменката фосфоресцира, а от устата й излизат невидими за обикновеното око лечебни лъчи. Тя ги нарича “прана” - учените са безсилни да разгадаят състава им, но проф. Йошио Мичи от Токио успял да ги регистрира с компютър. По време на пътешествие в астралите кръвното на Кочовска скача до уникалната стойност 360! От много години тя почти не спи - подремва около 2 часа на денонощие и се събужда, свежа като кукуряк.

#12 A.com

A.com

kaldata приятел

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 944 мнения
  • Град:Благоевград

Публикувано 15 януари 2007 - 18:50

Кочовска ще възкресява мъртви край Плевен?????!!!!!!
Да ме прощават всички, които мислят, че ние българите не ценим собствените си чудеса и феномени, но до колкото ми е известно само един човек е възкресявал мъртви и това е бил Исус Христос. Вера Кочовска да не би да е преродения Христо или какво?
Наскоро по Нова Телевизия Венета Райкова направи цяло предаване за нея. Случайо включих на Нова ТВ и се загледах, защото вече бях прочел темата за Кочовска тук в калдата. Какво ми направи впечатление. Кочовска каза, че тя знае защо е в такова състояние. Защото е наказана за грешките или заради грешките на всички хора???!!!!! Пак да Ви подсетя, че само един човек е бил наказван заради грешките(греховете) на всички хора и това е Исус Христос. Не съм кой знае какъв привърженик на която и да било църква, което не означава, че не вярвам в Бог, но да излезе някой и да ми каже, че може да прави неща, които е правил само ГОспод Бог ... хайде да се прехвърлим в темата за Антихриста.
Ако жената има дарба и може да помага на хората като ги лекува, то нека да го прави.

Този пост е редактиран от A.com: 16 януари 2007 - 10:17

Неведоми и извратени са пътищата на човешката мисъл. Пинокио е бил абсолютен тъпанар, щом е поискал да стане истинско момче. Далеч по-добре си е бил с дървена глава.

Ще влезна тихо. Кротко ще приседна,
ще вперя поглед в мрака да те видя.
Когато се наситя да те гледам -
ще те целуна и ще си отида.

#13 агни

агни

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 308 мнения

Публикувано 15 януари 2007 - 20:19

Кочовска ще възкресява мъртви край Плевен?????!!!!!!
Да не прощават всички, които мислят, че ние българите не ценим собствените си чудеса и феномени, но до колкото ми е известно само един човек е възкресявал мъртви и това е бил Исус Христос. Вера Кочовска да не би да е преродения Христо или какво?
Наскоро по Нова Телевизия Венета Райкова направи цяло предаване за нея. Случайо включих на Нова ТВ и се загледах, защото вече бях прочел темата за Кочовска тук в калдата. Какво ми направи впечатление. Кочовска каза, че тя знае защо е в такова състояние. Защото е наказана за грешките или заради грешките на всички хора???!!!!! Пак да Ви подсетя, че само един човек е бил наказван заради грешките(греховете) на всички хора и това е Исус Христос. Не съм кой знае какъв привърженик на която и да било църква, което не означава, че не вярвам в Бог, но да излезе някой и да ми каже, че може да прави неща, които е правил само ГОспод Бог ... хайде да се прехвърлим в темата за Антихриста.
Ако жената има дарба и може да помага на хората като ги лекува, то нека да го прави.

Човече,защо се хващаш за заглавие измислено и публикувано от някой журналист ?
Заглавието е написано така че да привлече повече читатели, повече пари за весника,тоест името и пак се използва за користни цели.
Защо не погледнеш случая така:че примерно твоето дете се разболее един ден от левкемия,но като се е раждало са били взети стволови клетки и то ще бъде спасено,тоест причината то да живее ще бъде, защото ако дай-боже тази клиника бъде построена.,
Що се отнася до чудесата направени от Исус,той не е дошъл и живял на този свят за да прави чудеса.Чудеса са правили доста хора и в момента го правят,прочети примерно за Сай Баба.Отговори си сам за чудесата,тоест дали правенето на чудеса е чак толкова божествено.
А за наказанията,дали тя е наказана заради нас,може да прочетеш малко за КАРМА.

#14 A.com

A.com

kaldata приятел

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 944 мнения

Публикувано 16 януари 2007 - 01:05

Човече,защо се хващаш за заглавие измислено и публикувано от някой журналист ?
Заглавието е написано така че да привлече повече читатели, повече пари за весника,тоест името и пак се използва за користни цели.
Защо не погледнеш случая така:че примерно твоето дете се разболее един ден от левкемия,но като се е раждало са били взети стволови клетки и то ще бъде спасено,тоест причината то да живее ще бъде, защото ако дай-боже тази клиника бъде построена.,
Що се отнася до чудесата направени от Исус,той не е дошъл и живял на този свят за да прави чудеса.Чудеса са правили доста хора и в момента го правят,прочети примерно за Сай Баба.Отговори си сам за чудесата,тоест дали правенето на чудеса е чак толкова божествено.
А за наказанията,дали тя е наказана заради нас,може да прочетеш малко за КАРМА.

Който може да прави удеса нека да прави(както казваше един преподавател по философия -"човек вярва само на чудеса"). Не съм казал, че са присъщи само на Бог. Уточних, че само един човек е възкресявал мървти.
Съгласен съм с теб, че заглавието на статията е измислено от някой журналист за да си продава вестника. заради подобни заглавия спрях да чета роданата ни преса(не че чуждата е по-различна). Но със собствените си уши чух как тя каза, че е наказана заради всички останали хора. Чувал съм за карма, но някой да твърди такова нещо ми се струва ... "пресилено" е слабо казано. Както знаеш според християнската религия Бог е избрал своя син и Го е наказал заради греховете на всички хора по земята. Сега да не искаш да ми кажеш, че тя е богоизбрана и е наказана заради грешките на всичките над 6 милиарда души на тая планета. Ето това нейно твърдение, че е наказана заради другите, никак не ми хареса.
Нямам нищо против нея и не искам да се заяждам с когото и да било тук във форума, просто изказвам мнението си. В последното изречение на предния си пост съм написал, че ако има дарба то нека да помага. Когато човек е в нужда всяка помощ е добре дошла.

Този пост е редактиран от A.com: 16 януари 2007 - 01:07

Неведоми и извратени са пътищата на човешката мисъл. Пинокио е бил абсолютен тъпанар, щом е поискал да стане истинско момче. Далеч по-добре си е бил с дървена глава.

#15 infinity1305

infinity1305

kaldata маниак

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2953 мнения

Публикувано 16 януари 2007 - 02:09

Кочовска не признава други “колеги” освен Нострадамус и Ванга. “По делата им ще ги познаете”, казва тя за контактьорите.

Разбира се - всепризнатите, световно известни феномени.Разбира се че тях ще признава за колеги - нали иска да бъде призната Публикувано изображение

Хората с дарба...не търсят слава.Вижте биографията на Ванга например.Всичко останало за мен е шарлатани.

#16 A.com

A.com

kaldata приятел

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 944 мнения

Публикувано 16 януари 2007 - 10:59

Цитат
Ето какво казва самата Кочовска по този повод:

”Бог избра специалистите от "Нейро-Вита"

в Москва. Те могат да извличат от пъпната връв при раждането на човек ембрионални клетки. Да ги съхраняват и да ги имплантират, когато организмът заболее. Моята роля там беше да сканирам до милиметри мястото, където трябва да вкарат ембрионалните клетки. Така и проходи парализираният пациент, паднал от 9-ия етаж. Намесих се и професорите вече само повтаряха: "Както кажете вие, Вера Крумовна, така ще направим." Ние тук, в България, можем да станем вторият в света водещ център на медицината на бъдещето, ако се направи клиниката за присаждане на стволови клетки. Затова и се върнах. Те не ме пускаха. След 4 месеца пак ще съм при проф. Брюховецки обаче. Чакат ме най-трудните случаи.” Кочовска всъщност е продала цялата си покъщнина, за да може да се лекува в Москва. ”Продадох си покъщнината, за да се лекувам в Русия, в клиниката ”НейроВита”, дето ми изследваха третото око. И там не можах да "изключа" рентгеновите си очи и да спра да сканирам хората. Това е ужасен товар. Въпреки това започвам да си реализирам идеята в България да се направи клиника за присаждане на стволови клетки - това е новата ера в развитието на медицината.
Искам да помогна на хората, пък ако помогна и на себе си, берекет версин. По-добре аз да живея вечно, отколкото някой високопоставен убиец с пари. Ще ви кажа това, което винаги съм го казвала: Аз съм жива сред мъртвите и мъртва сред живите. Бог ми е дал дарбата моят гръбначен мозък да е едновременно като на делфин и като на птица. Това са установили изследванията.”
Ствалови клетки са присаждани и на самата пророчица. Това се е наложило заради тоталната й отпадналост след прекарания инсулт. ”Когато ми присаждаха стволови клетки изрично пожелах да са от моя организъм, точно затова, защото всеки носи отговорност за себе си и сам се товари с енергия, казва в интервю за ЧУДЕСА.НЕТ Кочовска. Правя курбан точно на Гергьовден. За вярата е курбан това. Така поиска от мен св. Георги.
Край на цитата.

Ако това са думи на Кочовска, а не са някоя журналистическа измислица то тук феномена Кочовска си противоречи с феномена Ванга. Ванга заявява, че човек не може да живее вечно. Ето ви част от субтитрите на филма "Ванга Предсказание". Филма е руски и мисля, че в темата за Ванга има линк към него.
В 1995 год. в България пристига|Георги Грабавой, екстрасенс,
{53781}{53888}наричан още "човека ренген".
{53889}{53999}Тук се вижда как той се вълнува пред|срещата си с известната ясновидка.
{54001}{54099}Повече от всичко го интересува|въпроса за вечният живот.
{54273}{54406}Няма да можеш. Всички сме земни.|Всички сме земни.
{54407}{54578}Днес ти, утре аз, вдруги ден той ...|Не си тормози главата.
{54598}{54739}Всички се раждат, това е. Много|знаеш, много ти е дадено.
{54740}{54793}Но това няма да постигнеш.

{54918}{55045}Ванга го подложила на своеобразен|изпит - извикала от тълпата бащата на
{55045}{55145}безнадеждно болно момче от рак,|и помолила Грабавой да постави диагноза.
{55146}{55253}Човекът ренген направил извода -|момчето може да се излекува с билки.
{55407}{55473}Той ще умре, разбери, ще умре!
{55473}{55555}Билки, никакви билки|няма да му помогнат.
{55555}{55686}Ела след 20 дни и постъпи в института,|в медицинския институт.
{55687}{55734}Ето това мисля аз.

Явно по въпроса за вечния живот двата феномена не са на едно и също мнение.
Не съм много запознат с начина на извличане на стволови клетки, но след като на Кочовска са и инжектирани стволови клетки от нейния организъм, то защо тогава да се дават толкова много пари за извличането на стволовите клетки и съхранението им в продължение на десетки години още от раждането на детето. И защо лекарите не започнат да да лекуват нуждаещите се от свтолови клетки като им присаждат такива извлечени от собствения им организъм?
Някой да не си помисли, че съм против построяването на клиника. Напротив. Колкото повече места има където се помага на хората, толкова по-добре.
Но колкото повече чета за Кочовска, толкова повече не ми харесва.

Този пост е редактиран от A.com: 16 януари 2007 - 11:02

#17 Dioia

Dioia

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 37 мнения

Публикувано 18 януари 2007 - 10:49

Първо, лечението със стволови клетки няма общо с Кочовска. И в Англия, и в Русия, и сигурно и в други страни отдавна се експериментира със стволови клетки. Не знам как Кочовска показва мястото, но знам, че стволовите клетки по някакъв необясним за сега научно начин сами намират мястото с увредените клетки, независимо къде се намира то, и дават началото на нови. Тоест не са им необходими екстрасенси. Засега има успехи, но за съжаление не са голям процент. Но пък е голям бизнес и носи много пари. И съхранението /което е съмнително/от собствена пъпна връв, и клиниките за лечение.
Второ, личното ми впечатление от срещите с тази жена и впечатлението ми от работата й с други "пациенти" е трагично.
Вярвам, че има хора, надарени с особени възприятия, но това определено не е този случай.

#18 drahshta

drahshta

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 201 мнения

Публикувано 03 март 2007 - 14:11

;) Повечето хора, за които се сещам да са помагали ефективно на другите, първо са си разрешили собствените проблеми - преподавателка по йога при която ходих на курс, Пол Брег, Милтън Ериксън, Владимир Леви... Та ще ми се да знам, с какви проблеми се е сблъскала в живота си и как са и помогнали нейните твърдяни умения да ги разреши...

Вера Кочовска никак не ми вдъхва довери дори и на външен вид... здрав човек не изглежда по този начин. Като си я представя до свами Шивамурти, сравнението не е в нейна полза...

Също като Ванга...

А леля Ванга си беше призната... дори и само непрекъснатите спекулации около нея 10 години след като си отиде говорят нещо по въпроса. ;)

Този пост е редактиран от drahshta: 03 март 2007 - 14:15

#19 drahshta

drahshta

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 201 мнения

Публикувано 03 март 2007 - 14:45

Едно допълнение - имал съм възможност макар и за кратко да общувам с хора наистина притежаващи такива умения - както йоги, така и суфи.

Например, преди около 2 години и половина, за първи път се "сблъсках" със суфи, в лицетно на едно не съвсем крехко 23 годишно девойче :). Нямаше нужда от експрименти и проверки - беше си очевидно, че "чете" хората като на длан - а да и зададеш въпрос и тя вече ти е отговорила. И притежаваше едва ли не очевидно излъчване на сила - с такъв човек не бих тръгнал да се заяждам, дори и да не знам нищо за него. Уменията и не бяха някакъв "дар", а резултат от няколко години упорит труд под ръководството на нейният наставник. А преди да започне да развива интуицията си, пак с помощта на същия човек беше възстановила здравето си.

Нейният наставник е не по-малко интересен човек. Жена на около 30-ет и няколко години, която преди 15-20 години е била парализирана - в инвалидна количка. С много труд и усилия възвърнала здравето си и успяла да развие висшите си способности...

Или пък човек да погледне биографията на свами Шивамурти...

Впрочем, този тип хора често са удивително скромни, на техния фон с моята склонност да се самоизтъквам ми става доста неудобно... :doh: В това отношение никак не си приличат с Вера Кочовска.

#20 агни

агни

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 308 мнения

Публикувано 06 март 2007 - 10:30

[quote name='drahshta' date='3.03.2007г. в 14:45ч.' post='467316']
Едно допълнение - имал съм възможност макар и за кратко да общувам с хора наистина притежаващи такива умения - както йоги, така и суфи.

Здравей
Искам да те попитам след като си срещал такива хора (йоги, суфи),виждал ли си някой от тях да изкарва прана през устата ?
Вера Кочовска не е Йог,но го прави и го има документирано.
Не всеки трябва да е Йог за да върши такива неща,сигурен съм че ако събереш всички Йоги в БГ,те даже не са и йоги а са просто практикуващи йога,немогат да направят и едно от нещата които тя е правила.
Лично на тебе тя направила ли ти е нещо лошо,или на някои твой познат,защото всички пишат а никой не дава информация,а чудесата които е направила (въпреки че аз съм против правене на чудеса),никой не коментира.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни