Към съдържанието

Снимка
* * * * * 1 гласа

Може ли да се увеличи скоростта на интернета?

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да отговаряте в нея, но винаги можете да създадете нова ;)
18 отговора в тази тема

#1 lariskot

lariskot

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 20 мнения

Публикувано 26 февруари 2007 - 18:57

Би ли могло да се увеличи скоростта на приемания от мен интернет по някакав начин така, че скоростта дасе повиши над тази която ми се отпуска от доставчика? Благодаря много!

#2 Филипов

Филипов

kaldata маниак

• VIP Потребител
  • 2352 мнения

Публикувано 26 февруари 2007 - 18:59

Не. Но ако си платиш ще получиш повече.
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една ябълка.
Ако двамата имаме по една идея или информация и ги разменим, всеки ще има по две!
Унищожителите на българската природа

#3 dragozow

dragozow

майор

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8457 мнения

Публикувано 26 февруари 2007 - 20:20

Може,с пари само ;).Иначе каквото пусне доставчика,това е.Няма как да го заобиколиш.

#4 rgf

rgf

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 20 мнения

Публикувано 27 февруари 2007 - 10:36

Би ли могло да се увеличи скоростта на приемания от мен интернет по някакав начин така, че скоростта дасе повиши над тази която ми се отпуска от доставчика? Благодаря много!

:no-no:

Този пост е редактиран от rgf: 27 февруари 2007 - 10:37

#5 Castigado Pantockrator

Castigado Pantockrator

Почетен потребител

• Потребители
  • PipPipPipPip
  • 526 мнения

Публикувано 27 февруари 2007 - 16:11

Може с 10 - 15 % , но първо ми кажи каква ти е оперативната система. :wors:

#6 deathr0w

deathr0w

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 2 мнения

Публикувано 27 февруари 2007 - 16:57

Може?!? Може ли на мен да ми кажеш? Аз съм с Windows XP

#7 likor

likor

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 113 мнения

Публикувано 27 февруари 2007 - 23:35

Не вярвам да се увеличи но това ще ти помогне за оптимални настроики:
http://www.download3...tzcb26.exe.html

---> Конфигурирайте оптимално настройките на модемната или LAN връзката си за да получите максимална производителност при сърфиране в Интернет, играене на online игрички или download. Конфигурира Internet Explorer за по добра стабилност. По OS ще нагласи най добрите настройки MTU (Maximum Transmission Unit) и MSS (Maximum Segment Size). Защитава системата ви от SYN Flood атака и защита от ICMP redirect атака.
Likor
Публикувано изображение

#8 BoReTo

BoReTo

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 253 мнения

Публикувано 01 март 2007 - 18:47

Ами няма софтуер който да ти повиши скороста над тази,за която си плащаш :)
"Плащаш повече - получаваш повече"

#9 Castigado Pantockrator

Castigado Pantockrator

Почетен потребител

• Потребители
  • PipPipPipPip
  • 526 мнения

Публикувано 02 март 2007 - 13:16

Чак да я повиши, най-много ще ползваш максимално това, за което си плащаш. Което не е никак малко!

Много точно казано!

#10 Foka

Foka

KMeTa Ha HeTa

• Потребители
  • PipPipPipPip
  • 684 мнения

Публикувано 04 март 2007 - 22:52

Аз до колкото знам е можела с една програма с кояо използваш на потребителите твоята мрежа трафика и така теглипш по бързо,но нз как се каза програмата
http://trucksim.gzone.info/ - Форум с модове и инфо за игрите с камиони като German TruckSimulator и Euro TruckSimulator

#11 lariskot

lariskot

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 20 мнения

Публикувано 05 март 2007 - 09:10

Ами няма софтуер който да ти повиши скороста над тази,за която си плащаш :)
"Плащаш повече - получаваш повече"

Благодаря на всички които проявиха интерес! Публикувано изображение

#12 gpp

gpp

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 143 мнения

Публикувано 05 март 2007 - 12:27

Аз до колкото знам е можела с една програма с кояо използваш на потребителите твоята мрежа трафика и така теглипш по бързо,но нз как се каза програмата

Ей това наистина ще е интересно!
Обаче, как ще използваш трафика на останалите потребители ? Аз, например, не съм съгласен !
Може би имаш в предвид някои P2P програми...
Няма ли да е по-лесно да помолиш доставчика да качи това което искаш на някой от абсолютно легалните си сървъри (ако има такива ).

Този пост е редактиран от gpp: 05 март 2007 - 12:29

Публикувано изображение

#13 pemo

pemo

Почетен потребител

• Потребители
  • PipPipPipPip
  • 625 мнения

Публикувано 05 март 2007 - 20:15

Вероятно има предвид кражба на mac адрес.
Публикувано изображение
Maybe I just want to fly, I want to live I don't want to die...

#14 antei225

antei225

kaldata маниак

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1335 мнения

Публикувано 06 май 2007 - 17:49

И аз съм чувал от един колега,че имал такава програма,но не се заинтересувах-с "Дънлоуд Мастер" си тегля филмите от 2мин.50сек. до 3мин.20сек.Ако не си забравя-утре ще го питам.
-------------------------

antei225

#15 Филипов

Филипов

kaldata маниак

• VIP Потребител
  • 2352 мнения

Публикувано 07 май 2007 - 10:30

И вдигна старата тема за да напишеш че теглиш филми от локала, докато питането е за интернет?

Например моя доставчик има екстра - след 1 часа нощем отпуска повече - до 1,7 - 2 пъти повече от това което плащаш, защото каналите тогава не са натоварени.
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една ябълка.
Ако двамата имаме по една идея или информация и ги разменим, всеки ще има по две!
Унищожителите на българската природа

#16 sefdass

sefdass

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 379 мнения

Публикувано 21 май 2007 - 13:12

И вдигна старата тема за да напишеш че теглиш филми от локала, докато питането е за интернет?

Например моя доставчик има екстра - след 1 часа нощем отпуска повече - до 1,7 - 2 пъти повече от това което плащаш, защото каналите тогава не са натоварени.

Моя доставчик Networx-BG-RUse след 1 часа дава до 3 пъти повишаване на скороста ;)

#17 wild_pavlin

wild_pavlin

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 36 мнения

Публикувано 21 май 2007 - 13:18

а ако както при нас трафика в града е фрее,кака мога да тегля с по голяма връзка..........програмка.......моля,ако някои знае

#18 free

free

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 249 мнения

Публикувано 21 май 2007 - 19:16

а ако както при нас трафика в града е фрее,кака мога да тегля с по голяма връзка..........програмка.......моля,ако някои знае

Само ника ми и сиренето в капана за мишки са "free". Когато имаш някъде по трасето шейпър, то той ти определя скоростите с които ще приемаш / предаваш. Ако ще правиш локален трансфер в един сегмент от мрежата може и да достигнеш максималната за съответната мрежа скорост. Варианта с отваряне на хиляди портове с цел увеличаване на скоростта над разрешената ти въобще не е разумен вариант. Най много да останеш без мрежа, поради умишлено претоварване на съоражения. Съвсем друг е въпроса как най-добре да уплътняваш предоставения ти канал.

#19 KiriL Cox

KiriL Cox

>>> бунтар <<<

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1610 мнения

Публикувано 22 май 2007 - 03:55

Само ника ми и сиренето в капана за мишки са "free". Когато имаш някъде по трасето шейпър, то той ти определя скоростите с които ще приемаш / предаваш. Ако ще правиш локален трансфер в един сегмент от мрежата може и да достигнеш максималната за съответната мрежа скорост. Варианта с отваряне на хиляди портове с цел увеличаване на скоростта над разрешената ти въобще не е разумен вариант. Най много да останеш без мрежа, поради умишлено претоварване на съоражения. Съвсем друг е въпроса как най-добре да уплътняваш предоставения ти канал.

Е на тоя цитат му уголемете буквите достатъчно,и четете!!!... ,стига сте писали простотии... ,няма начин да стане... ,това за което плащаш-това получаваш,не вярвяйте на разни самозванци,които казват че това е възможно.
Ако евентуално нета ви е по-бавен от обещаният,единствено можете да оптимизирате настройките на вашето РС с някоя програмка,това е всичко.

Do not argue with an idiot. They will drag you down to their level, then beat you with experience.