Към съдържанието

Снимка
- - - - -

Примерни ТОП тестове за Нов Български университет

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да отговаряте в нея, но винаги можете да създадете нова ;)
6 отговора в тази тема

#1 Akasha

Akasha

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 271 мнения

Публикувано 05 август 2007 - 15:23

Здравейте искам да питам ако някой има информация от къде мога да намеря примерни Топ тестове за Нов Български освен тези в страницата им?

#2 Fifa

Fifa

Луд за връзване

• Глобални модератори
  • 8403 мнения

Публикувано 05 август 2007 - 23:11

Всяка година университета издава справочник, в който си мисля, че би трябвало да има примерни тестове.
Разходи се до НБУ и провери в книжарницата :)
Не отлагай нищо за утре, ако можеш да го отложиш за вдругиден.
Марк Твен

#3 Akasha

Akasha

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 271 мнения

Публикувано 06 август 2007 - 14:40

Всяка година университета издава справочник, в който си мисля, че би трябвало да има примерни тестове.

има само един в справочника и три в страницата други явно немогат да се намерят.

#4 Chains

Chains

Cherchez la femme

• Модератори
  • 1156 мнения

Публикувано 06 август 2007 - 14:48

Akasha, не може в книжарницата им да няма сборник с примерни тестoве. Освен този в справочника и на сайта им.
Понякога съжалявам за думите си, но никога за мълчанието си.

My Gallery / My Blog

#5 Akasha

Akasha

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 271 мнения

Публикувано 06 август 2007 - 15:01

Akasha, не може в книжарницата им да няма сборник с примерни тестoве. Освен този в справочника и на сайта им.

ок ще видя мерси много и на двама ви:)

#6 dalue

dalue

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 1 мнения

Публикувано 30 ноември 2007 - 19:53

Доколкото зная няма книжка със сборни текстове. Изпита им е общообразователен и ако си внимавал в гимназията ще се справиш с ТОП-а :wors:

#7 jimmyfisher

jimmyfisher

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 3 мнения

Публикувано 17 февруари 2008 - 20:21

Доколкото зная няма книжка със сборни текстове. Изпита им е общообразователен и ако си внимавал в гимназията ще се справиш с ТОП-а :wors:

Абсолютно си прав, за това че няма книжка, но да ви кажа честно с решаване на тестове не става. Аз кандидатсвах 2007 г. и на първия тест през февруари се явих без подготовка и изкарах 63. На следващите три сесии през април, юни и юли имах около 60, за които предварително бях решил над 60 теста. Затова че сигурния варянт е да си слушал в училище.
Успех!