Към съдържанието

Снимка
- - - - -

Търся конвертор от .mp3 към .mp4

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да отговаряте в нея, но винаги можете да създадете нова ;)
11 отговора в тази тема

#1 misho.d

misho.d

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 257 мнения

Публикувано 20 ноември 2007 - 02:12

Ако може дайте линк за конвертор от мп3 към мп4. Пробвах с няколко видео конвертора но след като кача конвертирания вече файл на плеар мп4 ми дава грешка. Къде греша??

Този пост е редактиран от misho.d: 20 ноември 2007 - 02:14

#2 Iliyan Georgiev

Iliyan Georgiev

kaldata маниак

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1430 мнения

Публикувано 20 ноември 2007 - 06:14

Ако може дайте линк за конвертор от мп3 към мп4. Пробвах с няколко видео конвертора но след като кача конвертирания вече файл на плеар мп4 ми дава грешка. Къде греша??

Виж тук.

"Всеки има демократичното право да бъде прост,но някои хора просто прекаляват."

"Нямам време да мразя хората,които ме мразят.Защото съм толкова зает да обичам хората,които ме обичат."

#3 Банков

Банков

the tea gonna chew come

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1141 мнения

Публикувано 22 ноември 2007 - 10:33

Аз не разбрах, на преара искаш да качиш музикално .mp4 или видео .mp4.Ако е музикално трябва да тръгне,независимо как си го конвертирал,ако е видео трябва да е със специална резолюция 176x144,иначе няма да тръгне.

#4 misho.d

misho.d

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 257 мнения

Публикувано 22 ноември 2007 - 13:02

Аз не разбрах, на преара искаш да качиш музикално .mp4 или видео .mp4.Ако е музикално трябва да тръгне,независимо как си го конвертирал,ако е видео трябва да е със специална резолюция 176x144,иначе няма да тръгне.

Въпроса е за музикално мп4 след като го конвертирам от мп3 с видео конв. и го кача на плеяра самата икона не е нормална като другите а остава синя и ми дава ерор немога да го отворя. Немога да намеря на нерото функция конвертор.
Ако може дайте линк за добър конвертор. :handshake: :wors: :wors: :wors:

#5 ieenso

ieenso

любопитен

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3729 мнения

Публикувано 22 ноември 2007 - 13:09

Въпроса е за музикално мп4 след като го конвертирам от мп3 с видео конв. и го кача на плеяра самата икона не е нормална като другите а остава синя и ми дава ерор немога да го отворя. Немога да намеря на нерото функция конвертор.

Пробвай със Easy CD-DA Extractor.

Успех!

#6 Банков

Банков

the tea gonna chew come

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1141 мнения

Публикувано 22 ноември 2007 - 14:53

Ако имаш Nero за записване на дискове,там си има прилична програма ,Nero wave editor.Слагаш песента вътре и после само я сейфаш във формата който ти трябва.

#7 misho.d

misho.d

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 257 мнения

Публикувано 23 ноември 2007 - 00:14

Пробвай със Easy CD-DA Extractor.

Успех!

Пробвах и с двата формата мп4 но стават по големи, но с мп3(FraunhofenMP3 Codek)-формат станаха идеално, леко пада силата на песента без да се отразява на качеството но това не е проблем. Една песен от 4,7мб става на 1,3мб
СУПЕР това ми трябваше. ;) ;) ;) :wors:

Жако че е само за 30дни Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

Този пост е редактиран от misho.d: 23 ноември 2007 - 00:54

#8 Pa4iko

Pa4iko

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 66 мнения

Публикувано 23 ноември 2007 - 00:53

foobar 2000 също има добър конвертор може с него да пробваш, програмата я е правил някъв дето едно време е направил WinAmp, http://www.foobar2000.org/ много е добра програмата

#9 misho.d

misho.d

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 257 мнения

Публикувано 23 ноември 2007 - 01:23

foobar 2000 също има добър конвертор може с него да пробваш, програмата я е правил някъв дето едно време е направил WinAmp, http://www.foobar2000.org/ много е добра програмата

Да но немога да намеря- мп4 конвертор в нея.

#10 bob4o

bob4o

БългариН

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1425 мнения

Публикувано 23 ноември 2007 - 06:10

Total Video Converter

#11 misho.d

misho.d

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 257 мнения

Публикувано 23 ноември 2007 - 10:56

[quote name='bob4o' date='23.11.2007г. в 06:10ч.' post='736702']
Total Video Converter

Да изтеглих и пробвах но плеярат ми е мп4 и пак не може да ги чете. Когато кача конвертирания вече фаил излиза със синя икона и след плей ми дава грешка. Вече незнам може самия плеяр да не ги чете. :clap: :wors: :wors:

#12 misho.d

misho.d

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 257 мнения

Публикувано 27 ноември 2007 - 23:19

Трябеа да кажа че не е нужно мп3 да се обръща в мп4 достатъчно е да се компресира и да си остане същия формат за да може да го чете всеки нормален плеяр. Това е моето мнение от личен опит. :speak: :clap: :nono: :nono:

Този пост е редактиран от misho.d: 27 ноември 2007 - 23:22