Към съдържанието

Снимка
* * * * * 1 гласа

Какво да направя за да си Отключа Късмета?

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да отговаряте в нея, но винаги можете да създадете нова ;)
49 отговора в тази тема

#1 hekyll

hekyll

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 199 мнения

Публикувано 26 ноември 2007 - 10:41

Нещо напоследък не ми върви изобщо.
Преди известно време ми казаха че някой ми е направил магия за заключване на късмета.
Някаква негативна енергия.Това е било преди три години.
Записан съм в отворена книга,не че знам какво означава.Но ми казаха че е ходено при ходжа.И такива неща.
Как се разваля такава магия.И мога ли сам да си я разваля.
Ако някой знае нека да каже,моля?
Ако една програма не може да генерира собственият си код,то тогава каква е ползата от нея?

#2 атомче

атомче

дихание

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 841 мнения

Публикувано 26 ноември 2007 - 12:23

Истинското разваляне може да стане само по силата на твоята същност. Магията може да се залепи за теб ако има към каква съвместимост да се залепи - чисто астрално. Ако ти си чист астрално - разбирай в мисли, чувства, желание и действия - малко ще е трудно да ти въздействат по подбен начин. Тази магия предизвиква енергийно-кармична свързаност и с поръчителя и с извършителя, а насочените ти действия спрямо нея и тях ще увеличат тази обвързаност. Но по силата на човешката природа не би могло така изведнъж да придобиеш подобна чистота.
Моята препоръка е да бъдеш смирен и да поискаш прошка за извършителите, защото те нямат и представа за последствията за самите тях, а после да се опиташ да забравиш въобще за всичко свързано с тази магия. Но понеже се съмнявам, че ти се нрави този вариант - другия, който в по-фино отношение ще ти навреди, но от конретната форма на въздействие вероятно ще те отскубне - да отидеш и ти на ходжа, но препоръчан от запознати.
За този си постинг се срамувам от себе си, но се извинявам донякъде с изисканата от теб помощ.

#3 hekyll

hekyll

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 199 мнения

Публикувано 26 ноември 2007 - 12:44

Аз съм християнин,не знаех че такава магия действа.Докато ми го казаха
Един такъв специалист,които иска 290 лв.За да помогне.
Не мога да дам такива пари за такова нещо.Казаха че трябва да се обърне веднага,или щяло да става по лошо.
Наистина от такъв период в нито едно от започнатите от мен начинания няма капка живот.
Все едно не мога да свърша нищо.Започна нещо и то остане само на половина свиршено.
И наи вече за жените.От такъв период нищо интересно не ми се случва....
Няма ли начин аз да го махна ,с някакъв ритуал ,или с нещо друго.?
Ако една програма не може да генерира собственият си код,то тогава каква е ползата от нея?

#4 атомче

атомче

дихание

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 841 мнения

Публикувано 26 ноември 2007 - 12:53

Приятелю, казах ти, само ти можеш да се изчистиш истински. Не мисли за това, защото го подхранваш с астрална-енергия и така го усилваш. Прости на въвлечените и изпразни от тленност душата ти. Ако искаш догми - ето, моли се, но не за предмети и качества, а само за изява на Божията воля в теб! Но не, за да се спасяваш от магия, а за да се доближаваш до Първоизвора, където всичко останало е несъстоятелно.
И нещо, което ще ти помогне за смирението - колкото и злонамерени да са тези, които искат да ти влияят, обвързаността ви е двупосочна и се дължи на отминали неградивни взаимоотношения. Ако нещо се случва в резултат, то причинителят изначален си ти и самото явление ти предоставя възможността да го преодолееш. Единственият истински начин е чрез чистота. Така и всички по-нататъшни подобни опити ще преминават през теб, без да има за какво да се задържат. Но начинът за достигането и няма нищо общо с магиите, или предпазването от тях, а мен ме е гнус да говоря за тях.
Има си и визуализационни начини за предпазване от енергийни въздействия, но няма да съм аз човекът, който ти ги обяснява и препоръчва. Дори ти препоръчвам въобще да не се занимаваш с тях.
Достатъчно казах, ако не съм ти в полза, нека някой друг наистина да ти помогне!

Този пост е редактиран от венци: 26 ноември 2007 - 13:22

#5 Вало

Вало

kaldata маниак

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1443 мнения

Публикувано 26 ноември 2007 - 13:20

Преди известно време ми казаха че някой ми е направил магия за заключване на късмета.
Записан съм в отворена книга,не че знам какво означава.Но ми казаха че е ходено при ходжа.И такива неща.

Добри пожелания.
Пожелавай на всички всичко най-добро. Включително и на хората които не харесваш.
Първоначално може да започнеш с най-близките си и постепенно да разширяваш кръга.
В крайна сметка харесването и нехаресването са само представи в главите ни.

А ако добрите пожелания се превърнат и в действия - нищо не може да достигне до теб.
Всичко се трансформира.

Каквото посяваме в градината на ума си, такива и резултати ще имаме.

Всичко е преходно. Лошия късмет също.

Този пост е редактиран от Вало: 26 ноември 2007 - 13:26

#6 hekyll

hekyll

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 199 мнения

Публикувано 26 ноември 2007 - 13:27

A някой знае ли за тази отворена книга която ползват?
Какво представлява?

Има ли изобщо такова нещо или е само измислица.
Ще се опитам да не мисля просто за това и ще продължа да си живея.
Разбрах ви.
Явно така е правилно.

#7 Вало

Вало

kaldata маниак

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1443 мнения

Публикувано 26 ноември 2007 - 13:37

Не знам за тези книги. Добрите пожелания в този смисъл затварят книгата и прекъсват връзката.
Колкото повече добри пожелания, толкова по-добре. За теб и за другите.

Всяка мисъл, дума и действие имат значение и рано или късно стигат до този за който са предназначени.
И рано или късно се връщат обратно. Причина и следствие.

Това работи като кука и обръч. Не се фокусирай върху това. Добрите пожелания към всички са начина по-който отваряш, образно казано обръча. И куките на не-добрите пожелания няма за какво да се закачат.

Разбира се мисля че е възможно да отидеш и в църква и там вероятно има някакви ритуали. Не знам. Провери.

Този пост е редактиран от Вало: 26 ноември 2007 - 13:39

#8 hekyll

hekyll

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 199 мнения

Публикувано 26 ноември 2007 - 14:09

Какво е това.?
Защо като стане въпрос за нещо такова,от сорта на Магия , или там прочие тайнство.
Непременно би трябвало да навреди.

Това работи като кука и обръч. Не се фокусирай върху това.

Защо да не се фокусирам върху това.Моля обяснете по подробно за тези неща.Защо е кръговрат.

другия, който в по-фино отношение ще ти навреди, но от конретната форма на въздействие вероятно ще те отскубне

Защо ще ми вреди ,и Астралната светлина,проекция,и прочие енергия ,не е ли измислица на някой от многото автори.
Не мога да си обясня тези неща.Забранено ли е това познание,и с какво то може да ми навреди?
Как да съм сигурен ,че ако някой ми каже ,има нещо което ти е направено.Като магия примерно.
Е найстина ,а не повод някой шарлатанин да забогатява незаконно.
Може ли да се провери?Извинявам се че незнам ,но затова реших да пусна темата и да попитам..

Този пост е редактиран от hekyll: 26 ноември 2007 - 14:14

#9 Вало

Вало

kaldata маниак

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1443 мнения

Публикувано 26 ноември 2007 - 15:46

Какво е това.?
Защо като стане въпрос за нещо такова,от сорта на Магия , или там прочие тайнство.
Непременно би трябвало да навреди.
...
Защо да не се фокусирам върху това.Моля обяснете по подробно за тези неща.Защо е кръговрат.
...

Всичко е причина и следствие. Всяко нещо, което ни се случва е следствие на собствените ни мисли думи и действия.
А всяка мисъл, дума и действие сега определя бъдещето ни.
Не виждам много полза от това човек да се фокусира върху магии, лош късмет и други такива. Каквото сеем в градината на ума си, такова и ще имаме. Цветя или плевели. Лош късмет или добри пожелания. Избор.

Истинска магия е да можем да правим нещо за другите, без да очакваме нищо в замяна.
Безусловната любов е истинска магия.

#10 neo2311

neo2311

Потребител # 127 999

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1417 мнения

Публикувано 26 ноември 2007 - 19:32

Може ли малко пояснения.Кой и кога ти е казал за въпросната магия. От преди 3 години ли не ти върви, или от кога.Можеш и сам да се справиш,с малко помощ.

#11 haidukpikaso

haidukpikaso

Душа-камбана

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 18817 мнения

Публикувано 27 ноември 2007 - 18:12

A някой знае ли за тази отворена книга която ползват?
Какво представлява?
Има ли изобщо такова нещо или е само измислица.

Не е измислица,то и мен май там са ме записали Публикувано изображение
Само ходжите ги правят тия неща-пишат заклинания срещу пари-каквото си пожелаеш-тоя да е зле-оня да умре и т.н. Публикувано изображение
Имат и годност обаче-пак колкото искаш
Това е като турската магия-гадост голяма-на мен преди години ми казаха че е правена такава на майка ми с живак-е,носела се завинаги Публикувано изображение
Да ама срещу 2000 евро могат и да ми я развалят Публикувано изображение

То Господ ще ги съди
Ако искаш да разсмееш Господ,
кажи му че си имаш планове...

Публикувано изображение

#12 neo2311

neo2311

Потребител # 127 999

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1417 мнения

Публикувано 27 ноември 2007 - 20:04

Ами първо прочетете поста на Вало ,пак и с максимално внимание.После пишете отново с подробности и детайли ,ако разбира се наистина искате помощ ,а не ми се правите на интересни. Публикувано изображение :rolleyes: :)

#13 Arsen

Arsen

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 274 мнения

Публикувано 27 ноември 2007 - 20:08

Няма да се съглася само,че това е някакво авторско право на ходжите.В България,страната на неограничените възможностти в света на свръхестественото,има всякакви шарлатани.Магове,врачки,пророци и т.н.,използват се свръх модерни инструменти,като боб,кафе,икони на християнски светий и т.н.Скоро четох статия за Кеазим ходжа,който пък се чудил,как може хората да смятат,че ходжите правели черни магий.Човека бил много сръчен с кафето,та затова защо не остави баенето и не заработи в някой бар на процент..Имаше един човечец в Стара Загора,който се самоопределяше,като маг.Разбира се,подхождаше съвсем скромно към уменията си,като едно от тях е да коригира съдбата.Не отричам магията, въпреки,че повечето от хората,които се занимават с нея са от клуба "актъорско майсторство".Hekyll,защо реши,че имаш магия?
Vivo per Lui da quando sai la prima volta noi contrata no mi ricordo come mai entrata dentro c'e restata,vivo per Lui perche mi fa vibrare forte l'anima.Lui e da tutti queli che hanno bisogno sempre accesso.

#14 hekyll

hekyll

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 199 мнения

Публикувано 28 ноември 2007 - 13:19

Става въпрос за една жена,която е с такава репутация,(занимава се с такива неща ).Преди година майка ми се беше обадила и питала за сестра ми.
Каквото беше казала се случи.
Преди 4-5 дни се обадила пак, и попитала за мене.И от там са и казали.Цитирам:
Твоето момче му е направена магия за заключен късмет.Заключен му е касмета.Някой или комшия , с буквата М.
Ходил/а при ходжа и ме записал/а в отворена книга.Магията може да се развали срещу 290 лв.
Тази магия го е стигнала и действа от 3 години.Направена е преди 3 години от въпросният човек с буквата М.
Магията се е лепнала на мене ,но действала като проводник и на цялото семейство.
Ако остане повече време без да се вземат мерки ,положението ще се усложнява.Трябвало да се прати колет с някакви неща ,да се изпълнят точно.
И тогава магията щяла да се върне с три пъти по голяма сила върху този от който е дошла.
ОПИТВАМ СЕ ДА НЕ МИСЛЯ ЗА ТОВА.Просто продължавам на пред.Но ако може да се направи нещо?
Ако някой разбира как действа тази магия,и знае повече за нея да пише.
Какво може да се направи?Освен това което казаха Вало и Венци.
Нео това е общо взето всичко с което мога да опиша ситуацията.
Сигурно се е случвало и на други хора?

Този пост е редактиран от hekyll: 28 ноември 2007 - 13:22

#15 neo2311

neo2311

Потребител # 127 999

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1417 мнения

Публикувано 28 ноември 2007 - 17:51

Става въпрос за една жена,която е с такава репутация,(занимава се с такива неща ).Преди година майка ми се беше обадила и питала за сестра ми.
Каквото беше казала се случи.
Преди 4-5 дни се обадила пак, и попитала за мене.И от там са и казали.Цитирам:
Твоето момче му е направена магия за заключен късмет.Заключен му е касмета.Някой или комшия , с буквата М.
Ходил/а при ходжа и ме записал/а в отворена книга.Магията може да се развали срещу 290 лв.
Тази магия го е стигнала и действа от 3 години.Направена е преди 3 години от въпросният човек с буквата М.
Магията се е лепнала на мене ,но действала като проводник и на цялото семейство.
Ако остане повече време без да се вземат мерки ,положението ще се усложнява.Трябвало да се прати колет с някакви неща ,да се изпълнят точно.
И тогава магията щяла да се върне с три пъти по голяма сила върху този от който е дошла.
ОПИТВАМ СЕ ДА НЕ МИСЛЯ ЗА ТОВА.Просто продължавам на пред.Но ако може да се направи нещо?
Ако някой разбира как действа тази магия,и знае повече за нея да пише.
Какво може да се направи?Освен това което казаха Вало и Венци.
Нео това е общо взето всичко с което мога да опиша ситуацията.
Сигурно се е случвало и на други хора?

Нали същата жена ви иска 290 лева. Другото което можеш да направиш е да си намериш икона на свети Киприян и сввм Марина-няма значение каква ,даже и от интернет можеш да я сканираш.Гарантирам ти ,че ще подейства.Ако искаш да си 100% защитен,потърси постовете на Тракс-в някой от тях той пишеше кои сури и аяти от Корана да прочетеш ,за да се защитиш и развалиш магия.Мисля ,че ти давам най-лесния начин.Пътищата винаги са много,довери се на интуицията си -тя ще ти каже кой е твоя път.Давам ти възможните решения за хора ,които вярват в това.Аз съм сигурен ,че магиите за които говориш са шарлатании измислени от хора които искат лесни пари.Изборът приятел ,е само твой.Внушението и самовнушението са голяма сила.Истински маг никога не се занимава с подобни глупости,това е обида за изкуството.
Така че мисля нямаш поводи за притеснение.

Този пост е редактиран от neo2311: 28 ноември 2007 - 17:52

#16 hekyll

hekyll

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 199 мнения

Публикувано 28 ноември 2007 - 19:06

Ок
Благодаря за инфото.
И все пак ако изкочи нещо за това,пишете.
Сега се чувствам по добре..(След като знам поне нещо за това.)
Ходих на църква,от доста време не бях стъпвал.Там ми обясниха всичко и какво да направя.
Мисля че се чувствам много по добре.Четът молитви на Киприан,светена вода,опяване.
Помага много ,найстина.
Значи за тези който не знаят,непременно трябва да отидят на църква.Ако имат такъв проблем.

Този пост е редактиран от hekyll: 29 ноември 2007 - 17:04

#17 mimito53

mimito53

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 207 мнения

Публикувано 31 август 2009 - 09:49

Нали същата жена ви иска 290 лева. Другото което можеш да направиш е да си намериш икона на свети Киприян и сввм Марина-няма значение каква ,даже и от интернет можеш да я сканираш.Гарантирам ти ,че ще подейства.Ако искаш да си 100% защитен,потърси постовете на Тракс-в някой от тях той пишеше кои сури и аяти от Корана да прочетеш ,за да се защитиш и развалиш магия.Мисля ,че ти давам най-лесния начин.Пътищата винаги са много,довери се на интуицията си -тя ще ти каже кой е твоя път.Давам ти възможните решения за хора ,които вярват в това.Аз съм сигурен ,че магиите за които говориш са шарлатании измислени от хора които искат лесни пари.Изборът приятел ,е само твой.Внушението и самовнушението са голяма сила.Истински маг никога не се занимава с подобни глупости,това е обида за изкуството.
Така че мисля нямаш поводи за притеснение.

Темата е много стара, но се обръщам към neo2311, ако има възможност да даде тези постове на тракс. Другата ми молба е да поясни, какво точно се прави с иконите на свети Киприян и сввм Марина. Мои близки много се интересуват от този проблем. Става въпрос за човек изпаднал в дълбока депресия на когото са казали, че причината е магиия. Състоянието му вече не позволява да пробва по-горе посочените методи, като обръщане към безусловната Любов и другите посочени, които аз лично предпочитам.

#18 brigante

brigante

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 215 мнения

Публикувано 31 август 2009 - 10:04

ключ :)

#19 mimito53

mimito53

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 207 мнения

Публикувано 31 август 2009 - 10:19

ключ :)

Смях те е , но тези неща не ми се струват много смешни.

#20 VladoH

VladoH

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 332 мнения

Публикувано 31 август 2009 - 10:53

Смях те е , но тези неща не ми се струват много смешни.

Смешни са хората, които оправдават собствената си некадърност с това, че някой им е направил черна магия :)

Чудя се дали да не се преквалифицирам на врачка, ходжа, поп или маг - изглежда е доста печелившо, а и в България има достатъчно "материал"... :-D
It has been said that something as small as the flutter of a butterfly's wing can ultimately cause a typhoon halfway around the world.
Chaos Theory