Към съдържанието

Снимка
- - - - -

Коя е фирмата представител на Порше за България?

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да отговаряте в нея, но винаги можете да създадете нова ;)
7 отговора в тази тема

#1 ShaDy-SoLdieR

ShaDy-SoLdieR

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 159 мнения

Публикувано 12 януари 2008 - 20:42

Името на темата е достатъчно ясна. :) Много ще съм благодарен,ако някой ми помогне,трябва ми спешно,а в google нищо не намерих Публикувано изображение
(\ /)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

[a.k.a]=pl4yl!f3;Vik0;Cap0 di C4pi

#2 Ken

Ken

Blade runner

• VIP Потребител
  • 13903 мнения

Публикувано 12 януари 2008 - 21:08

Името на темата е достатъчно ясна. :) Много ще съм благодарен,ако някой ми помогне,трябва ми спешно,а в google нищо не намерих Публикувано изображение

http://www.porschebulgaria.bg/
Честно, не знам как търсите в Google.

Установено е, че желаещите да подчертаят своята нетрадиционна сексуална ориентация, пишат на български с латиница. Може ли това да се счита за пропаганда на хомосексуализма ?

#3 bildera_

bildera_

Hyper Threading Team

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7965 мнения

Публикувано 12 януари 2008 - 21:52

Не съм се замислял над тоя въпрос, но сайтът достатъчно красноречиво говори, тая фирма на кого е дилър - а именно на Фолксваген и Ауди. Така, че човека с пълно право задава въпроса. И на мен ми е интересно, кой е дилъра, щото в скоро време ще сменям Форделата с Порше. И аз потърсих в интернет, кой продава Порше в България, но се отказах, защото всички следи водят към Фолксваген и Ауди. Все пак кланът Порше има дялово участие в концерна FAG ( нали така беше, че това съм го чел преди 15-20 години) И въпреки това, кой продава Порше, ако изобщо продава?

Този пост е редактиран от bildera_: 12 януари 2008 - 21:53

11591423023.png

#4 Ken

Ken

Blade runner

• VIP Потребител
  • 13903 мнения

Публикувано 12 януари 2008 - 22:06

Следващо предложение : http://porsche.bg/

Установено е, че желаещите да подчертаят своята нетрадиционна сексуална ориентация, пишат на български с латиница. Може ли това да се счита за пропаганда на хомосексуализма ?

#5 kmvasilev

kmvasilev

kaldata маниак

• VIP Потребител
  • 4592 мнения

Публикувано 12 януари 2008 - 22:49

Коя е фирмата представител на Порше за България?

По стара, вече 17 годишна практика... имената на подобни фирми и официални лица са топ-сикрет по нашата територийка, както и т.н. представители, всичко това разбира се в комплект със затъмнените прозорци и всички останали мутренски простотии Публикувано изображение

Такова е дереджето и с Панасоник, Сони и т.н. и тому подобние Публикувано изображение На Панасоник.бг в менюто относно нас се появява следната информация - цък - изчерпателна и детайлна на чист български език за тях и техния представител а страничката им за контакти е просто трепач, както казват днешните млади хора - цък
Насила хубост не става !

#6 yri

yri

Daylight Dancer

• Потребители
  • PipPipPip
  • 254 мнения

Публикувано 13 януари 2008 - 08:49

А2 ?
Публикувано изображение

Clouds appear
and bring to men
chance to the rest
from looking to the moon!

#7 Mr.InverteD

Mr.InverteD

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 261 мнения

Публикувано 13 януари 2008 - 23:03

едва ли някои знае :P

#8 Trichocephalus

Trichocephalus

просто луд

• Глобални модератори
  • 16224 мнения

Публикувано 13 януари 2008 - 23:18

Първият продажбено-сервизен комплекс на "Фолксваген" в България, собственост на официалния вносител на марката "Порше БГ", беше открит в сряда вечерта. Той се намира на бул. "Околовръстен път" No.360, между отбивките за селата Лозен и Герман. Към момента "Фолксваген" има представителства в осем града, но те са собственост на местните дилъри.

"Порше БГ", което е дъщерно дружество на базираното в Залцбург дружество "Порше холдинг", стъпи на българския пазар в средата на 2004 г., като за две години и половина увеличи продажбите пет пъти до 1493 броя в края на миналата година и удвои пазарния дял на марката. "Порше холдинг", което е 100% собственост на фамилиите Порше и Пийх, е най-големият дистрибутор на автомобилите "Порше" и "Фолксваген" в Европа, а освен това притежава дружества в сферата на финансовите услуги и недвижимите имоти.

"Порше холдинг" е основан през 1947 г. в Австрия от децата на легендарния автомобилен инженер Фердинанд Порше - неговата дъщеря Луизе Пийх и синът му Фери Порше. Тогава получихме поръчката на фамилията Порше да станем генерален вносител за Австрия.

Ние се развихме заедно с икономиката на следвоенна Австрия. През 1956 г. въведохме автомобилите "Фолксваген" на австрийския пазар и оттогава те са най-продаваната автомобилна марка в страната.

Тъй като бизнесът ни в Австрия беше и продължава да е успешен, ние решихме да продължим и в източна посока. След падането на желязната завеса видяхме огромни шансове в Източна Европа, първоначално в непосредствените ни съседи.

През 1990 г. "Фолксваген" ни упълномощи да изградим дистрибуторска мрежа в Унгария и успехите там ни убедиха да отворим представителства и в другите източноевропейски държави. Днес се нареждаме сред най-големите частни търговски дружества в Австрия и същевременно сред значимите търговци на автомобили в Австрия.

Кои марки продавате освен "Фолксваген"?

- В нашия асортимент освен спортните автомобили "Порше" са и колите от групата на концерна "Фолксваген" - "Фолксваген", "Ауди", "Сеат", "Шкода", "Бентли", също и "Ламборджини" и "Бугати". Дистрибуцията на последните две марки взехме през 2000 и 2001 г. и ги предлагаме чрез дъщерната си фирма "Иксклузив карс фертрибс" (Exclusive Cars Vertriebs GmbH) във Виена.

цитатът е от тук

Престанете да си чешете езиците !

Ken преди два дни ви даде линк за страницата на официалният вносител на марките "Ауди", "Фолксваген" и "Порше" за България!

2.18 Ако една тема бъде изчерпана или излезе по какъвто и да е начин от рамките на тези правила, по преценка на администраторите или модераторите, или по препоръка на някой потребител, може да бъде заключена. Ако се появи информация по темата, която трябва да се сподели с останалите потребители, е добре да се обръщате към администрацията на форума за съдействие по публикуването й.

Този пост е редактиран от Trichocephalus: 14 януари 2008 - 00:37

Трите най-важни правила в живота: не отивай в магазина гладен, на среща - възбуден, и не пиши статуси пиян........