Към съдържанието

Снимка
* * * * * 1 гласа

Търся помощ за сбит преразказ на "Принцът и просякът"

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да отговаряте в нея, но винаги можете да създадете нова ;)
2 отговора в тази тема

#1 krisety10

krisety10

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 10 мнения

Публикувано 20 януари 2008 - 21:30

Хора ... помагайте утре треа да иам домашно, а не съм почвала!! Публикувано изображение
Значи, трябва да напиша сбит преразказ на ||| глва - Том се среща с принца от Принцът и просякът. Трябва да е в сегашно време Публикувано изображение и да е сбитичко ... но аз нищо не мога да напиша и постоянно бъркам времената Публикувано изображение:( PLEASE HELP ME Публикувано изображение ;)

:eek: помогнете де Публикувано изображение :angry: Публикувано изображение

Този пост е редактиран от stanley56: 20 януари 2008 - 23:30

CHAD MICHAEL MURRAY <3 House of wax, Cinderella story, One tree hill ;]] {P}

#2 haidukpikaso

haidukpikaso

Душа-камбана

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 17706 мнения

Публикувано 20 януари 2008 - 23:14

Е аз мога да ти помогна-и то доста бързо-ама къде да я търся тая трета глава,не се сещам как беше срещата им а и книжката ми на село на тавана някъде
Публикувано изображение
Ако искаш да разсмееш Господ,
кажи му че си имаш планове...

Публикувано изображение

#3 марги

марги

Почетен потребител

• Потребители
  • PipPipPipPip
  • 402 мнения

Публикувано 23 януари 2008 - 21:38

Хора ... помагайте утре треа да иам домашно, а не съм почвала!! Публикувано изображение
Значи, трябва да напиша сбит преразказ на ||| глва - Том се среща с принца от Принцът и просякът. Трябва да е в сегашно време Публикувано изображение и да е сбитичко ... но аз нищо не мога да напиша и постоянно бъркам времената Публикувано изображение:) PLEASE HELP ME Публикувано изображение :)

Макар и със закъснение, но съветът ми е да седнеш и сам/а да си го направиш, защото, ако сега не се научиш да го пишеш, все ще искаш другите да ти помагат. Това е най-елементарният текст за писане. :)