Към съдържанието

Снимка
- - - - -

Езикът ми е набразден - болест ли е това?

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да отговаряте в нея, но винаги можете да създадете нова ;)
7 отговора в тази тема

#1 Фантастичен

Фантастичен

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 240 мнения

Публикувано 05 февруари 2008 - 13:15

Здравейте на 17 години съм казвам се Иван но да забравим за подробностите.Бих искал да знам от какво може да се получи някакви образувания по езика все едно езика ми е рязън с нещо ? Скоро бих отишъл на лекър но ако някой знае
как може да се излекува нека помогне ще съм му благодарен. :whist: не са авти.

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва съдържанието на самата тема. Заглавия от рода на "Помощ!", "Имам проблем" и т.н. не са желателни.

Този пост е редактиран от stanley56: 05 февруари 2008 - 14:13

Аз съм Н=1 ПРОСТО... S**m*i*i Come back here... :P

#2 Radioaktive

Radioaktive

Anti-racism

• Потребители
  • PipPipPip
  • 350 мнения

Публикувано 05 февруари 2008 - 16:23

Пробвай с УНГ, може да отидеш и на кожен (те са и по заболявания на лигавиците), или гастро-ентеролог (причината може да е от стомашно-чревния тракт).
Това може да се получи от често боледуване като малък . В няколко места го срещнах като Географски език

малко повече инфо тук съжелявам че е на англииски

Този пост е редактиран от Radioaktive: 05 февруари 2008 - 16:25

#3 Фантастичен

Фантастичен

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 240 мнения

Публикувано 09 февруари 2008 - 09:25

Пробвай с УНГ, може да отидеш и на кожен (те са и по заболявания на лигавиците), или гастро-ентеролог (причината може да е от стомашно-чревния тракт).
Това може да се получи от често боледуване като малък . В няколко места го срещнах като Географски език

малко повече инфо тук съжелявам че е на англииски

Да ама не ... моя език се оказа че не е географски просто го водят като тиб набразден език.Географски език се получава само при раждане а при мен е както ти каза от често заболяване като малък това е причината.

Благодаря.

#4 _sweet_

_sweet_

Почетен потребител

• Потребители
  • PipPipPipPip
  • 474 мнения

Публикувано 10 февруари 2008 - 22:14

Да ама не ... моя език се оказа че не е географски просто го водят като тиб набразден език.Географски език се получава само при раждане а при мен е както ти каза от често заболяване като малък това е причината.

Благодаря.

Карай си живота,кой ще ти гледа езика-това няма да ти попречи нито да се целуваш,нито да се храниш,нито да дишаш безпроблемно.Ако имаш комплекс относно набраздения език,просто не го показвай много много и никой няма да рзбере проблема ти.Не се кахъри :help:

#5 Фантастичен

Фантастичен

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 240 мнения

Публикувано 27 февруари 2008 - 13:49

Карай си живота,кой ще ти гледа езика-това няма да ти попречи нито да се целуваш,нито да се храниш,нито да дишаш безпроблемно.Ако имаш комплекс относно набраздения език,просто не го показвай много много и никой няма да рзбере проблема ти.Не се кахъри ;)

Щото не е на теб иначе да видиш как щеше да търсиш лечение Публикувано изображение

#6 desert_rose

desert_rose

Безумно влюбена в живота

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 899 мнения

Публикувано 27 февруари 2008 - 15:15

Щото не е на теб иначе да видиш как щеше да търсиш лечение Публикувано изображение

Лечение във форумите едва ли ще намериш. Ако смяташ, че проблема ти е сериозен, защо не си отишъл още на доктор? Публикувано изображение

Този пост е редактиран от desert_rose: 27 февруари 2008 - 15:15

Не бива, но ако много ти се иска, може!

#7 Фантастичен

Фантастичен

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 240 мнения

Публикувано 27 февруари 2008 - 18:01

Лечение във форумите едва ли ще намериш. Ако смяташ, че проблема ти е сериозен, защо не си отишъл още на доктор? Публикувано изображение

Бях , както по нагоре 1 от вас които ми помогнаха каза че се е образувало от децката ми възраст.Майка ми също потварди че това е причината имал съм плевмония и най ралзични грипни заболявания , доктора каза същото че това е 1 причина. А другата която е възможна не мисля че е уместно тука да я постна.

#8 Lysander

Lysander

Почетен потребител

• Потребители
  • PipPipPipPip
  • 696 мнения

Публикувано 25 април 2009 - 14:21

Попаднах на следната тема случайно но и аз имам проблеми с езика , има линии начертани някой някакъв съвет да даде ?
-Български сериали Тук