Към съдържанието

Снимка
- - - - -

Възможно ли е лечение на пърхот ?

• Моля влезте за да отговорите
31 отговора в тази тема

#1 Фантастичен

Фантастичен

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 240 мнения
  • Град:София

Публикувано 25 февруари 2008 - 17:17

Ползвал съм от скъпи по скъпи препарати като Низорал шампоан така сега нямам да изброявам , пърхота не може ми падне или ако падне то трае само 1 2 часа кажете някое лечение , лекарство или каквото и да било ще го купя само и само да се излекувам бях на доктор и ми изписа Низорал 3 месеца ползвах не 1 и така и не ми падна ?
Вие сте наред , благодаря.

Този пост е редактиран от Trichocephalus: 25 февруари 2008 - 19:11
редактирано заглавие

Аз съм Н=1 ПРОСТО... S**m*i*i Come back here... :P

#2 milka123456

milka123456

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 8 мнения
  • Град:Пазарджик

Публикувано 25 февруари 2008 - 17:41

Ползвал сам от скъпи по скъпи препарати като Низорал шампоан така сега нямам да изброявам , пърхота не може ми падне или ако падне то трае само 1 2 часа кажете някое лечение , лекарство или каквото и да било ще го купя само и само да се излекувам бях на доктор и ми изписа Низорал 3 месеца ползвах не 1 и така и не ми падна ?

Купи си низорал хапчета 1 брой се слага в 30 мл.шампоан.Вземи си бебешки шампоан 200 грама и сложи вътре стрити 6 хапчета.Подейства безотказно на всичките ми приятели.

#3 ^^ANGELSING^^

^^ANGELSING^^

Invisible Touch

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3600 мнения
  • Град:in home...
  • Интереси:Everything!

Публикувано 25 февруари 2008 - 17:50

Ползвал сам от скъпи по скъпи препарати като Низорал шампоан така сега нямам да изброявам , пърхота не може ми падне или ако падне то трае само 1 2 часа кажете някое лечение , лекарство или каквото и да било ще го купя само и само да се излекувам бях на доктор и ми изписа Низорал 3 месеца ползвах не 1 и така и не ми падна ?

Според мен си вземи нещо по-натурално като състав...Примерно нещо от този род...
И нещо важно, добре е първо да се останови какъв точно е пърхута: мазен, сух?!И от там на татък да се предприеме лечение...
Нещо важно искам да спомена, жажно е с какво се храниш това определя и здравето на кожата, скалпа и т.н.
Яж месо, а не кренвирши или пиле...Яж телешко, свинско, агнешко това са месата и риба също...
Грижата да тялото от вътре, показва състоянието на кожата и скалпа отвън...Ако е здраво и добре хранено тялото това се отразява и на външния вид на човека, на неговата кожа, коса, нокти, ако щеш и тен на тялото..
Успех и препоръка вземи си някакви хранителни добавки, като например това тук...
Подписа ми, само на лист хартия... Публикувано изображение"Това, което не ме убива, ме прави по- силен" (Ницше)

#4 Фантастичен

Фантастичен

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 240 мнения

Публикувано 25 февруари 2008 - 17:52

Купи си низорал хапчета 1 брой се слага в 30 мл.шампоан.Вземи си бебешки шампоан 200 грама и сложи вътре стрити 6 хапчета.Подейства безотказно на всичките ми приятели.

Не виждам смисъла след като съм ползвал Шампоана.

Този пост е редактиран от Magical_WaRFIedal: 25 февруари 2008 - 18:21

#5 Karko

Karko

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 249 мнения
  • Град:Филибето под тепето
  • Интереси:Разни, разнообразни и по правило - непостоянни.

Публикувано 26 февруари 2008 - 11:12

Не съм чул да се е излекувал някой от тая напаст. Ама за компании, които просперират от това - да :P
http://medicina.start.bg
Download medical e-books
Is the glass half empty or half full? Answer: The glass is full - half water, half air!

#6 Фантастичен

Фантастичен

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 240 мнения

Публикувано 29 февруари 2008 - 15:32

Не съм чул да се е излекувал някой от тая напаст. Ама за компании, които просперират от това - да :)

То май накрая така ще излезне. :inlove1:

#7 nochero

nochero

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 61 мнения

Публикувано 09 март 2008 - 02:52

Посъветвайте се с дерматолог.Пърхотът не е еднозаболяване а проява на различни.

#8 Банков

Банков

the tea gonna chew come

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1141 мнения
  • Град:МъРзЕл@нДиЯ
  • Интереси:Музика,Програми и всичко останало

Публикувано 09 март 2008 - 02:56

Аз използвам един шампоан,който не е много разпространен,препоръчка ми го една аптекарка.От тогава казах сбогом на пърхота.Името му е Keraplant,струва 10 лева.Нанася се на главата, и се оставя да стои 3 минути(тва го правиш докато си под душа),и след тва се измива главата.

#9 psycho_666

psycho_666

AMD фанатик

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3472 мнения
  • Град:Русенски университет
  • Интереси:Black metal, икономически стратегии, барабани, хардуер и софтуер, web програмиране...

Публикувано 09 март 2008 - 04:02

nizoral хапчето не помага... Хед енд шоудърс също не помага... катранлив шампоан не помага... Сега съм с някъв медицински, подари ми го една от учителките в университета - не помага... Посъветваха ме катранлив сапун - кат свърши шампоана ще пробвам и сапуна... На 22 години дъм, от доста време се опитвам да се боря с тва бялото (за пърхут говоря) и нулев успех... Това, което е подействало при другите - при мен почти няма ефект... Ако се измисли нещо - давайте го насам...

Моята конфигурация: дъно, процесор, 2 плочки рам, ссд, хдд, кутия, 3 вентилатора, кутия, захранване, топено сирене, варено пушен колбас и кисели краствички...

#10 DeadSmurf

DeadSmurf

Скоросмъртница

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1767 мнения
  • Интереси:Животни, книги, медицина, концерти.

Публикувано 10 март 2008 - 14:06

антисеборин, на виши също има един специален, за който съм чувала много добри отзиви (И от фризьорката ми).
И още един, който вече не го помна, като сетя ще го напиша...
Мир Вам. На себе си също!
Ганински блог благинки
Публикувано изображение

#11 dareto

dareto

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 260 мнения
  • Град:Пловдив

Публикувано 13 март 2008 - 00:25

Акцента във въпроса пада върху думата лечение, а не самолечение!
Ако искаш да се излекуваш от нещо трябва да ти бъде поставена точна диагноза, от специалист, а после идва и адекватно лечение. Не всеки бял .... как да го кажа снежец по раменете ти е пърхут. Може да е мноооого други неща, за това ако искаш да си помогнеш вземи истински мерки преди да е станало хронично и да ти се наложи да го мъкнеш цял живот.
Научих -
че можеш да продължиш напред
дълго, след като си решил че повече не можеш.

#12 FIGI_78

FIGI_78

kaldata приятел

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 750 мнения
  • Интереси:хубава музика от всички стилове,световна класика,филми

Публикувано 31 март 2008 - 18:37

Добре е веднъж седмично да спиш с намазана глава с олио или зехтин.На сутринта се измиваш с шампоан. Гаранттирани резултати.

#13 intrigante

intrigante

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 30 мнения
  • Интереси:всичко

Публикувано 02 април 2008 - 19:37

Пробвай със Себорал(Seboral forte).На самата опаковка има указания как и кога да го използваш.Аз съм доволна от резултатите,а не е и скъп.Дано подейства и при теб.Все пак не е лошо да се консултираш и със специалист... :)
По ударите на сърцето ми танцувай тази вечер...

#14 sosorry

sosorry

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 387 мнения
  • Град:Burgas

Публикувано 14 април 2008 - 22:00

Вземи си български шампоан.Един син на Евтерпа е май.И в комбинация със Себорал (би трябвало да е спирт) трябва да се оправиш.Къпеш се с шампоана (защото иначе трябва с домашен сапун, а не мисля е е по - приятно) и се мажеш всеки ден със спирта 2 пъти (на памуче слагаш от него и го втриваш в корените).И така 2 - 3 седмици, а после само след като се къпеш един път докато не изчезне пърхута :ph34r:
In the silence of the rain you can find the answer of every question...

#15 saentist

saentist

тиха вода, ама дълбока

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3574 мнения
  • Интереси:Разнородни и задълбочени.

Публикувано 14 април 2008 - 23:13

лятото пострижка "0" номер
да ти се изпече главата хубаво

да се затопли времето и аз ще прилагам тоя метод

350x19_1242310667_2267.pngsitelogo.png

#16 ^^ANGELSING^^

^^ANGELSING^^

Invisible Touch

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3600 мнения
  • Град:in home...
  • Интереси:Everything!

Публикувано 15 април 2008 - 00:10

лятото пострижка "0" номер
да ти се изпече главата хубаво

да се затопли времето и аз ще прилагам тоя метод

Ужас грозна картинка гологлав мъж! :P
Подписа ми, само на лист хартия... Публикувано изображение"Това, което не ме убива, ме прави по- силен" (Ницше)

#17 saentist

saentist

тиха вода, ама дълбока

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3574 мнения
  • Интереси:Разнородни и задълбочени.

Публикувано 15 април 2008 - 19:43

Лечението иска жертви ;)

350x19_1242310667_2267.pngsitelogo.png

#18 Фантастичен

Фантастичен

Редовен потребител

• Потребители
  • PipPipPip
  • 240 мнения

Публикувано 15 април 2008 - 19:47

Та... вече ми изчезва но не с низорали и някфи минерали ами с някакъв спецялен шампоан и ми казоха че след като ми изчезне пърхота да не си мисля окей всичко е до там , пърхота е заболяване при което отново се поражда а шампоана го поразява за определено време и така ... все пак това не е някакво тежко заболяване на седмица се къпя по мин 4/5 пъти

#19 hlevoust

hlevoust

анонимен работохолик

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8410 мнения
  • Град:§ 22
  • Интереси:емпирично изследване върху формите на простотията и начините на проявлението им

Публикувано 15 април 2008 - 21:00

Имах пърхут години наред и все не можех да го махна, ходих и по доктори, ама без полза, мазах се с всевъзможни боклуци, катранен сапун, какви ли не прехвалени шампоани, спиртни разтвори, Низорал...
Премахнах го за нула време с противопърхутен шампоан на Ревлон, който ми препоръчаха в една аптека във Варна преди години - свърши прекрасна работа, отдавна забравих за гадния сърбеж по главата. Сега си ползвам поддържащо Wash&Go против пърхут, но съм ОК.
You'll Never Walk Alone

#20 HyBRiD-X

HyBRiD-X

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 22 мнения

Публикувано 15 април 2008 - 21:01

Пробвай шампоана SELSUN BLUE, всъщност синьото значи вида на косата, за която е предназначен, в случая BLUE за нормална и мазна коса. Преди доста време пробвах какво ли не, уви. Добре, че приятел ме насочи към него. При миене на косата втривай добре в корените. И слагай по-малко, че страшно много се пени! След изчезването на пърхута се мия с него веднъж на 2 седмици профилактично. От поне 4-5 години го ползвам и съм хипер доволен!!! От тогава не помня да съм имал "сняг" в косата! Ефект очаквай след максимум 2 седмици. Цена, много зависи откъде го купуваш, ориентировъчно около 12 лв, опаковката е 200мл.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни