Към съдържанието

Снимка
- - - - -

Сайтове за теглене на теми за компютър

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да отговаряте в нея, но винаги можете да създадете нова ;)
2 отговора в тази тема

#1 skandi

skandi

Потребител

• Потребители
  • PipPip
  • 149 мнения

Публикувано 04 март 2008 - 17:11

Кажете някой сайт зе теглене на теми за компютър, ама по възможност да не е бъкан с вируси, на каквито напоследък попадам :rolleyes:
Някой може ли да ми помогне? :) Търсих в чичо Гуугъл, ама не намерих нищо полезно...
Публикувано изображение

#2 thedemonhunter

thedemonhunter

Bonk! Atomic Cock

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 864 мнения

Публикувано 04 март 2008 - 18:52

Да ти кажа аз с Google намирам доста сайтове, ама то темите все искат програма, за да си ги сложа, а на мен ми трябват такива дето си ги слагаш в C:\WINDOWS\Resources\Themes и си бацат... Ако искаш мога да ти дам 1-2 сайта, но темите от там както ти казах искат програма, а чувам тя ползвала доста РАМ... =/ Единият сайт е http://www.adni18.com/ , а другият Посети моят уебсайт. ;) Междодругото не мисля, че това е правилният раздел...
Intel Core 2 Duo E7400 @ 2.8Ghz
Zotac nVidia GeForce 8800GT 1GB GDDR3 256Bit
Kingston 2x2GB DDR2 Ram @ 800Mhz in Dual Mode
Hitachi 80GB + 420GB Western Digital
Point of View - Black Diamond 400W
Point of View Incognito

#3 capnemo

capnemo

Експерт

• Глобални модератори
  • 30928 мнения

Публикувано 26 юни 2008 - 13:33

Кажете някой сайт зе теглене на теми за компютър, ама по възможност да не е бъкан с вируси, на каквито напоследък попадам :)
Някой може ли да ми помогне? :) Търсих в чичо Гуугъл, ама не намерих нищо полезно...

Хадйде са споделиш с нас за коя операционна система става въпрос, защото в противен случай няма да знам къде да преместя темата (правилния раздел не е този) и просто ще замине в кошчето Публикувано изображение