Към съдържанието

Снимка
- - - - -

Кой е най-дoбрият плейър за филми?

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да отговаряте в нея, но винаги можете да създадете нова ;)
8 отговора в тази тема

#1 Docheto

Docheto

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 33 мнения

Публикувано 16 август 2005 - 11:02

Имам един стар филм, който не тръгва в BSplayer, WindowsMedia Player 10. Classic Madia Player отваря началото само, а Crystal го изкарва горе-долу до половината и спира от време на време. Ако имате нови идеи кажете! :bye:

#2 randb

randb

Believer

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1250 мнения

Публикувано 16 август 2005 - 11:08

Ти откъде знаеш,че е от плеъйра,може самият филм,щом е стар,да е повреден.Но все пак ако искаш да го гледаш единствено пълноценно може да стане с mplayer
Виж и това.
Във всеки звяр има по малко милост. В мене НЕ. Значи не съм Звяр.

#3 rainov

rainov

rainov

• Потребители
  • PipPipPipPip
  • 512 мнения

Публикувано 16 август 2005 - 11:12

Ами може да е от кодеците а не от плейъра.Аз до сега не съм имал филм който да не тръгне на BsPlayer

Този пост е редактиран от rainov: 16 август 2005 - 11:16

Gigabyte GA-EP35-DS3
C2D E8200
XFX XXX GF9600GT
4x1GB Corsair 1066Mhz

#4 tao

tao

Почетен потребител

• Потребители
  • PipPipPipPip
  • 486 мнения

Публикувано 16 август 2005 - 11:12

По принцип за мен МП10 си е най-добър за филми. Обаче някои не тръгват - тях отварям с Windows Media Player classic.
Say "NO" to anti-VIRUS software on your personal PC. Let's feel the power of the machine, for that we have spent money.

#5 Docheto

Docheto

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 33 мнения

Публикувано 16 август 2005 - 11:25

може би от филма, прави сте! Тогава минавам на план Б - кой може да тегли от find-bg.com. Предплагам, че от доставчика зависи, затова знаете ли някои доставчици, които със сигурност го позволяват...

#6 dragozow

dragozow

майор

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8457 мнения

Публикувано 16 август 2005 - 11:28

Аз ползвам Crystal player и понякога Медия плеър класик и нямам проблем въпреки че съм с много слабо PC(450 мегахерца и 256РАМ).Може самия файл да е пр....н.

#7 Wankata

Wankata

kaldata пенсионер

• Модератори
  • 2212 мнения

Публикувано 16 август 2005 - 12:39

Опитай да го отвориш с VideoLan Client, има опция да прескача грешките. Можеш да му пуснеш и GSpot, да видим какво ще намери. Тъй като обаче най-вероятно самият филм е повреден, пусни му някоя програма за поправяне на грешки - All Media Fixer, да речем... Ако пак не стане - Shift + Del...

#8 Jane Doe

Jane Doe

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 48 мнения

Публикувано 17 август 2005 - 11:42

Според мен най-добрият плейър е най-лекият, а това за мен е Media Player Classic.

#9 flychech

flychech

Почетен потребител

• Потребители
  • PipPipPipPip
  • 543 мнения

Публикувано 19 август 2005 - 11:28

Ако става въпрос за плеари аз си ползвам MV2 Player и PowerDVD,но ако става дума за гледане на филми Online Съм пас-sorry.
Колкото до идеията също съм на мнение че не е задължително приблемът да е в плеъра.Тук имат значение и кодеците и самият файл така че провери какъв точно е проблема.
I Need it in my life, I want it in my life
come put it in my life, I'm a keep it in my life!
Thug Life