Към съдържанието

Снимка
- - - - -

Как да си направя поща"@hotmail.com"?

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да отговаряте в нея, но винаги можете да създадете нова ;)
11 отговора в тази тема

#1 genatraikova

genatraikova

любопитнознателната:)

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 934 мнения

Публикувано 22 юли 2008 - 19:24

Не знам къде да си задам въпроса,ако тук не му е мястото,моля да ми бъде преместена където сметнете за добре.
Сигурно ще ми се смеете Публикувано изображение Публикувано изображение ,но на работния плот,до "моите документи","моят компютър" има "моите места в мрежата"-мисля ,че от там се прави поща"@hotmail.com",но не съм сигурна, не знам как става.Ако съм на прав път,моля ви да ми обясните как точно става и какви са предимствата и недостатъците да имаш такава поща.Благодаря предварително. ;)

Не питай за цената на мечтата - бори се, литвай, падай и умирай!...

Носи я винаги напред - в ръката, възкръсвай: ставай, искай и намирай!

#2 Ken

Ken

Blade runner

• VIP Потребител
  • 13854 мнения

Публикувано 22 юли 2008 - 19:32

Не знам къде да си задам въпроса,ако тук не му е мястото,моля да ми бъде преместена където сметнете за добре.
Сигурно ще ми се смеете Публикувано изображение Публикувано изображение ,но на работния плот,до "моите документи","моят компютър" има "моите места в мрежата"-мисля ,че от там се прави поща"@hotmail.com",но не съм сигурна, не знам как става.Ако съм на прав път,моля ви да ми обясните как точно става и какви са предимствата и недостатъците да имаш такава поща.Благодаря предварително. ;)

http://get.live.com/mail/overview

Установено е, че желаещите да подчертаят своята нетрадиционна сексуална ориентация, пишат на български с латиница. Може ли това да се счита за пропаганда на хомосексуализма ?

#3 genatraikova

genatraikova

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 934 мнения

Публикувано 22 юли 2008 - 19:50

http://get.live.com/mail/overview

Благодаря,но от линка ,който си ми дал ли се тегли или от "моите места в мрежата" се прави?А и чета нещо за заплащане,-не лицензирамн ми е "уиндоус"-а,да не стане нещо да ми се загнезди онази програма ,дето е на "майкрософт"-откриваща не лицензираните копия на "уиндоус".С две приказки-да имам или да нямам такава поща?Пак благодаря!

#4 icemans

icemans

Cool As Ice

• Потребители
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2723 мнения

Публикувано 22 юли 2008 - 20:28

Ами така като гледам от линка, просто натисни "Използвай" и си ти!!! Публикувано изображение
„Онова, което Водолеите мислят днес, светът ще го мисли след петдесет години."

#5 genatraikova

genatraikova

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 934 мнения

Публикувано 22 юли 2008 - 21:06

ок.Аз вече си направих,но не от линка,а от "моите места в мрежата",но няма ли по БГ,горе долу схващам,но нещо като "скайп "ли има там?Безплатно като скайп ли е?Имам вече регистрация.Превеждам си всичко с "гугъл-преводача",където превежда цели сайтове,дано схвана Публикувано изображение

#6 kalistu

kalistu

Новобранец

• Потребители
  • Pip
  • 43 мнения

Публикувано 23 юли 2008 - 01:09

Вече имаш точния линк с точна информация по темата -какво повече ти трябва!?!?И дори не я използуваш Публикувано изображение

#7 andrianivanov

andrianivanov

King

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 859 мнения

Публикувано 23 юли 2008 - 02:25

Регистрирай се от линка, който са ти дали в темата. За вход към пощата отваряш http://www.msn.com/ и кликаш на връзката Hotmail. Естествено с името и паролата можеш да ползваш Windows Live Messenger с, който би се улеснила в Live разширенията на Microsoft

Родината ми е там, където въпреки опасността любовта е възможна. Еманюел Арсан, "Пари мач"

#8 genatraikova

genatraikova

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 934 мнения

Публикувано 23 юли 2008 - 16:52

Вече имаш точния линк с точна информация по темата -какво повече ти трябва!?!?И дори не я използуваш Публикувано изображение

Използвах я.Всичко е наред вече.Благодаря ви за помощта.Но не мога да разбера видеоразговор както при "скайп",може ли?Или само писма?Нямам никого добавен в списъка и не мога да пробвам.

#9 andrianivanov

andrianivanov

King

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 859 мнения

Публикувано 23 юли 2008 - 16:56

Използвах я.Всичко е наред вече.Благодаря ви за помощта.Но не мога да разбера видеоразговор както при "скайп",може ли?Или само писма?Нямам никого добавен в списъка и не мога да пробвам.

Да, но ползвай Windows Live Messenger за целта

Този пост е редактиран от andrian.ivanov: 23 юли 2008 - 16:57

Родината ми е там, където въпреки опасността любовта е възможна. Еманюел Арсан, "Пари мач"

#10 genatraikova

genatraikova

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 934 мнения

Публикувано 23 юли 2008 - 16:58

Да, но ползвай Windows Live Messenger за целта

Да,благодаря.

#11 andrianivanov

andrianivanov

King

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 859 мнения

Публикувано 23 юли 2008 - 16:59

..., ако нещо не ти ясно ми пиши

#12 genatraikova

genatraikova

• Потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 934 мнения

Публикувано 23 юли 2008 - 17:03

Разбира се,благодаря отново! :whist: