Пускат Ancient Quest of Saqqarah

Най-четени

Калин Карабойчев
Калин Карабойчевhttps://www.kaldata.com/
Калин Карабойчев е управител на Kaldata.com - най-големият български IT портал. Повече от 25 години се занимава активно с разработка и популяризация на услуги в българския интернет.

Codeminion официално анонсираха новата си версия на пъзел играта Ancient Quest of Saqqarah. Особеното при нея е, че ще излезе на няколко езика – английски, немски, испански, френски, италиански и полски. По този начин заглавието става много по-достъпно до по-голяма аудитория. Тази промяна в базата на езици за Ancient Quest of Saqqarah е предвидена и изпълнена от Artifex Consultants, които се погрижиха даже и за гласовото дублиране на проекта.

Напомняме ви, че Ancient Quest of Saqqarah е класическа пъзел игра, която вече постигна голяма популярност сред гейм аудиторията. Тя съдържа над 500 нива, разположени в седем среди. Ancient Quest of Saqqarah за РС е достъпна от лятото на тази година срещу цената от $19.95.

Всичко важно от света на технологиите, директно в пощата ти.

С абонирането приемате нашите Условия и Политика за поверителност. Може да се отпишете с един клик по всяко време.


Коментирайте статията в нашите Форуми. За да научите първи най-важното, харесайте страницата ни във Facebook, и ни последвайте в Google Новини, TikTok, Telegram и Viber или изтеглете приложението на Kaldata.com за Android, iPhone, Huawei, Google Chrome, Microsoft Edge и Opera!

Предишна новина
Следваща новина

Нови ревюта

Подобни новини