IDF SF 2008: цифрова революция, InTru 3D и Intel Parallel Studio

Най-четени

Калин Карабойчев
Калин Карабойчевhttps://www.kaldata.com/
Калин Карабойчев е управител на Kaldata.com - най-големият български IT портал. Повече от 25 години се занимава активно с разработка и популяризация на услуги в българския интернет.

На форума IDF Рене Джеймс, генерален мениджър на подразделението Software and Solutions Group, представи новия знак InTru 3D, с който се представят новото поколение триизмерни анимационни филми. Той ще се използва от компаниите за реклама на създадените от студията триизмерни филми, първият от които ще бъде «Monsters vs. Aliens», а неговата премиера е планирана за 2009 година.

Джеймс е представила програмата Intel Visual Adrenaline, която отговаря на потребностите на разработчиците на съвременни триизмерни игри и е предназначена специално за поддръжка на визуалните изчисления. Програмата Visual Adrenaline предоставя ресурси за разработчици, издатели, аниматори и други специалисти, които създават игри и цифрово съдържание.

Рене Джеймс също е запознала пресата с инструменталния комплекс Intel Parallel Studio, който включва програмите Intel Parallel Advisor, Intel Parallel Composer, Intel Parallel Inspector и Intel Parallel Amplifier. Те позволяват да се намират, използват, отлагат и настройват съответно участъци от програмата за паралелно изпълнение.

Всичко важно от света на технологиите, директно в пощата ти.

С абонирането приемате нашите Условия и Политика за поверителност. Може да се отпишете с един клик по всяко време.


Коментирайте статията в нашите Форуми. За да научите първи най-важното, харесайте страницата ни във Facebook, и ни последвайте в Google Новини, TikTok, Telegram и Viber или изтеглете приложението на Kaldata.com за Android, iPhone, Huawei, Google Chrome, Microsoft Edge и Opera!

Предишна новина
Следваща новина

Нови ревюта

Подобни новини