До излизането на Total War: Warhammer 3 остава малко повече от месец и това даде повод на Sega и Creative Assembly да ни представят системните изисквания към играта. Заедно с това беше представено и поредното ново видео към това, което, както вече разбрахме ще е кулминацията в известната поредица.

Както може да разберете от самото видео, показаното по-долу има нещо общо с демони – това е поредната фракция, която ще видите в играта – Демоните на хаоса и самото превъплъщение на хаоса, Демонът принц. Предвождана от него, тази фракция може да се възползва от бойни единици от всички други армии на Хаоса, а чрез използването на системата „демонична слава“, ще може да персонализирате вашите воини и да влияете на прогреса на армията ви.

Именно персонализацията на Демона принц е голямата атракция на тази фракция. Благодарение на помощта на четирите бога на Хаоса, той може да бъде променян почти до безкрайност. Демонът принц търпи изключително дълбока къстъмизация, като може да променяте кои ли не части от тялото му, като освен външна промяна, тези изменения може да повлияят и на прогреса ви и неговите способности. Около 500 милиарда различни комбинации могат да се създадат. За това свидетелстват пред NME от Creative Assembly. Ще може също така да избирате за свой съюзник кой да е от четирите бога на Хаоса, като в зависимост от връзката, която изграждате с него, ще може да отключвате и бойни единици от съответния клас и да ги използвате в битка.

В интервю за британския NME, водещият дизайнер на Total War: Warhammer 3 Джим Уотсън обяснява, че Демонът принц е демонстрация на пълните възможности на гейм енджина на играта, особено в битка, когато става дума за визуалните изменения по него. „Това е едно наистина силно предложение, насочено към играчите и отразява далеч по-реалистично материала, от който черпим вдъхновение за този конкретен персонаж, понеже в настолния вариант няма един конкретен типаж с името Демона принц. Става дума за множество персонажи, които се различават помежду си по радикален начин и ние искахме да отразим това разнообразие“, споделя той.

По-долу може да видите и системните изисквания за играта, които бяха потвърдени тази седмица:

Minimum

  • OS: Windows 7 64-bit
  • Processor: Intel i3/Ryzen 3 series
  • Memory: 6 GB RAM
  • Graphics: Nvidia GTX 900/AMD RX 400 series | Intel Iris Xe Graphics
  • DirectX: Version 11
  • Storage: 120 GB available space
  • Additional Notes: 8GB Memory if using integrated GPU.

Recommended

  • OS: Windows 10 64-bit
  • Processor: Intel i5/Ryzen 5 series
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: Nvidia GeForce GTX 1660 Ti/AMD RX 5600-XT
  • DirectX: Version 11
  • Storage: 120 GB available space
  • Additional Notes: TBA

Total War: Warhammer 3 излиза на 17.02.2022.


Коментирайте статията в нашите Форуми. За да научите първи най-важното, харесайте страницата ни във Facebook, и ни последвайте в Telegram и Viber или изтеглете приложението на Kaldata.com за Android, iOS и Huawei!

Абонирай се
Извести ме за
guest

2 Коментара
стари
нови оценка
Отзиви
Всички коментари