Премини към съдържанието
Необходимо е да влезете във вашия профил за да видите допълнителната информация и данните за контакт с продавача

Работа на компютър от вкъщи

(0 мнения)

Работа на компютър от вкъщи

(0 мнения)

без цена

• Цена без цена
0 Въпроси
0 Отзива
166 прегледа

Описание

Доказан и проверен немски сайт, който плаща повече от всички други за харесване и публикуване на постове и лайкове, гледане на реклами и видео, плаща на 50 евро, по банков път или Paypal за повече информация на лично съобщение, ето и линк за регистрация:

https://jugl.net/registration/index?refId=386010

Вътрешната валута на сайта се нарича Jugls (Jugla) 1 Jugls = 1 eurocent, съответно 100 Jugls е 1 Euro.За всеки приятел, който се регистрира с вашата покана, ще получите 100 Jugls (1 €). На свой ред, когато приятелите ви канят приятели, ще получите 29% от печалбите им и ако те на свой ред канят приятели и т.н.

За регистрация натиснете LOG IN !!!

След като сте вече сте регистрирани в Jugl net, преминете през следните стъпки:

1. Изтеглете приложението от Google Playstore

2. Влезте в приложението.

3. Попълнете данните си във вашият профил ТАКА, КАКТО СА ПО ЛИЧНА КАРТА (на латиница)

4. Извършете някакво действие, например кликнете на реклама и получета бонуса от нея.

5. Изберете членство

6. Потвърдете телефонният си номер чрез sms.

Сайта е много добър, плащат наистина, не е от онези фалшивите сайтове, които не плащат, като се регистрирате с линка, ми пишете за да ви обясня подробно как се работи в сайта, защото аз лично нищо не разбирах, докато не ми го обясниха и ще ви пратя клипчета.

Ако имате още въпроси ме питайте.

София, София - България

Препоръчани въпроси

Няма въпроси

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Задай нов въпрос

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Други обяви от работа-от-вкъщи

• Добави ново...