Премини към съдържанието
Необходимо е да влезете във вашия профил за да видите допълнителната информация и данните за контакт с продавача

Механична клавиатура Bloody B830 - ПРОДАДЕНА ИЗВЪН ФОРУМА

(0 мнения)

Механична клавиатура Bloody B830 - ПРОДАДЕНА ИЗВЪН ФОРУМА

(0 мнения)

50.00 EUR

0 Оферти
0 Въпроси
0 Отзива
762 прегледа

Описание

Механична клавиатура Bloody B830

Клавиатурата е купувана, преди няколко месеца и е в перфектно състояние, не различима от нова. Купих два броя, за двата ми компютъра, не сега вече имам само един, а освен тези двете, имам и трета механична клавиатура, съответно клавиатурите са ми много.
Има гаранция към български магазин. Използвал съм я по-малко от месец, само и единствено за писане, което е истинско удоволствие. След като се разделих с единия си компютър, клавиатурата е прибрана и опакована във вида в който я купих.
Ето някои важни спецификации и коментар, въз основа само и единствено на лични впечатления:
Изработката е много солидна, с масивна алуминиева плача под ключовете, което създава премиум усещане за луксозна изработка. Самите ключове са механични с нова оптична технология, която прави животът им 2 пъти по-дълъг от този на стандартните, при които максималния брой кликове е 50 милиона, до като конкретно при тази клавиатура е 100 милиона. Още нещо, много важно което трябва да се отбележи, като предимство, на оптичните ключове, при тях, нежелания двоен клик, е напълно невъзможен, докато при обикновените, стандарти механични ключове, това не е изключено, случвало се е доста по-скъпи клавиатури да го правят този бъг. Самите, ключове, са сини и много отчетливо регистрират всеки клик с впечатляващо време за реакция от 0.2 мс (не видях друга клавиатура с по-късо време за реакция). Звукът от клавиатурата е силен, типичен за сините ключове. Тоест, ако целите тишина, тава не е подходящия избор, защото е шумна, но пък според много потребители, точно това е чарът на механичните клавиатури.

Друго важно качество, което трябва да се отбележи е, че клавиатурата е непромокаема, тоест, дори по невнимание да я полеете с някаква напитка, тя ще продължи да работи, без никакви последици.

Клавиатурата е кирилизирана, като това една от малкото механични клавиатури, която има български букви на нея по БДС. Всъщност, не се сещам за друга механична клавиатура която да е фабрично кирилизирана (само за справка, ако искате да кирилизирате механична клавиатура, това ще ви струва около 80 лв). Буквите няма никога да се изтрият, защото са гравирани на бутоните, а не както при обикновените, просто написани върху клавиша. Кабела е здрав с оплетка. Има 8 допълнителни клавиша с контрастен оранжев цвят (все още не разпечатани) с които можете да замените стандартните, ако ще се ползва за гейминг.

Казанлък

Препоръчани въпроси

Няма въпроси

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Задай нов въпрос

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Други обяви от периферни-устройства

• Добави ново...