Премини към съдържанието
Необходимо е да влезете във вашия профил за да видите допълнителната информация и данните за контакт с продавача

Продавам система за домашно кино Sony

(0 мнения)

Продавам система за домашно кино Sony

(0 мнения)

499.00 EUR

0 Оферти
0 Въпроси
0 Отзива
52 прегледа

Описание

Зравейте, имам тази система за домашно кино Sony на около двайсетина години, но единственото, което прави е, да събира прах вкъщи . Работи перфектно, но не се ползва. Прикачвам  снимка на номерата на моделите на отделните компоненти, ако някой има интерес или оферта за системата, да ми пише, тъй като не знам колко струва реално. Като моделите с номер SS-SR47 и SS-E 471 V са два броя тон колони, а другите компоненти са единична бройка.

София

Препоръчани въпроси

Няма въпроси

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Задай нов въпрос

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване