Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. васкооо мишкар си като стане напечено обръщаш гръб
  3. Лаптопът е излязъл с windows 10. Не се мъчи да търсиш несъществуващи драйвъри. Част от тях може и да ги намериш, но приложения софтуер за контрол на функциите може и да не го докараш.
  4. Помощ при избор на монитор

Определено гледай за IPS матрица. Времето им за реакция вече е доста прилично-в рамките на 5-6 ms.
  5. Той си е примат по рождение, ама ти внимавай. Отивам да изпапам една агнешка супичка в една закусвалня и ша рабтя аз. Лека спамерска.
  6. Речено, сторено! Добра стига друзья
  7. На Изабелата затуй ли са му пораснали? То до следобед се надявам да съм ги забравила Телефона ми твърди че навън е два градуса
  8. Тихо. Преди обед не се разказват сънища. Инак ша ти пораснат косми ф ушите.
  9. Войната в Сирия (2011-)

Мирко, колко пъти да ти казвам да четеш внимателно! В статията на медиапул няма нови факти, има лъжи и внушения!Споменава се изявление на външното министерство на Русия в което се признава за "десетки ранени" и неизвестен брой загинали.И къде е това изявление?
  10. Днес
  11. То това е публична тайна Сънувах чутовни глупости
  12. Игра: От една дума направи 5 (сезон 3)

превъзмогване право, морена, рамене, орган, време разпределение
  13. Игра: От една дума направи 5 (сезон 3)

водоснабдител делта, даденост, давност, досаден, добавен превъзмогване водоснабдител делта, даденост, давност, досаден, добавен превъзмогване
  14. Учителят Петър Дънов

Аз живея и в двата свята - Съществуват ли ангели? – За Мене, който живея едновременно и в този, и в други свят, те съществуват, защото Аз ги виждам и се разговарям с тях. Аз живея и в двата свята. Освен в тях има още много светове. Всички те се намират в Моето съзнание. Щом Аз съм в единство с Бога, всички светове са в единство с Мене. Всички те Ми говорят. Щом имам съзнание за всички светове, Бог работи в Мен. Скрит в Своята Необятност Мнозина говорят за Учителя, но какво е Учителят, не външно, а като вътрешна възможност, не знаят. Учителят е Тайна. Той не е външно явление. В един по-дълбок смисъл Той не е и вътрешно явление. Той живее външно, проявява се вътрешно, но си остава скрит в Своята Необятност. Външното и вътрешното са само Негови проявления. Учителят в този свят е едно отражение, а в същността Си Той е по-дълбок и от светлината. Кое е това, което е зад светлината? Това е въпросът, който ученикът трябва да разреши, за да се срещне със своя Учител. Част от самата Древност Ще каже някой, че Учителят е обикновен човек като другите хора. Външно Учителят е като всички: яде, спи, облича се, но какви възможности носи в Себе Си, никой не знае. Какви сили крие в Себе Си, никой не подозира. Всеки истински Учител е част от самия Бог и част от самата Древност. Той е пребродил Древността, Той е обходил световете. Учителят може да разговаря със същността на нещата. Ако Учителят се обърне към камъка, и камъкът Му проговаря. Учителят живее в света, обитава Вечността, а е скрит в Необятното. Из „В Храма на Учителя“ Том 1
  1. Зареди още активности

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.