Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Да си простим

Прости бре,ква склероз
  3. Пряк път на VBS

Нов тест направих върху друг компютър. Ситуацията е същата. Но... След това направих по-различен тест, като на същия скрипт е оказано да стартира звуков сигнал чрез wmplayer.exe Резултат: При кликане на прекия път, премигват всички икони, звуковия сигнал се просвирва, а основната настройка не се получава. Основната настройка е включване/изключване на настройки в HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Advanced
  4. Linux - обща дискусия 3

Прав си да се сърдиш и ти съчувствам. Затова трябва сериозно преосмисляне на въпросните проблеми в Linux. А другите ОС и без това не желаят да работят по техните проблеми, та може направо да ги задраскаме от дискусията.
  5. Жоре, аз съм Пламен. Не обичам да се крия. И аз просто споделих как беше при мен. Това е.
  6. Мога ли да си направя мултибуут usb хард диск?

Вече ги виждам, но пак няма такава папка.
  7. Мога ли да си направя мултибуут usb хард диск?

А „скритите“ файлове (и папки) - виждаш ли ги???
  8. Linux - обща дискусия 3

В Ментата има шамански скрипт, който лекува всичко, но не може да се пренесе на нищо друго и естествено е да се намери на среда с име на чай. А тънкия момент е, че има флатпакети от въздуха, но те не са важни, разбира се, в Убунту базирано, което пък се има със снаповете. Не на нас тия. Спирам.
  9. това е целта памперс искаш ли? съвсем евтину ве, почти без пари
  10. Мога ли да си направя мултибуут usb хард диск?

Или аз съм не виждам, или при мен няма такава папка.Прегледах го още одеве и не видях, иначе нямаше да питам.
  11. Идиотчитата II- тема за...още нещо. :)

ей гууу дей другио петък
  12. Maнго, кат го видя тва твойто ъъъъ тъй де, и ми се присира..
  13. Игра: Миш - маш (част втора)

лепенка мунилази - Л
  14. Мога ли да си направя мултибуут usb хард диск?

На USB диска в папка SSTR
  15. ЧРД на Algor/Censored!

Ще се повторя, потретя и дано до стотен път го докарам- Здраве! За останалото съм сигурна, че се грижат любимите ти хора И айде вади почерпката вече. Цял ден чакам
  16. Търся игра за 11, 12 години

Да... Благодаря за сайта има доста голям избор! Познаваме ли се?
  17. Търся игра за 11, 12 години

Радвам се да те видя отново тук, млади момко.
  18. Търся игра за 11, 12 години

Secret files: Tunguska. Да си размърдаш мозъка малко.
  19. Целта ми беше да покажа нищетата на подобни писаници. При това, няма никаква причина да бъда заподозрян в пристрастно отношение към исляма. Зададох и четири въпроса, но тя не отговори на нито един. За мен беше най-интересно да отговори на въпрос 2) от първото, което питах, т.е. "какъв е етичния критерии или норма, която ползваш, за да дадеш тази оценка?" Да. Следя темата.
  20. Мога ли да си направя мултибуут usb хард диск?

Къде се намира тази папка?Нещо май не правя както трябва.
  21. Да започнем с това, че съм на 15. Преди един месец започнах да харесвам едно момиче. Попринцип се запознавам с нови хора чрез общи приятели, обаче проблема е че с нея нямаме такива. Въпроса е как да се запозная с нея.
  22. Мога ли да си направя мултибуут usb хард диск?

На твърдия диск, където е системния дял(интегриран в boot менюто на системата) - драстично орязан, на USB 3.0 HDD, на флашка. NTFS Все се каня да прехвърля boot на втори 350MB FAT32 дял в края на диска.
  1. Зареди още активности

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.