Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Иоще една интересна карта. https://www.rbc.ru/society/21/11/2017/5a142dfa9a794738d70d7ec7?from=center_2 Най високи стойности са замерени в Букурещ Определено не ни е подминало...
  3. Ако искаш да опознаеш човека...

Римляните са казали: Във виното е истината! Най-добрия начин за опознаване е не да изядеш един килограм сол с него, а да седнете и да се напиете... тогава всички ограничения, етикеция и т.н падат и човек реагира първично.... хм, е има странични ефекти.... махмурлук и т.н. но това е един добър начин за разклащане....
  4. Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Всъщност от ГЕРБ се позовават именно и на разследвания на прокуратурата https://www.bgonair.bg/bulgaria/2017-11-22/gerb-otgovarya-na-bsp-koi-sa-zamesenite-s-narkotrafik-i-kupuvane-na-glasove
  5. За какво си мислите в момента.

Добро утро! Наскоро гледах по телевизията част от "Красавицата и звяра", та затова виждайки онзи сериал преди поста ми в мен нахлу тази асоцияция... Някак си като сериала "Дързост и красота" дето в началото и аз бях се вързал да го гледам и тука се е оформил някакъв такъв... Богат, беден и т.н. абе сериали.. Сапунки... То и тука е така.... всеки захапва с някой нещо и където и да погледнеш... хм .... из вси (болшинството) телевизии (форуми) се излъчва този сериал... Кой с колко профила, кой с какъв хейт и т.н. .... Иначе аз съм как да се изкажа... хм, ровя се из боклука и гледам дали има нещо за рециклиране или изровяне на някакви неща които богатите са захвърлели, а все още могат да се ползват... хм, как да кажа... май съм виртуален клошар... сложен трол Всеки боклук може да се рециклира и всяка буклук душа може да се изликува.... въпрос на време... https://www.youtube.com/watch?v=JuOchUOTzTI
  6. Къде ги "хваля" ?? Зададох ти толкова простички въпроси. Нямаш отговор , нали
  7. Днес
  8. Приказки за Лека Нощ

Как така ще си го доизмислиш? Ти измислици ли търсиш или искаш да научиш историята.
  9. Някой знае ли името на този български актьор? На езика ми е, дето се вика и не мога да сетя за името му. Участваше в един много як sci-fi филм, сниман в София и се надявам, че като намеря името на актьора, ще намеря и името на филма.
  10. Мъдрости от век във век .....

"Никога не е късно да имаш щастливо детство!" Том Робинз "Да се ядосваш - това означава да наказваш себе си за грешките на другите." Цицерон "Quidquid latine dictum sit, altum sapienter!" латинска поговорка
  11. @BojidarSK А ти смяташ ли, че си наясно защо си пуснал тая тема? Хем искаш да разбереш защо се е прецакала старата карта и да си купиш нова, хем се чудиш дали е уместно въобще да купуваш нова... Последно? Ако ще редиш пасеанс, въобще не ти трябва друго видео. Ама след като споменаваш заглавия като Doom, силно се съмнявам вграденото видео да те задоволи откъм производителност.
  12. windows 10 странен проблем с процесора

Ти понеже си от най-експедитивно действащите... @transcend92 15063 е предният официален релийз(1703). Актуалният е build 16299(1709). Част от натоварването може да идва от напъните на windows update да сложи fall creators update. Най-добре си спести евентуални главоболия и си изтегли актуален .iso файл с на microsoft инструмента, запиши го на флашка и преинсталирай на чисто. И ДА СИ ПРИГОТВИШ ДРАЙВЪРИТЕ! Не разчитай windows update да ти ги слага.
  13. За какво си мислите в момента.

ся стана баси скуката
  14. В долният линк 300 коня нов автомобил на цената на 15- годишен Пернишки Голф закупен от автокъща в кв. Горубляне- Дупнишка околия. Който разбира на това се спира. Имам проблем със сайта на производителя. Избира се Vehicles -->Charger. 300 коня за 28 000 USA Dollar нов от витрината на магазина. Извинявам, се че не мога да дам линк.
  15. За какво си мислите в момента.

Ето ей това е приказка. Какво ми разтягаш локуми и ми надуваш балони. Обаче се забелязва сериозно подобрение в речника ти след двата бързи бана. Явно наказанието е постигнало нужния ефект. За което поздрави на човека който ти ги сложи. Разбира си от работата. Екипа е от професионалисти все пак.
  16. Вчера
  17. За какво си мислите в момента.

Успех ти пожелавам. :)))
  18. За какво си мислите в момента.

Аз съм ти казал че ти си лесно заменима пионка и ще ти го докажа утре при първи доминикански петли. Само трябва да звънна във фирмата от която го купих.
  19. За какво си мислите в момента.

Васе, няма я последно време много тук. Днес ли беше, вчера ли..по някое време ---------- Ай, лека нощ на всички от мен :)))
  20. Помощ при закупуване на PS3

С две думи "късно си се сетил" - ps3-ките ги махнаха от магазините, евентуално на Черния Петък да изкарат някоя залежала "на промоция" . А в прецаквалника може и да можеш да намериш някоя малко ползвана, ама си е рисково - пълно с баннати и повредени конзоли закрепени да работят колкото докато се продадат.
  21. За какво си мислите в момента.

Аз съжалявам искрено за майка ти. Нямах това предвид. Но това отношение си го заслужи ти. И 1000 пъти да ме цитираш, друго освен усмивка няма да получиш :))) Не си свикнал в живота си да ти казват НЕ и с това, че парите не купуват всичко. Свиквай :))) Моето уважение не струваше пари. То е безплатно. Само едно отношение трябваше :)))
  22. Музикална игрица

вечери
  1. Зареди още активности

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.