Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Досега много неща на Asus съм ползвал, имах едно старо дъно с Core 2 duo, изкара доста години и го продадох. Старата ми карта Asus 8800GT умря след дълги години служба, съживявах я няколко пъти във фурната, но вече не работи. Ползвам лаптоп Асус G551jm, има 2 гаранционни ремонта и то по моя вина, но още си го ползвам и работи перфектно, макар и с изтекла гаранция вече - сменена термопаста, няколко дупки в корпуса под вентилатора и температурите са перфектни в сравнение с фабричните (пак си грее доста, но много по-поносимо). На нашите им бях взел преди 2 години и половина лаптоп Asus с много слаби параметри просто за интернет и той още работи без проблеми. На приятели съм поръчвал части Асус и не са имали грижи, така че мога да кажа, че и аз съм им фен А и от сервизното им обслужване съм много доволен също - работих в Технополис над 5 години на рекламации и знам кое какво е....
  3. Относно торент клиент.

Или тоя , който мислех го нямаше за опера . При мен го има на линукс https://addons.opera.com/en-gb/extensions/details/scriptsafe-2/
  4. Честно казано GTX770 намерих само две в OLX.. има малко повече GTX 9++ карти или аз не знам къде да търся втора ръка Наборе и аз натам клоня пък и ASUS е предпочитаната от мен марка
  5. Аз бих взел Asus Strix - уж е по-добро охлаждането, ползвам Asus Strix GTX 970 и съм доволен, в IDLE режим вентилаторите не работят (може да си ги настроиш), а и на Asus boost-а е повече - някой друг кадър отгоре евентуално. MSI не ги знам как са, иначе реално няма особени разлики.
  6. Ето двете карти на които съм се спрял явно сте пропуснали този пост... Чистата 1050 я пропускам и бих казал, че не съм голям фен на втората ръка, но 2х2 гига рам ще трябва да е втора ръка защото такава няма къде да намеря нова
  7. подбран метъл за ценители

Айде за лека ви нощ от мен.
  8. Генерал Румен Радев - новият президент на България

Както и се очакваше, натиснали са ги от САЩ. https://www.24chasa.bg/novini/article/6456519 Обаче да си знаят, няма да мине номера! Самолети 2-употреба няма да купуваме!
  9. Относно торент клиент.

https://addons.mozilla.org/en-GB/firefox/addon/noscript/
  10. Побоят станал в "Люлин" - 4, срещу общежитията нещо тая новина издиша!къде там има общежития?има дом за сираци,но той е в блока на районното управление!
  11. За какво си мислите в момента.

Те, хората, заради такива българи като нашио Доктор, са направили хотели на аерогарите. Ама човек първо чете и се запознава със ситуацията, а после запазва хотели.
  12. Болест ли е ревността?

Когато си Гладен и Жаден отиваш и търсиш храна и вода ! Когато си в Изобилие и сит и удовлетворен ще търсиш ли "храна и вода" ? Така аналогично е и във Взаимоотношенията . Търси се , защото не Достига . Не покрива НУждите , Потребностите , Копнежите . Тази Празнота отвътре Пари ... Иска Запълване ... Затова се търси .. Кое колко е "крайно " и за кого и защо - не се наемам да обсъждам защото не ми се обсъждат Относителности .. Щях да ти напиша още за "движението и Промяната " , но нямам време повече.
  13. подбран метъл за ценители

И тука стана като в Америка. Разликата е, че в щатите няма висшисти покрай контейнерите.
  14. Днес
  15. Утре като дойдат техниците ще се разбере какво е спряло нета та аз тази сутрин го платих егати тъпата работа . съседа до мен има аз нямам
  16. подбран метъл за ценители

айде лека от мене с Ричи Самбора-когато слепец плаче!оригинала всички знаят на кой е! преди години се чудех как е възможно в америка да има бездомни,сега като погледна през прозореца, навън, около контейнерите за смет е пълно с такива!тука стана като в америка!
  17. Циганин или ром ? Новини свързани с интеграцията и още нещо

Роми нападнаха и пребиха с нечувана жестокост дете в София burgasinfo.com Роми нападнаха и пребиха с нечувана жестокост дете в София
  18. Предлагам Zalam Z1 нормална кутия за твоята конфигурация. https://megamag.bg/180897/zalman-kutiya-case-atx-z1-usb3-0
  19. подбран метъл за ценители

Много банално, но перфектно....
  20. не сме спецове- имаме прост сайт Но се появи изглеждащ лесен за специалисти проблем имаме страница, включваща акординг - списък от обекти като - акординги, (отварянето им дава още информация. ) прим. така: заглавие ( заглавието на страницата) обект1 -(акординг1) обект2 - (акординг2) обект3 - (акординг3) .......... махнал съм Enable Accordion Margin/Space, и Enable Accordion Radius но разстоянието между тях (затворени) пак е голямо почти така акординг1 акординг2 акординг3 и всички не се събират на един екран . трябва скрол А в темата няма меню за промяна на въздуха над и под всеки акординг Е,. има за намаляване на шрифта.Но не ми се иска да го постигна така! може би трябва някакъв скрипт накрая в акординга или някакъв код в страницата която води към него? твърде голямо е и разстоянието между заглавието и първия акординг! някой знае ли как да се направи това изглеждащо просто нещо? как?
  21. За какво си мислите в момента.

Въобще не е розово ! В събота сутринта в 6:50 ми е полетът до Атина.До тук добре, отивам до Сф., оставям си колата на паркинга на летището и се мятам на Райънуеър.В 8 :10 съм в атина Лесно, бързо и просто.И то тук насетне чета из нета точно как ще се придвижвам из атина и какво ще правя.Там ще си купя карта за целия транспорт за три дни ( туристическата излиза най-изгодно - 22 Е, като в цената са включени две пътувания ( от и до ) летището, които иначе са на цена 6 Е всяко.Там ще конгресувам каквото ще конгресувам, ще спя в хотелче , близо ( на 13 минути според Гугъл мапс) до площад Синтагма, ще се разхождам каквото ще се разхождам и всичко ще е наред до понеделник сутринта, когато трябва да се връщам - полетът ми до Сф. отлита от атина в 8:35 , като вратите се затварят в 7:50.Тоест - около 6 часа сутринта трябва да съм вътре, в летището, баси.И ето от тук започват въпросите и досега съм си скубал космите подмишницата ( лявата) - от летището до самата Атина имам избор между метро/автобус/електричка.Със всяко едно от тях пътуването е с различна продължителност, но средно е около 70 минути от центъра до там.За да стигна от Синтагма до летището в 6 часа трябва да се кача на който и да е от тези транспорти най-късно в 5 часа сутринта.А най-ранния скоростен автобус тръва в 5:40 и то в графика им пише summer time ...... Вариант е да спя на летището, ама тогава - за какво си платих втората мощувка в хотела ?!Интересно пътешествие ми се заформя и определено започвам да съжалявам за решението си да се качвам на самолет - можеше да запаля тойтката и си джиткам там без да се притеснявам за графици и обществен транспорт.Ама от друга страна с колата си е убийствен път от 12 часа, а така сега, легнал с лаптопа в скута и четящ статии, разписания, цени, спирки и правяйки план на пътешествието си донякъде се чувствам като твоя милост, когато си плануваш разните твои пътувания, не ли ? P.s Честита Нова 5778 -ма година на другарят Profruit ! Да му донесе само радост , другото той сам ще си постигне . P.p.s - навън продължава да вали . Algor само да не е затворил джама ! Утре ще му се стъжни положението
  1. Зареди още активности

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.