Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. За какво си мислите в момента....

Че и питаш... Аз да се осъзная??
  3. За какво си мислите в момента....

Аз и високомерност?!?Джони осъзнай се бе мамин-на никого не съм се подиграл че е беден или подобно.Та в какво се изразява високото ми мерене?
  4. За какво си мислите в момента....

Екскурзиите не, високомерността да.
  5. За какво си мислите в момента....

Да,и? В здравето ли ти бърка мамин?
  6. Вчера
  7. За какво си мислите в момента....

Ти май много се обясняваш на какви екскурзии си ходил!!!
  8. За какво си мислите в момента....

Тва ти ли го измисли
  9. За какво си мислите в момента....

Ами като гледам яде пуканки,друго ко правиш?
  10. За какво си мислите в момента....

Спирта зад клавиатурата кво праи
  11. За какво си мислите в момента....

Кой ти е крив?Пътувай си какво се обясняваш къде,как и с какво? А познай де.Или си мислиш че всички са като теб,м?
  12. Понякога и това се получава. Но не защото съм искал да ги обидя - "непознаеането" често предизвиква и неразбиране. И следва обиждане. Ако визираш, че отговорих на въпроса, преди твоя - писали сме едновременно Но понякога, отговарям на по няколко въпроса.
  13. За какво си мислите в момента....

Браво. Аз пътувам от село до градО с междуградскийо автобусО.
  14. Ще си позволя да продължа предишният си коментар. До Мерцедес мече имаше Мерцедес 116 или Мерцедес 126. Не си спомням снимките, но не искам и да гадая. На снимките се виждаше механизмът на преработка от 4 врати в две врати. В други теми имаше реставрирани и в движение Варшава. С доста снимки за навъртяни по- спомен около 10 000 км. за година. За Варшавата части в момента в производство няма. Ще е в движение докато нещо се счупи или износи. В Руското списание DeAugustini издавано от издателство Burda Русия в специални броя отделени на различни марки коли дават двигателя на Варшава 4 цил. 50 коня. Същият като на ГАЗ Победа М----- Румънските Джипове Текезесарки, Руските джипове текезесарки, Ниса, Жук и др. Официално е ДВГ проек и конструиран от Форд. В Autodata на Бълг. език дават всички модели Варшава - 70 коня. Отказах се да търся данни. Гледах в Autodata на Бълг. език за ВАЗ-2107 Лада и като видях четири различни двигателя се отказах. Въобще ги не познавам. За Соц. Автомобилите като Москвич408- 412 си стояха, като паметници по- улиците на селата. И да са ги подкарвали, то са ги връщали само чрез бутане от няколко човека. Странно ми се вижда да купиш изгнил и да почнеш реставрация. Москвич 403, Москвич 407, Москвич 410 - същия на външен вид, като 403 или 407 с допълнителни хромови лайсни от страни - експортно изпълнение за Гърция. На това в русия го наричат Унификация. Такъв модел в приличен вид и състояние е над 15 000 лв. и нагоре. Има търсене. В по- захабен вид над 5 000 - 6 000лв. Има търсене. Разположение на клапаните - олеле. Дигне 60 км. и с маслото в двигателя става чудо. Прегряват. Селско мнение, е твърдението, че ламарините и калниците им били произведени от войнишки каски и садържали калай, който капел при нагряване с оксижен. Калаят е скъп метал, много мек и се окислява. В Електрониката и Електротехниката се използва тинол - сплав от 40 % калай и 60 % олово. Досега не съм видял снаряд, гиза или войнишка каска произведена от калай или от сплав съдържаща калай. Селско мнение е и твърдението, че са тунингонвани ламарини и същият двигател на Москвич 401. Москвич 401 е същият на външен вид като Опел Кадет 1938 год. и е произведен от същата поточна линия, коята според украйнеца Виктор Суворов - Снегун преди да работи в Германия, като втора употреба е работила първоначално в САЩ. Попаднах и на един много дълъг коментар от мъж 1978 набор Кюстендил. Елексирът на коментарът му беше Дизелов 240 123 за 1200лв. закупен от Пловдивско. Като видях снимки от освежаването с ремонтиране на Мерцедес 123 240 D и вътрешният му заграден двор с има - няма четири американски гаражни клетки в дворът му и част от къщата му. Точно на обратното на предсавянето си в текста. За Полска кола собствена разработка е Sirena с 3 цилиндъра. Предполагам в производство без изменение от около 1946 год. до около след 1980 год. Не съм сигурен дали е с водно или въздушно охлаждане. С две врати е. Комбинацията автомобил стоял в гараж и малко каран е твърде лоша. Според моето мнение е годно само за скрап - Метални отпадъци за вторични суровини. Има документални- научно популярни и игрални филми и трите по- принцип събрани заедно, където се купуват такива коли и взимат голяма печалба. Но това са артисти с предварително заучени реплики, който твърдят за голям риск в предаванията си от тип шоу - бизнес. Забравих да допълня. Английските марки коли не ги познавам. Европейските марки коли също не ги познавам. За американските марки коли само съм чувал, че прегряват и от радиаторът им излиза видимо пара.
  15. една защо отговаряш избирателно
  16. LXDE/Lubuntu - разлики/прилики

В Лубунту 16.04.3 не е добре да се маха lubuntu-default-settings, ако ще се ползва като Лубунту, де. Той е пакета дето крепи сесията. Ако се инсталира прясно, не трябва да се обновява директо, а трябва първо да се инсталират pavucontrol pulseaudio indicator-sound-gtk2 (може и pulseaudio-module-bluetooth) и вече после - пълно обновяване.
  17. Коя поща? Ако говориш за пощенската кутия в блока - почти. Електроните пощи (към момента са 6 + още 5-6 места за получаване на съобщения) не, не ги проверявам всеки ден. Напоследък не очаквам никакви писма. Колко електронни пощи ползваш?
  18. За какво си мислите в момента....

У реала дали е така... Мхмм
  19. там се изпращат работните ми файлове - много ясно че я проверявам и е постоянно включена обиждаш ли хора, които не познаваш лично
  20. За какво си мислите в момента....

Виж сега-аз псувамдиректно,буквално и вулгарно(такава ми е природата)...ама теб пък кога?!?! Толкова ли успя да измислиш? ЕсКурзия на снимка за теб,нали знаеш
  21. За какво си мислите в момента....

Разбира се, след всяко алкохолизиране ти е една невероятна ескуРзия до тоалетната
  22. За какво си мислите в момента....

Ок. За да е ясно и за да си спокоен - казвам: "Ти не си псувал никого. Директно, буквално, вулгарно."
  23. Асоциации /продължение/

Вальо Топлото
  24. За какво си мислите в момента....

Боби аз на екскурзии си ходя сам когато си пожелая,ама ти...добре че е Нешънъл Джиографик та да видиш страни
  25. Най-после го оправих. Съвсем случайно, докато търсех драйвери ми излезе няква реклама на програма driver talent. Никога до сега не бях разчитал на подобни програми и не бях ползвал, но реших да пробвам. Пуснах я, сканира и откри, че липсва драйвера за видеото. Свали го и го инсталира. Дойде си и панела на intel hd и Aero. МНОГО СЪМ ДОВОЛЕН!!! Пет дни ме мъчи тоя лаптоп. Първо, докато буутна флашката куп драми и четене. После пък дискът беше GPT, докато го форматирам в MBR пак ровене и четене, но вече всичко е наред. Благодаря на всички, които писаха.
  26. За какво си мислите в момента....

Натегай на спирта и накрая ше те заведат на ескуРзия Събирай за папагалите да имат за спирт и хапчета, че кои други ше ти подражават освен ако не са от специализираните заведения, като тебе и компания
  1. Зареди още активности

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.