Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. За какво си мислите в момента.

Нали знаеш че за мен не е важно ти какво мислиш за мен, а аз какво мисля за теб.
  3. За какво си мислите в момента.

В списъка ми за уважение стоиш по-долу от кучето ми, така че знаеш ли колко ми пука какво те обижда и колко те е срам? И със всяко следващо мнение пропадаш все по-надолу. На това разчиташ, нали...Че вечно ще си "недосегаем"...Това е само заблуда!
  4. За какво си мислите в момента.

Какво че ? Че ще запалиш пасата ли ?
  5. За какво си мислите в момента.

Недей ми фамилиарничи, че...
  6. За какво си мислите в момента.

И пари ти дават обаче ти си железен! Браво. Мъж с характер. Хайде да не ме сравняваш с тоя клошар де се хвали че жена му го издържа и той цоца от цоцианите. За мен е срам. Така че без да се обиждаме инженере.
  7. За какво си мислите в момента.

Все ми е едно, знаеш ли. Между теб и Белгиеца няма разлика, освен че Белгиеца е по-симпатичен и забавен.
  8. За какво си мислите в момента.

Не са предвидени прекъсвания на електрозахранването за повече от 8 часа докато се прави профилактика на мрежата. А аз с моето потребление и слънчевите панели 3.5kW мисля че ми е достатъчно. За през нощта 4 акумулатора за нет и осветление са ми пред достатъчни. Е в такива ситуации и кога няма слънце съм леко прецакан ама ще преживея някак си и без генератор. И защо не ? Или ти така си ги нареждаш нещата. Моето сърце е като на Икарус, винаги има място за още един.
  9. За какво си мислите в момента.

Но ти в нея - не. Защото акумулаторът ще свърши бързо. ТИ ли ще ми кажеш бе? Кой си ти, господин Никой може би? Такива като теб си мислят, че в тоя живот могат да имат всичко и всички работят за тях, че всичко могат да си купят. И това без да работят и имайки високомерно отношение над всички останали, с по-малки възможности например... Вече съм се подигравал с такива. Искат пари да ми дават, но отношението им не струва. Блокирал съм ги в телефона, така че директно да им затваря, когато се опитат да наберат моя. Стиропорена ти е главата. Това е пенополистирен.
  10. Отношенията между САЩ и Русия

Ще видим, но ако се случи, това е много сериозно. От информацията по-долу излиза, че американците си го отзовават: Щом няма останали... Със сигурност не става дума за десетки или стотици хиляди, да не говорим за милиони. Аз познавам лично българин работил в Ирак по времето на Саддам и има много хубави спомени, добре уредена и заможна държава за онези години. Просто мащабите на американците са различни. Те са склонни да премахнат всеки управник, който не се съобразява с националните интереси, разбирайте ТЕХНИТЕ такива. Просто се чудя тези посланици какви хора са? Може би като във филма The Good Shepherd, ако сте го гледали? Да работиш против интересите на народите, които са те приели...
  11. Генерал Румен Радев - новият президент на България

Има някой бавно загряващ . Добре казвам ти го в прав текст .Твоето мнение дали ще купуваме или не можеш да си го завреш знаеш къде. Това ще е въпрос на големите играчи и шляпчовци като теб там нямат думата.
  12. За какво си мислите в момента.

Коя е тази тема ? За езика ли ме дърпаш? Да не ме докладваш пак някъде за спам ? Та кажи коя е темата инженере ? Хайде всеки да отговаря за себе си. Вие инж. Питонски какво сте направили в този ви живот ? Май нищо още, нали ? Ади до тогава да си мълчиш викам , а. Че ставаш нахален. Ти от къде знаеш как се държи моята ? Да не би да е мръднала че и знаеш лимита ? Кога ти направиш нещо и ни го представиш тогава аз ще ти обясня как се прави и хората как го правят а до тогава ще мълчиш че нито диплома сме видели нито твое изделие. Ако изключим ония макет от стириопор де форума падна от смях. С мобифона и голямата батерия ли ? Да ми надува главата ли ? Чаровен съм ве Питоне. Как не го разбра до сега? Инак как ще си обясниш че съм идол на толкова тинейджерки ? А ти като си много начетен защо никоя не се излъга до сега да се огледа в теб ? То само да ни обясняваш колко си интелигентен не е май достатъчно да завъртиш главата на жена и да е лудо влюбена в теб.
  13. За какво си мислите в момента.

Нещо се объркА..70кг....
  14. За какво си мислите в момента.

Той къде се изгуби наистина ? Последно бяхме в добри отношения ама и той искаше да ме бие по едно време като Питона. Но той наистина имаше данни за тая работа за разлика от 55 килограмовото питоче де ако кацне в Доминиканска по време на ураган и трябва да си сложи няколко павета по джобовите или да се завърже за някой ел стълб за да не го отнесе вятъра на някъде към Маями.
  15. За какво си мислите в момента.

Ти трябва да се ограмотиш сериозно. Май нещо другата тема ти загорча и реши да се правиш пак на интересен. То има хора, които прадядовците им са направили къщи, в които бетон и стомана е нямало и се държат по-добре от твойта. А че там са по-бедни и от църковни мишки е ясно на всички. Иначе никой нямаше да се впечатлява от мръсен сеат с пробити носачи. Защото си се стиснал да си купиш генератор. ----------------------- ---------------------- Честита независимост на България!
  16. подбран метъл за ценители

Сега е на някое по-добро място.Лека му пръст.
  17. Днес
  18. За какво си мислите в момента.

Така ли прозвуча ? При мен щети няма за твое разочарование. Само чакам да ми пуснат тока. В момента съм на аварийно през инверсора. До всичко което се е докоснал инж. Ганев си остава непокътнато за бъдещите поколения. А инак споделям за да се ограмотиш малко как е и извън бургаски окръг. Че всеки и тук си има проблеми и никой не бере доларите от палмите както ти си мислел.
  19. За какво си мислите в момента.

И трябва да ти съчувстваме ли, какво? Миналата година поради снега..по 2 метра преспи цяла седмица не можах да изляза от мястото, където бях и яденето ми беше 3 дни питки и каквото има останало, понеже доставки на храна нямаше. И ток нямаше или прекъсваше. Ама никой не ти е виновен, че си отишъл там, където е първа спирка за ураганите.
  20. подбран метъл за ценители

Сега отново съм тъжна...и няма как да е иначе...на тази дата в 4 часа си отиде завинаги Човекът на когото дължа живота си и любовта към тази музика...с която съм закърмена и винаги е била част от живота ми...въпреки мъчителните спомени...Татко за теб
  21. Болест ли е ревността?

Ти пак не разбираш какво пишеш - дори собствените си думи. Въобще стоиш в главата си и просто там си живееш, там си говориш, там си играеш на живот. Погледни какво беше написала и какво съм коментирал - ЕМОЦИОНАЛЕН КОМФОРТ... за това ставаше въпрос. Емоционален комфорт ползваш, защото света на емоционалното е твоят най-близък свят. А в него основният принцип е невъзможност за КОМФОРТ, защото са силно изменчиви неговите опорни зависимости. Отгоре на всичкото са твърде прости като принцип - силните емоции и състояния, се формират от амплитуди спрямо "нулата". Но която и да е посоката на отклонението, не е възможно да не доведе реципрочно до "другата му крайност". Следователно - няма как да се очаква при всичката тази предпоставка и база, да е налице принципа за компенсациите - те имат и емоционалн прояви и следствия, но имат и други аспекти - като винаги всички от тях касаят несъзнателните ни психични полета. Последствие си караш с някакви обяснения за "относителности" и за принципа "дефицит и компенсации" от типа "гладен съм - търся храна". Не съм гладен - не ми е потребно да я търся... А това са мноооого различни посоки, процеси и явления. В емоционалния свят не е адекватен принципа на компенсирането - едната амплитуда не компенсира другата - те са просто взаимозависими и взаимоопределяеми една на друга. Значението им е, че са от свят, от който всички идваме. От етап, през който всички е нужно да минем. Кога, как, дали - е въпрос на конкретика - някои минават по-бавно, други - не толкова. Нито е състезание, нито е нужно да е, но умението да си дадеш ясна сметка за личното си положение, етаж, състояние - спрямо по-голямата картина, е отрезвяващ и е първата бледа стъпка към зрелостта към самоосъзнаването. Това са елементаризми, но дори два поредни твои собствени коментара нямат смислова връзка помежду си и си "скачат от цвят на цвят' като пчеличката мая... Въпроса е, че ти не разбираш че имаш "празнини" и несвързаности и си караш вечната рецитация - с малките букви в началото на изреченията, главни букви на понятията, големите междуредия... сякаш си пушила изсушената листна маса на едно индийско растение и димът му "пише вместо теб"... Съвсем характерния ти стил се сменя честичко, с по-подредена проза в която имаш далеч по-смислени положения отколкото в писането на "гласа на ДНК-то"... По-смислени - защото там поне е налице някаква форма на последователност и свързаност. И че си сменяш състоянията и същата тази смяна ти отваря "процепи" в когницията и заради смяната на състоянията се сменят нагласите и заради същото се губят връзките и нишките. В два поредни коментара си написала две напълно различни положения, а във втория си с идеята че обясняваш първия си. Не е грешно ако за да се присетиш за какво става въпрос, просто прочетеш собствените си думи - да опиташ да се свържеш... Това не се отнася само до писането в една или друга тема - в някои темички от лично естество доста си :свързана" и последователна - особено когато става въпрос за вечните игри на флирт и забивки, толкова характерни за "самките и самците" при всички животински видове. Танците на "такава музика" те кефят защото се усещаш в свои води, в достатъчна степен на контрол и познаване. По принцип - самците са лесни и за разпознаване, и за предвидимост на сигналите и реакциите си... спрямо самката. Това си е самата естественост и природата го е написала. Но природата не е написала да те научи да мислиш. Да мислиш - вече не е до полови игри и до полови принадлежности - това вече е до лична работа и осъзнаване, опит и вникване, дисциплина и самовъзпитаването й... и още много други неща. Природата стига само до точката в която "мисленето и висшата когниция е в състояние да поеме "щафетата" и да поведе към "следващият етаж"... Природата никъде не е написала "продължението" - дори не е и ДНК-то. Природата не го е написала... защото това вече "не е нейна работа" - тя стига до лимит и единственото, което й е възможно - е да "предпостави продължението"... Само като предпоставка и нужда от "техническо време"... за да се развие, за да се натрупа нужното, за да се стигне до самата идея за "вътрешно свързване и обединение". Както и възможността то да се реализира... Като това също не става с "природата", нито с ДНК-то... ========== Ревнуването не е болест. Приема се за проблем, тогава, когато нещо отвътре нарасне като потенциал, и заради сложни вътрешни несъзнателни механизми започне да подтиска останалите психични процеси. Проявлението на това е фиксация, мания и обсесиране - целия свят се фиксира в тясната им кутия и субекта се гърчи сред собствено-създадения си ад. Ето това вече е "болест". В допълнение на това - БОЛЕСТ е и защото през случването на ревнуването, при фиксацията и обсесията, негативизма, който се поражда от болезнените изживявания, се устремява към "дразнителя", който се асоциира като обект на дразненето... В стремежа си да се съхрани човешката психика реагира или агресивно, или автоподтискащо (понякога и двете едновременно)... Обсесиите не са само от ревнуване, а от всичко, което е въможно да "фиксира". Всеки въпрос може да доведе до обсесия - това го поражда вътре-то на самия човек. Изживява го чак след като много друго вече е "станало" - изживяванията са само крайната фаза на проявеност. Не е възможно да се "реши даден въпрос" докато не се стигне до неговия корен. От друга страна - адекватната стратегия е - да се побутне и отработи "корена". Това веднага повлиява на 'цялата пясъчна кула" над него... и постепенно падат елементите на доминото...
  22. Проблем с рутер DLink DIR 605l

Тази настройка я бях сложил на Always,положението беше същото.Пак ще я сменя и ще видя как ще се държи.Незнам колко е стар модела,аз го имам от почти 3 години.Като цяло съм доволен,като изключим този проблем.Преди този имах TP Link , въобще не бях доволен ,а накрая изгоря.
  23. подбран метъл за ценители

А бе у тъмното може някой да го обърка с .... Алф Малко баладки за приспиване....
  24. подбран метъл за ценители

Том Круз Нещо по-хард За вас мажоретките
  1. Зареди още активности

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.