Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Самсунг или Ксиоми да избера ?

Да, разликата не е от небето до земята в камерите, че да си заслужава. Имах РН4. Не, че ме интересува кой какво ползва, но със сегашните цени на РН4 за 3/32 в Технополис не вярвам сусук чудо да направят, че да предложат нещо по-добро за 300 лв. Изкъртените и орязани J серии, които са с прекалено слаби процесори ли? Не знам вие как си ползвате телефоните, обаче аз не познавам човек със Самсунг на над две години. Имах флагман на Xiaomi и мога да кажа, че е много по-бърз и оптимизиран от всичко, което съм имал досега, като в това число включвам Samsung S8 и XZ PREMIUM, с който съм в момента.
  3. Проблем с компютъра

Преди ако не запаля печкакта в която и част на деня да е нямаше бърз интернет. Колкото и да чаках без да е топла стаята не тръгваше бързия интернет. От 12 години ползвам домашен компютър и такова нещо не бях виждал.
  4. Обсъждане на Истанбулската конвенция

Интересно, защо Борисов търпи Цветанов? Да не би Цветанов да разполага с някакъв компромат?
  5. Шум на видео карта

Пробва ли ръчно да увеличиш оборотите на вентилатора, дал съм ти идеи как става? От него ли е последно или не не разбрах?
  6. Пробвай да намалиш резолюция/качество. Освен да вземеш много карти памет и да ги сменяш, или някой голям външен диск (или няколко), не виждам други варианти да се качи такова количество информация.
  7. Коя мацка? /финал/

Брей, не знаех че имало класация. Ще питам за по- сигурно. А ти научи ли някой нов номер, или си продължаваме със селските? п.п. Подхода на Илейн, все повече се доближава до този на Серго.
  8. намерих спирателния кран на главния водомер и уредих достъп до него без да излизам от офиса мисля да си купя едно такова да си имам https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=8414
  9. GTX 1050Ti е най-оптималното за твоята машина. Вече го казахме, няма смисъл да се повтаря. На твое място щях да грабна още тогава офертата с нископрофилната от линка горе, ама свършен факт. Няма я вече налична. Какво като е нископрофилна, нима чипа вътре е по-различен ? Това, че ще шуми повече заради малкия охладител също би го преглътнал за 100 левчета по-малко.
  10. Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Да, американците никога не са си падали по комунизъм, но сега пазят пребоядисани комунисти, защото слушкат и им помагат да прокарат интересите си. А "Народен съд", може да бъде преименуван в "Съд Народен".
  11. Втори хард-диск чрез Caddy

Това каква е паролата няма никакво значение. По принцип се маха, като дадеш на смяна на парола - първо иска да вкараш текущата парола, после като излезе за нова парола просто натисни enter без да въвеждаш нищо, най-вероятно 2 пъти ще те пита за това и по този начин ще махнеш паролата. Това го направи и за двете - user и administrator и ще се махнат паролите. То би трябвало да си го пише отстрани, ама едва ли си го чел.
  12. Ако 5-6 години не си влизал в ABV пощата е много вероятно да са ти затрили адреса. Ако никой друг не го е регистрирал, ще можеш да си го регистрираш наново и да си възстановиш паролата на FB. Този вариант пробва ли го?
  13. Процесора е напълно достатъчен за игри, възможно е в някои от много тежките - примерно Assassins creed origins, Rise of the tomb raider или подобни, които ползват повече от 4 ядра, да има леки микро-насичания или спад на кадри до около 30, но няма да е голям проблем. Реално за fullhd резолюция за всяка игра е достатъчна и GT 1030 - ще може да играе на Low/medium с 30+ кадъра без проблеми. А относно 1050TI - с нея ще може да си изкара 40+ кадъра на medium/high. В youtube има много ревюта и тестове на тези карти с различни процесори и компоненти, може да ги разгледаш и да си прецениш. Относно процесора - вариант е да продадеш твоя за около 250 лв. и да вземеш втора употреба I7 за твоя сокет - вървят малко под 400 лв., ако се разтърсиш може да попаднеш и на по-добра оферта. По-нататък ако се нормализират цените или решиш да вземеш нещо по-добро винаги може да продадеш старите компоненти. То е ясно, че няма как да си на печалба от продажбите, но поне ще си върнеш част от инвестицията. Вариант е и да търсиш GTX 970 на старо и евентуално с гаранция - намират се оферти за около 350-400 лв.
  14. Обсъждане на Истанбулската конвенция

Ето един пример за гнусна пропаганда, изградена изцяло върху псевдо-проучвания и целяща гей-организациите да влязат в училищата с помощта на Истанбулската конвенция. В училищата се отправят най-много хомофобски заплахи, сочи доклад
  15. Може да проверите и дали телевизорът Ви е с последен фърмуеър: ЦЪК
  16. Мнение за два процесора

Еми не знам и на мен това ми стана странно иначе има и други с i5 2400 и i5 2500 за по 250-260-300лева ама тоя па 200
  17. Канонизиране на детеубиец за светец

Всъщност вече един път преди години българската църква отказва канонизирането на Левски за светец точно заради това убийство което е извършил, търсете в гугъл! Снощи слушам бтв-новините че започнала пак процедура да го гласят за светец ще видим до къде ще го докарат и този път. Самият левски се е чувствал доста зле от долната си постъпка и съвестта не му е давала мира за стореното, изповядвал се е на трима различни свещеници за деянието което е сторил. Аз нямам нищо против да си го тачите за национален герой но не бъдете овце. Да не забравяме че и Ботев е застрелян от собствените си четници.
  18. Не, не съм написал такова нещо. И отново молба - писането САМО с главни букви в интернет пространството не се толерира - значението е на викане/крещене. Моля, не пиши с включен Caps Lock! В сайта на abv има процедура за възстановяване на забравена парола. Пробва ли я?
  19. Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Народният съд е запазена комунистическа марка, но комунистите вече никога няма да са на власт в качестото им на комунисти, поради простата причина че те сега са най-богатите капиталисти. Няма да тръгнат самите себе си да се лишават от откраднатите държавни пари я. Значи Народният съд е безвъзвратно останал в историята. Трябва да измислиш някакъв друг вид съд за сегашните разграбващи държавата политици. Но как ще успееш, след като САЩ ги пазят, понеже са големи послушковци ? Сега хамериканците командват в България, пък те никога не са си падали по комунизъм.
  20. Проблем с компютъра

Да не са ти монтирали накой скрит датчик с дистанционно отчитане, който да мери температурата и да забавя връзката, когато градусите са малко Следил ли си в колко часа примерно палиш печката и дали всеки ден е различно - да не би до определен час нещо да е имало проблем и затова да е била бавна връзката, а след това да се е оправяла скоростта?
  21. Канонизиране на детеубиец за светец

Свободата, за която Той си е дал живота се е изродила в слободия!
  22. Днес
  23. ДОБРЕ ДЕ ИСКАШ ДА КАЖЕШ ЧЕ НЕМОЖЕ ДА СЕ ОПРАВИ ФЕИЗБУКА
  24. Обсъждане на Истанбулската конвенция

родил се е хитлер в българия но осъществява геноцида си тайно с една голяма газова камера наречена град София с 2 милиона коли лъжейки народа за капитализъм и демократизъм и ако някой шукне и каже колите ви се взимат в полза на държавата и се продават по азия ще се пръкнат всякакви нпота за правата на човека гледах една шматна по телевизията от женски пол била свикнала с колата и не би се качила в градския транспорт тя може и на ракета да свикне да се вози ама няма кой да и шибне 2 шамара.
  25. Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Нови милиони ще потънат в оградата на границата без обществена поръчка Нагли крадци Народен съд за такива!
  26. Обсъждане на Истанбулската конвенция

Това да си психично болен до такава степен, че да се подлагаш на отрязване на генитали достойнство ли е някакво ? Или може би перверзиите като содомия и садизъм са достойни деяния ? След като ти се иска всеки родил се дефектен да го броим за достоен, що тогава едни психично болни са в лудницата, а други психично болни на свобада на шарени паради ? Личности като Хитлер и Салин достойни ли са ? Щото викаш че всички били достойни. Ражда се сега едно копие на Хитлер в България и ти искаш да ни задължиш да го уважаме и му даваме трибуна да си пропагандира неговите идеи, така ли ? Просто защото джендърската конвенция му е дала дипломатически имунитет. Ти си от тези само 16% които се опитват да защитават насилственото прокарване за ратификация тази содомистка исенбулска конвенция. Малцинство си !
  1. Зареди още активности

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.