Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. За какво си мислите в момента.

Аз каквото съм, само аз си знам. И не е нужно всеки да разбира. За разлика от повечето тук, аз не съм просто един профил, които се напъва по всяка тема. Ти си прекалено невеж, за да разбереш казаното от мен.
  3. Странно поведение на компютъра

Най-вероятно му е дошло времето на видеото, огледай нещо за повредени кондензатори, направи му и профилактика с основно почистване на олаждането, смазване на вентилаторите и смяна на термопаста, в краен случай го дай в някой сервиз за диагностика, но най-добре се оглеждай за ново.
  4. За какво си мислите в момента.

Ти от кога стана литературен критик? Ако не си разбрал, половината от нещата не започват в лирична форма, а като разхвърляни мисли. Аз не подбирам думичките, за да са засукани, а за да разкажа история. Повечето хора правят обратното. Променят историята според думите. А не думите според историята.
  5. че аз там живея къде ти е акъла
  6. За какво си мислите в момента.

Аз казах. Кой да ти каже. Имаш още да учиш, да учиш за тези неща. То е както с рисуването. Просто трябва да имаш муза. Не да седнеш и да наредиш поредните глупости. Това не е рап песен. Това е изкуство. Това са чувства. Има цял раздел. Отиваш и виждаш как стават нещата.
  7. За какво си мислите в момента.

Не ми се удава, мисля..... Каза кой?
  8. Време за губене

Нищо не казвай. Чети приказката за Пепеляшка. Мина 12 и каляската се превърна в тиква.
  9. За какво си мислите в момента.

Не можеш да пишеш стихове. Не ти се отдава. Меко казано сложно е за човек без характер. Не ти се получава. И ми бе смешно, да. Самото заглавие звучеше смешно в главата ми. Точка.
  10. PC за видео обработка, FHD, premiere?!

Средна работа е този процесор....виж тук: http://www.guru3d.com/articles-pages/amd-a10-7860k-godavari-apu-review,12.html По-добре някой i5/i7/xeon 2-3-4 серия втора употреба + бюджетно видео - какъв ти е бюджета не си казал? Също и FX 8 ядрен процесор ще е по-добре, но там ти трябва добро дъно и най-вече много добро охлаждане и читаво захранване, особено ако клокваш, че са си печки и отиват 200+ вата само процесора без клокване.
  11. За какво си мислите в момента.

А аз мога да напиша нещо от сърце и ти няма да пропуснеш да се изредиш? Ето ти още едно поздравчи...
  12. Не съм обичал май-май. Любовта е заблуда. На марс би ли отишъл/ла?
  13. За какво си мислите в момента.

Не съм те докладвал. Не бъди параноичен. С мен не можеш да се подиграваш. По-добре и не се опитвай.
  14. За какво си мислите в момента.

Така е. Микровълните от компютрите ми препекоха мозъка. Ама надали. Аз исках да те черпя песен, ама ти ми казваш да внимавам. Ще ме биеш. Не се класираш. Да си случайно Микрософт сетифиед админ?
  15. За какво си мислите в момента.

Аз съм на synthwave/outrun
  16. За какво си мислите в момента.

Нищо не ти е направил. Помниш ли като пуснах едни стихове какво направи? Защо и аз малко да не се побъзикам? Или може да се бъзикаш ти, аз не мога? Какви доклади, портаджия. Кака няма да те аресва после!
  17. За какво си мислите в момента.

'Айде и този профил да ти отиде, че заприличваш на алекс и ванко. На млади години ти мръдна мозъка.
  18. За какво си мислите в момента.

Да, ти си лубюфчията с ангелите... Ангели има само в отвъдното. Оооо, ааа..ангел небесен...
  19. За какво си мислите в момента.

Внимавай. Не ми е до глупости.
  20. За смисъла на живота...

Пак й забихте нож в гърба. Разказахте й играта в тоя форум ве..
  21. За какво си мислите в момента.

@Agamirion - Материализирай се.
  22. Мисълта с която се събудихте тази сутрин

Кога отлетя това време. Кога. (:
  1. Зареди още активности

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.