Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Мнения и отзиви за Nokia 5

Не гледа ли в последните теми какви има?
  3. Пробвай с друг филм за предпочитане 400,500мб за бързо сваляне, грешката е някъде при теб внимателно чети докато го направиш това е начина за твоя телевизор.
  4. Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

е защо да не го купи, и ти си купуваш неща
  5. Мнения и отзиви за Nokia 5

Здрасти имам телефона от лятото доволен съм батерията при моето ползване държи 2 дена работи прилично камерите биват, за игри става но загрява зависи какви естествено, но за тези пари от 250лв втора ръка до към 350лв нов е отличен дизайна и той е отличен изчистен направен от парче алуминий здрав Nokia номер 1 !
  6. Да, смених го с UTF8, натиснах SAVE. Но файлът се записа не с разширение txt, а с разширение srt, не знам защо.
  7. ContextBerry 2.0

Winaero tweaker-а например го ползвам да настроя накуп няколко неща - спиране на Defendеr и иконата му в трея; автиматична смяна на фокуса на прозорец, за конфигуриране на забавянето на мишката, за конфигурирането на паметта за услугите,... Другото, което ми харесва в него е, че не е нужно да помниш къде в дървото на програмата е даена настройка - пишеш в търсачката на инструмента и се появява нужната настройка.
  8. Всичко за Linux Mint - проблеми, мнения, въпроси (обединена)

В по-раните версии на LM, когато вместо бутона за гасене на компютъра избереш горния "Излизане от системата" наистина се появяваше някакъв екран. Там имаше user & pass полета, но горе в ъгъла броеше от 9 до 1 надолу. Ако не пипаш нищо се логваш автоматично. Ако пробваш с юзер и парола, опираш до греда. Сега в 18.3 този екран е един такъв черен със сини точки на квадрати от по 1 см. Но в 18.2 и 18.3 вече за да се логнеш си иска твоя си юзер и парола.
  9. Обсъждане на Истанбулската конвенция

Не мога да разбера защо подхващаш дежурното папагалстване на неолиберализма? Всеки, който не им играе по свирката веднага става фашист и нацист. Тия призраци от преди две поколения и лов на вещици, до кога ще ги дъвчем? Ясно е кой има изгода и то пряка, че и финансова, постоянно да дъвче и тъпче на едно място тази тематика и да насажда някакъв вариант на бялата вина, на съвременна Европа. Но нещата нямаше да са толкова гротески, ако този някой нямаше цяла греда в окото. Колкото до словаците - едно голямо браво. Линкът с репортажа, който си цитирал е много поучителен. Показва, че и там е имало същите казуси и същите манипулации от НПО-тата, както и тук. И там не са се вързали на заглавието и евтините манипулации и веднага са видяли педерастката и педофилската следа и там църквата е изразила отговорна позиция. Наш Цар Тиква може да се поучи от словашкият си колега, как да изиграе ситуацията. Нали все другите гледа, все каквото му кажат, това ще е. Ето как се прави в Европа и то истинската Европа, все още незаразена от самоунищожителен неолиберализъм.
  10. ContextBerry 2.0

Въпроса с ъпдейта е решен - извлякъл си го и го прилагаме на практика с едно кликване.
  11. QR приложение на Нокиа 5

Ако не си инсталирал подобно приложение, може да имаш някой вирус/шпионин, който да буди телефона и да активира камерата. Направи си factory reset и тествай как ще е, без да инсталираш нищо. В краен случай - сервиз.
  12. Вегетарианец или не?

Офф, пак тръшкане и драматизиране. Ами ТОЧНО ТАКА се гледат сукалчета. Ако са в природата правят дупка и там, в калта, под дъжда, под арията на виещи вуци сучат. Една жена, човек при това, като роди, също не хуква по магазините, ами лежи на 2 квадратни метра, наречени легло, и храни бебето си.
  13. Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Е то това е проблема на много хора.. че забравиха как червените се дъниха в пъти повече от ББ. А после изненадани се чудят... абе зашо ББ и гЕРБ печелят за трети път ?? Плюенето по ББ е все пак добър индикатор според мен. Идеално управление няма и не може да има. Проблема е когато някои толквоа се самозабравят, толква впрегнат цензура, служби и власт, че никакво мнение не може д асе чуе . Каквито са примерите в "идеологизирането " при някои режими с 90% доверие в народа.
  14. Смени ли ги на UTF-8 и натисна ли SAVE ? Смени ли .txt с srt. Baжнo: Aĸo opигинaлният .ѕrt фaйл ce нaмиpa в cъщaтa пaпĸa, щe тpябвa пo-нaпpeд дa гo изтpиeтe. Инaчe щe излeзe нaдпиc, чe нe мoжe в тaзи пaпĸa дa имaтe двa фaйлa oт eдин и cъщ тип и c eднaĸвo имe.
  15. Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

За Гинка , която е на път да купи ЧЕЗ и някои конспиративни теории ... гербалъците що мълчат кат посрани? Статия и още една и още .... само три на пръв преглед.
  16. Здравейте,някой от тук има ли го този телефон и ако да - може ли да сподели мнения,отзиви за него бързо ли работи,хубава камера ли има,става ли за игри ?
  17. QR приложение на Нокиа 5

Ами, точно това е, че не мога да дам информация за QR- не го намирам това приложение на тела си. Просто в определени моменти Нокиата си самовключва камерата, без някой да го пипа, както вече казах, и в горната част на екрана се появява лента, която ме пренасочва към QR. Ако последвам известието и не изляза, телефонът прави снимка на идиотското ми изражение, надвесено над екрана в стремеж да проумее защо, по дяволите, се включва това. С LED-овете, явно, няма как да се сдобия, защото не ми се занимава с руут. Топ контактите е раздел в списъка с обаждания, който ти сортира онези контакти от указателя, с които най-често разговаряш. Това е списък на предпочитаните един вид. Системата те подпомага да имаш бърз достъп до най-често използваните връзки. Вместо да ровиш в указателя, където редът е азбучен, влизаш в предпочитаните. Кофтито при тази Нокиа е, че интерфейсът е направо стряскащ. Имената на абонатите са поместени в огромни квадрати. В момента имам 6 такива предпочитани и целият ми екран е вече запълнен. Когато списъкът нарасне, ще има да си скролвам надолу-нагоре. Мога да направя снимка на екрана, но все пак става дума за лични данни. Предполагам, че няма как да променя изгледа. Вариант е да намаля шрифта и размера на изображенията като цяло в телефона, но настоящият ме устройва, с изключение на гигантските квадрати в "Предпочитани". Да, за интернета- да. Досега ползвах единствено Wi-Fi, когато и където го има, без да си играя на включ-изключ (просто си стоеше винаги включен и го ползвах, когато имаше връзка, без това да се отразяваше на разхода на батерия). С този телефон съм вече на договор, който е с някакви ограничени мегабайти, което ме устройва. Незащитени връзки почти винаги има и рядко страдам от липса на достъп до интернет. Това го разбрах- включвам Wi-Fi, където го има, и го изключвам, когато го няма, за да включа мобилния.
  18. Благодаря, PigManu. Аз още отначало бях уеднаквил имената на двата файла, но това не помогна. После, съгласно линка, който ми дадохте, презаписах файла на субтитрите с Notepad, но тогава при пускане на филма изобщо няма субтитри, а в менюто за настройка бутонът "субтитри" стана неактивен.
  19. Кое наричаш "фейк нюз" ?? Събитието проведено ли е ? - проведено е. Салюти дадени ли са, дадени са. Политическата отговорност за армията носи военния министър. Който е Каракачанов. Можем да добавим и президента Радев ако искаш Даже руския посланник с нескрито задоволство казва.. "очевидно има и други, освен руснаите, които почитат нашата армия" Така че няма грам "фейк нюз" . Разбира се, очаквам на 6 май нашето посолство в Москва да отбележи деня на нашата армия по подобен начин, а Шойгу да отправи празничен салют .
  20. Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

ами то някои виждат само че чашата е наполовина пълна с въздух - и им се иска цялата да е пълна с нищо ако Корни гръмне магистралите и ти смали заплатата - добра ли ще е според теб, а и всеки може да направи някакав блог и да напише каквото иска А и знаеш ли от кога има нет. в света и кога дойде в Бг и колко бе месечната такса преди и сега и има ли разлика в скоростите преди и сега
  21. Обсъждане на Истанбулската конвенция

Извинявам се на теб и моят стар приятел Дартерминал, че се намесвам,но ето според мен къде е акцента тук. Да речем продаваш фъстъци в твоя магазин.Не можеш да откажеш да ги продаваш на някого, защото е гей.Ако,той не те занимава и натрапва ориентацията си, докато си купува фъстъци, а поведението му е като на всеки друг клиент - липсва каквото и да е основание ти да му отказваш обслужване.Той не е дошъл за хомоизява, че да му отказваш.Есенциално въпроса може да се представи така: Мрази греха, а не грешника.Той също е човек.
  22. Вицове - част 5

Министърът на образованието изнася реч пред новоприети студенти. - Обиколил съм земното кълбо и никъде не съм видял по-добра образователна система от българската! Възмутени възгласи от залата: - Какво кълбо!? Земята е плоска!
  23. Всичко за Linux Mint - проблеми, мнения, въпроси (обединена)

Дайте идея как да направя руута на дървото на сдкарта поставена в телефон да е достъпна за писане? Поддиректориите са достъпни руута не.
  24. Войната в Сирия (2011-)

25. ContextBerry 2.0

Кой?
  1. Зареди още активности

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.