Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Вицове - част 5

Яко
  3. Идиотчитата II- тема за...още нещо. :)

Wъй недей...
  4. Windows 10 Впечатления и проблеми (2)

Тази версия не е ли вече извън поддръжка от майкрософт............или ти точно затова я слагаш,за да не получаваш ъпдейти и ъпгрейди?
  5. Идиотчитата II- тема за...още нещо. :)

Да не те е ритнал кон в ченето ?
  6. Идиотчитата II- тема за...още нещо. :)

И на теб да ти избият единия зъб, ще палиш от раз...
  7. Идиотчитата II- тема за...още нещо. :)

Ти палиш чакмак. От един зъб.
  8. Черен петък - намаления и впечатления

Ето моят опит тази година от черняи петък. Ставам сутринта да изпратя големия син на училище. Влизам в емаг, виждам, че Huawei P10lite е на цена 500 лв. На други места го намерих най-евтино за 510 лв. От около 2 месеца следя цената на телефона и на всякъде е 540+ лв. Поръчах. В 12 на обяд пак сядам пред компютъра да проверя какво се предлага. Гледам, че същия телефон вече се предлага за 420 лв. Отмених първата поръчка(става само с натискането на един бутон) и поръчах отново телефона за 420 лв. Пак в емаг - памперси за по 50 ст бройката(88 броя за 44 лв в кутия). Жената каза, че били скъпи. Отивам в кауфланд - същите памперси по 61 ст бройката. В друг магазин ги намерих за 54 ст бройакта и купих от там. Вечерта, в емаг, същите памперси(по-голям пакет) бяха пуснати за 40 ст бройката. Направих поръчка. Бях го писал по назада в темата - не се интересувам колко процента или колко лева е обявеното намаление(някои магазини пишат процент, други левове). Като си харесам нещо се опитвам да го намеря възможно най-евтино, но и от сигурно място. Търговецът ако иска и 200% намаление да сложи, ако цената не ми харесва няма да ме спечели като клиент. Също така съм купувал продукти на по-висока цена от най-ниската намерена, защото съм нямал доверие на онзи с най-ниската цена.
  9. Време за губене

Имам едно предложение към теб. В по-горното мнение използвах някои сложни думички, които едва ли си разбрал. Отвори тълковния речник. Само някоя буква да не те удари почелото :)))
  10. Windows 10 Впечатления и проблеми (2)

Здравейте! Използвам Windows 10 LTSB, изтеглен от сайта на Microsoft (от Microsoft Evaluation Center). Това е Evaluation copy, тоест може да се използва 90 дни и след това започва да се изключва на всеки час. Много съм доволна, но има един проблем - не знам как да го активирам за постоянно или поне да направя така, че да не се изключва като му мине срока. Няма как да си купя лиценз защото лицензи за LTSB се продават само на фирми, а на мен ми трябва едно копие за моя компютър...ако се продаваше щях да си купя, но така са решили Microsoft и затова прибягвам до "други" методи. Стандартните активатори не работят при това издание, а аз искам точно LTSB защото е по-изчистен и съответно по-лек и бърз. Някой може ли да помогне?
  11. Идиотчитата II- тема за...още нещо. :)

Не оставиха си допее песничката детето: огурцы, помидоры вот такие мы обжоры
  12. Значи да си поръчам който е в по горния пост https://www.speedcomputers.biz/adapter-DVI-D-kam-VGA-black-18293/ https://erabg.com/produktov-katalog/6902-adapter-converter-dvi-d-to-vga.html И има ли разлика между двата или само е в цената
  13. Идиотчитата II- тема за...още нещо. :)

Оооо, я по-спокойно!
  14. Време за губене

Кога ще пропишеш на испански ? Почти еднакво звучи и там ама друго си е на езика на де Сервантес. Твоя човек се появи. Брата закрилник от навлеци по малката му сестра.
  15. Идиотчитата II- тема за...още нещо. :)

Пак ли се оплетохте в страстна прегръдка двамцата? Обърнете внимание на Ралева, че тамън я е поотпуснала депресията. Всеки форум трябва да си има и поне един депресар, който да страда изтънчено и трагично, за да има цвят.
  16. Време за губене

Добро утро! Не знаеш ли, че този форум е известен с интелектуалната си комуникация и екзистенциалните търсения? :))))
  17. Здравейте! Имам проблем с лаптопа. Не мога да отворя нито една интернет страница, скайп не се вписва, а интернет имам. Не съм сигурна дали темата е за тук, но мисля, че проблема е в лаптопа, а не друг, защото в момента ползвам интернета през таблета и проблем няма. Моля, за помощ! Благодаря!
  18. Нито звук нито картина ще имаш, той даже няма да влезе в картата. Трябва ти активен преходник - всеки от трите изхода на картата можеш да го направиш на VGA със съответния адаптер HDMI към VGA, DisplayPort към VGA или DVI-D към VGA.
  19. Отношенията между САЩ и Русия

Тоя е пълен галфон, а приказките му са точно нищоприказване. Сам си показа нас*ания дирник с репликата за дебилите. SB са ЦРУ. А Касперски Лаб имат достатъчно разследвания на руски кибероперации. Бях ти дал линк назад. Всичко си пише. Изнасят информация за кибератаки на руски шпиони, публикуват хеш суми на инструментите, с което те стават вече непотребни, как проникват в мрежите на жертвите си. Всичко. Така че...
  20. Идиотчитата II- тема за...още нещо. :)

Ясно забравих че си съвсем один. Питонски сейфна снимката набържи ама те домързя да направиш скриин шот,ха ха. Доказателства и компромати!!! Това ако са ти доказателствата и компроматите за никъде не си. Нещо много активен стана в тази тема Има ли някаква причина или нова муза в живота ти ?
  21. Време за губене

Браво! Много стойностен разговор
  1. Зареди още активности

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.