Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. Не съм обичал май-май. Любовта е заблуда. На марс би ли отишъл/ла?
  3. За какво си мислите в момента.

Не съм те докладвал. Не бъди параноичен. С мен не можеш да се подиграваш. По-добре и не се опитвай.
  4. За какво си мислите в момента.

Така е. Микровълните от компютрите ми препекоха мозъка. Ама надали. Аз исках да те черпя песен, ама ти ми казваш да внимавам. Ще ме биеш. Не се класираш. Да си случайно Микрософт сетифиед админ?
  5. За какво си мислите в момента.

Аз съм на synthwave/outrun
  6. За какво си мислите в момента.

Нищо не ти е направил. Помниш ли като пуснах едни стихове какво направи? Защо и аз малко да не се побъзикам? Или може да се бъзикаш ти, аз не мога? Какви доклади, портаджия. Кака няма да те аресва после!
  7. За какво си мислите в момента.

'Айде и този профил да ти отиде, че заприличваш на алекс и ванко. На млади години ти мръдна мозъка.
  8. За какво си мислите в момента.

Да, ти си лубюфчията с ангелите... Ангели има само в отвъдното. Оооо, ааа..ангел небесен...
  9. За какво си мислите в момента.

Внимавай. Не ми е до глупости.
  10. За смисъла на живота...

Пак й забихте нож в гърба. Разказахте й играта в тоя форум ве..
  11. За какво си мислите в момента.

@Agamirion - Материализирай се.
  12. Мисълта с която се събудихте тази сутрин

Кога отлетя това време. Кога. (:
  13. Ястия с месо и месни продукти

Телешки стек с винено-лучено ароматно масло Продукти: Телешки стека (според броя на гладните) 150 г краве масло 130 г шалот или лук 1 скилидка чесън 100-150 мл червено вино захар на вкус 1 връзка магданоз сол, черен пипер Начин на приготвяне: Всеки знае как се прави телешки стек. А ето как се забърква маслото: В 1-2 супени лъжици от маслото запържваме фино нарязаните чесън и лук, гасим с виното и подслаждаме на вкус с мъничко захар. Сега оставяме на по-слаб огън да се редуцира, докато се изпари почти всичкото вино, а после го чакаме да поизстине и разбиваме усърдно останалото масло на пухкава маса. Накрая смесваме всичко, добавя магданоза, овкусяваме със сол и черен пипер, завиваме във фолио като конфети и го бутаме в хладилника да се стегне. После режем прилежно на шайби, поставяме върху месото и докато гледаме как се топи и стича, наливаме чашите с червено вино до горе. http://wkusni-momenti.blogspot.bg/2017/11/blog-post.html
  14. Целият живот е едно екстремно преживяване. ----> обичал/а ли си толкова силно, че би жертвал себе си за него/нея
  15. Пфф, не. Обича сурови фъстъци?
  16. Асоциации /продължение/

Месец любов
  17. ---> Обича или не обича да го наричат на галено
  18. Търся читав Daemon Tools

Този Деймън туулс при всяко отваряне на образ нарежда по едно ново устройство, без да премахва старите, които после трябва ръчно да ги триеш. Аз ползвам старата версия 5.0.1.406, която автоматично премахва устройството при изваждане на виртуалният диск.
  19. За смисъла на живота...

Преди да се сбогуваш пак с мен, ти предлагам да извадиш ножа, който ми заби в гърба. Ще ти бъде нужен за следващия човек, който има наивността да те допусне до себе си.
  20. Свързан списък - динамична реализация

Здравейте отново! Този път показвам кода малко по-различно, за да е по четим поста(поне така се надявам) Може ли да погледнете имплементациите, които направих и ако имам неточности или пък не съм се справил изобщо да коментирате. Благодаря предварително! статичен стек - https://pastebin.com/zHEAW2JD свързан стек - https://pastebin.com/R0MXF2ii
  21. Увеличаване на снимка

Разбира се, че няма как да стане това с обикновенни филтри. Трябва да се дорисува, да се приложат разни фотошопски маски и т.н. (за който разбира и се занимава, аз не съм от тях). Играчка голяма и пак при такива детайли, няма как да стане добре. Иначе с просто шарпване и баба знае, ето едно дори с по-голяма резолюция, като не е и правено на графична програма:
  1. Зареди още активности

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.