Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. аm-аm

Такива бяха времената.

Е, какво толкова, имало 10% заделени за борци срещу фашизма. А в наши дни в САЩ има процент заделен за негри при прием, но не при равен бал, а при запълване с достатъчното количество тъмнокожи.
  3. Качествени погребални агенции са имали.
  4. Митко89

Боси ли се къпете или с чехли?

Рано е още за сън
  5. Dora666

Едно време ползвали налъми Ама не спирате да се вълнувате, ей. Чак сън не ви хваща
  6. Митко89

И аз така смятам за постелките честно казано. С малки крачки - като на лед долу горе
  7. Yvan Sergeev

За какво си мислите в момента?

я пя тая смени плочата На пернишкия пазар са 3 лв казваш повече си
  8. Yvan Sergeev

като се ходи с малки крачки и бавно не се хлъзга като си бос е по -вероятно да се подхлъзнеш и какви са тея постелки нали за 1 ден ще се завъдят същите микроби няма файда от харчене на пари за такива работи
  9. kalansuv

Такива бяха времената.

Моля не ми триите снимката, което вече многократно се е случвало. ТАКИВА БЯХА ВРЕМЕНАТА ! извадка от справочник за кандидат-студенти 1980-1981 свитък I глава четвърта КЛАСИРАНЕ НА КАНДИДАТ СТУДЕНТИТЕ Чл.16.(1) С предимства във висшите учебни заведения се приемат: 1.Без конкурсен състезателен изпит извън плана по всички специалности(без тези по изкуствата) героите на Народна република България ; героите на социалистическия труд;актив-ните борци против фашизма и капитализма;децата на загиналите в антифашистката борба и Отечествената война. 9. За 10% от местата по плана и 10% извън плана се състе- зават помежду си кандидати-деца на: активни борци против фашизма и капитализма;загинали в борбата с враговете на народа служители от органите на сигурността; загинали при изпълнение на служебния си дълг военнослужещи; пенсионирани по отменените чл.28 и 30,т.,,а''от Закона за пенсиите. В БДК, ВИИИ ,,Н. Павлович", ВИТИЗ ,,Кр. Сарафов'' и ВМПИ - Пловдив,кандидатите ползуват тези предимства само при равен бал.
  10. Днес
  11. skalata_73

И аз съм грешен. Като една Джейна Джеймисън съм грешен, ама няма си трия постовете, пък. Ша си зема кърпичка и ша си плача на воля. Може да е джендърско мъж да плаче, ама е човешко. Хлъц
  12. plamen_petrov_80

Син екран при Windowx 10.

Като ще е със снимки - отваряш капака и снимаш захранващ блок, дъно, видео и т.н. Даваш снимка със състоянието на твърдия диск и температурите на всички компоненти. Тази ОС (Windows 10 Pro) лекувана ли е?
  13. Madonna

За много хора е по-лесно да си изтрият постовете, отколкото да признаят, че за нещо са сгрешили... Сори, Скала... не мога да нося вина за всяка една слабост в хората тук... И аз си лягам огорчена.. (подмръч, подмсръч)
  14. skalata_73

Ей, тва сте вие в тоя форум. Затрихте Симката, няма му и постовете. Вие не сте хора Лягам си огорчен и разочарован. Дано Бог ви прости прегрешенията.
  15. Dora666

Не можете да заспите?

Мани, хвана ме страх. Сякаш някой ме наблюдава как се въртя и не мога да си намеря слушалките Намерих ги . Поздрав :
  16. Радецки

Eййй направо се чувствам неудобно сред вас. На мен Господ сипвал, сипвал та се забравил. Е тамън ми звъни Анджелина и ме пита "можеш ли". Все едно не знае.Викам "мога ама не искам"... и тя- "педал". Викам "педал е мъжа ти". Май се разрева...
  17. California

Не можете да заспите?

Подкрепям
  18. Миро, имам едно предложение или по-скоро предизвикателство към тебе. Да докажем кой е пристрастен и кой не е (или кой е платен и кой не е) - хайде да не пишем АБСОЛЮТНО НИЩО в раздел "Политика" примерно до края на месеца? Как ти се струва? Спри да пишеш до края на май и така ще докажеш, че не си трол и не ти се плаща! Аз спирам да пиша за момента (солидарно с тебе), но ще се включа единствено ако ти не си съгласен с предложеното и продължиш да пишеш в раздела. Пък ако до края на месеца ти се струва малко или по някакъв начин нечестно, може и за по-дълъг период да помислим Нека пристрастените започнат лечение, какво ще кажеш?
  19. bornofash ^o,o^

Не можете да заспите?

Ще слушаме музика, намеря ли си само слушалките
  20. California

Не можете да заспите?

Няма да спим, кога сме спали
  21. Ради Миладинова

Усилвател pioneer a-80

Отгоре от дясната страна е топъл само там
  22. ice_lion__01

Усилвател pioneer a-80

Трябва да се провери да не би да прегрява и да изключва някоя защита?
  23. Lumberman

Земята е плоска / Flat Earth - дискусия

Де да беше толкова просто. Не една и две цивилизации в миналото са имали високи технологии и интелект, но са се изгубили безвъзвратно, погребани със знанията и достиженията си. Пък овце още се гледат, и за глупаците да има работа. Със всичкия ни прогрес, човечеството по моему никога не е било толкова близо до самоунищожението си. Но то и оня дето кара с 200 по пътя се чувства супер удовлетворен от себе си преди да спре в насрещното дърво.
  24. Dora666

Не можете да заспите?

Ще спим ли или напротив
  1. Зареди още активности

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.