Премини към съдържанието

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Последния час
  2. franchesko

За какво си мислите в момента?

И като се появи един Цветан Василев и духаш таратора... Заеби... , най-сигурно и напълно безплатно си е бурканбанк.
  3. BMW Маниак

Аз по принцип такива ги чета и се упокоявам. В такива моменти разбирам че господ с бил благосклонен към мен и не ме е наказал чак толкова жестоко в сравнение с някой дървени философи направо ме е подминал.
  4. attj

Отношенията между САЩ и Русия

В Крим липсват човешки жертви, докато в Донбас 10 000 са убити и 50 000 са ранени, при много разрушени сгради и обекти. Бандеровските опорни точки са увредили преценката ти и се объркваш кога да се възмущаваш. С какво те възхищават безумията на хохлите? Подобна русофобия те прави да изглеждаш в очите на нормалните хора като политически идиот. Печелиш ли нещо от това!?
  5. Абе вие уред ли сте да чупите иптвото на бибакома и на ментела доста вече се изживявате тука по материята ...
  6. franchesko

Избор на първа кола

То ако голфа е боклук, то реното и фиестата трябва да са боклук на ента степен, и заедно с тях да си носиш и походно легло в сервиза. Не знам защо се сравнява Реал Букурещ с Реал Мадрид.... А и човека не го интересува кой кво кара и кой какво харесва, а се интересува от два конкретни автомобила.
  7. California

Да ти писне от превземки значи
  8. BMW Маниак

Такива не мога да ги разбера! Какво дирят по форуми като не могат да държат на критика. Иначе им дай да критикуват и да си вярват че са катедрали. Обичат да говорят бавно, помпозно и като не им спестиш някоя друга истина и подскачат до небето. Много са чувствителни тия днешните "катедрали".
  9. California

И няма да получиш инфаркт ?
  10. Даскала

Няма проблем. Но аргументирано.
  11. BMW Маниак

Може ли такива работи, значи? Ама баш на най интересното да захвърлиш брошурката в кошчето! Ти добре че не си попаднала и на авторството за снимките ... да се смееш ли плачеш ли на кого била снимката.
  12. .Alex&Vanko.

Приказки за Лека Нощ

Търси си некоя металистка!
  13. Brkata

Избор на първа кола

Благодаря за съветите! Тези дни ще започна обикалянето в търсене на кола. Тьй като винаги има разногласия на тема коли и аз също не съм сигурен, ще отделя време да прегледам и пробвам повечко модели и марки.
  14. Velina Mateva

Реплика ли е телефона?

Здравейте. Предлагат ми s7 i s8 реплика. Сега съм със s3 neo . Мисълта ми е каква е разликата? Вървят ли приложения ,снимат ли хубаво тези реплики или да си купувам нов ???
  15. .Alex&Vanko.

Windows 10 Впечатления и проблеми (2)

Може заедно с 8 и 8.1
  16. .Alex&Vanko.

Ако е черпил му е станало лошо на Даскала! Ма как в банка бре? Ако фалира? Аз мислех си купил държавни ценни книжа.
  17. Знам, че филмчето е според Библията, ама проблема е, че взимаш само избрани неща от Библията, приемаш я избереателно, а не цялата. Ако моя отвес е Библията, то ти слагаш отвес на Библията според твоите преживявания, които са спорни. Казваш, че Библията е лъжа, защото не не потвърждавала твоите преживявания. Ще ти кажа, че проблема не е в Книгата, а в теб. Все едно е да кажеш, че овеса е крив, защото показвал, че станата е крива. Не отвеса, а стената е крива.
  18. Eclipse2G

Това никога не ме е притеснявало. Кратери винаги ще се намират.
  19. PigManu

Моето момче я ми покажи някой някъде да иска нещо от теб дет го нямаш ?
  20. Днес
  21. BMW Маниак

Направо е учудващо че някоя е излязла с теб по какъвто и да е повод а ти се оплакваш че е закъсняла.
  22. California

По-скоро не. Била съм се съсредоточила към друго явно Не, не съм чак толкова чувствителна Да не би да ме послуша и да се обади на оная дето ти казах ? Ами, велики мислителю, приемете, че на тоя свят хората ще ви и критикуват не само ще ви хвалят. Не можел да понесе критиката той Защо да не са интересни ? Просто ти не си компетентен. Аз като един млад човек би ми било интересно, ако някой ми разказва и показва подобни неща, но тоя човек трябва да има акъл и опит, а не да си говори каквото му падне и да се мисли за много умен
  23. franchesko

Но и ти не се доверявай толкова на холивудското кино...
  24. DarkEdge

25. NCS 121

Затруднения със Samsung tab E T561

Ако сваля VLC app от плей стора на Самсунг нали няма да имам проблеми? Sent from my SM-T561 using Tapatalk
  26. И аз това съм написал ,че не съм единствения с опитност и ,че е имало преди мен ,има ,и ще има. Това се знае от всички.Цял преживян живот и систематизиране на информация от случки и събития случили се на мен и други. А анимационното филмче е плод на голяма организация и изследвания(не е ей така някой аниматор просто го нарисувал).В създаването на това филмче са учавствали ,,духовни лица"и ,,тълкуватели на библията" и то не само от една държава.Такаче филмчето е плод на хиляди часове работа при ,което са се занимавали много хора подобни на нас... Това филмче е продукт в.
  1. Зареди още активности

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.